چگونه برای ایجاد انگیزه در خودم ایجاد یک روز موفق روزمره

[ad_1]

آیا شما تا به حال در بستر دروغ و تامل آینده خود را روز کاری ؟ شما فکر می کنید “من قصد دارم به تماس است که مشتری جدید بعد از من اولین فنجان قهوه است.” سپس شما تصمیم می گیرید که تماس می توانید صبر کنید و به شما ضربه دکمه چرت زدن چند بار.

ما همه می خواهم به سازنده تر و رسیدن به موفقیت. اما در زمان ما پیدا کردن آن را دشوار است به ایجاد انگیزه خودمان را برای اقدام-به خصوص اولین چیزی که در صبح است.برخی از مردم نظر انگیزه به عنوان چیزی از یک معمای–آنها درک نمی کنند که چگونه مردم می توانند همیشه انرژی می شود. گرفتن آغاز شده است کمتر به این که آیا شما باید انرژی بیشتری برای انجام کار خود را با میل و تمایل به انجام هر کار داده می شود. به عنوان یک کارآفرین شما پرشور در مورد کسب و کار شما. هنگامی که شما حفاری در شروع یک پروژه و دیدن نتایج کار خود را, شما را تبدیل به حتی بیشتر گالوانیزه. جلوگیری از تاخیر در موفقیت خود را و شروع روز خود را با شور و شوق با در نظر گرفتن عمل است.

1. شروع روز خود را شب قبل از. در پایان از کسب و کار خود و بعد به خود تبریک بگویید چه شما باید انجام شده است. آیا قاضی به اندازه موفقیت های خود را; قدر که شما نقل مکان کرد و کسب و کار خود و رو به جلو است. احساس خوبی در مورد آنچه شما تکمیل شده در طول روز کاری خود را مجموعه مثبت بنیاد خود را برای روز بعد. می گویند به خودتان “من عاشق کسب و کار و ایجاد خواهد شد و حتی بیشتر موفقیت فردا.”

2. ایجاد یک نتیجه گرا TASK LIST برای روز بعد. اهداف ارائه تمرکز برای روز کاری خود را و روشن کردن آنچه شما می خواهید برای رسیدن به. دولت به نتیجه نهایی در ارتباط با تکمیل هر وظیفه–به رسمیت شناختن نتیجه کار سخت خود را افزایش می دهد و انگیزه خود را. پس از تعریف اهداف خود را انتخاب کنید که کار به کار در. E-ایمیل لیست خود را به خودتان و یا قرار دادن آن بر روی میز کار خود را. سپس استراحت کنید زیرا شما در حال حاضر ایجاد یک بزرگ شروع به سر و روی خود را در روز کسب و کار بعدی.

3. نگاهی به زمان برای سرمایه گذاری در خود را قبل از شروع کسب و کار خود و بعد. شما به عنوان یک کارآفرین در حال کسب و کار خود را بزرگترین دارایی. شما باید از خودتان مراقبت کنید. را انتخاب کنید یک روز صبح از فعالیت های شما لذت بردن از, بنابراین شما می توانید درک ابتدای هر روز. این که آیا آن یک صبح راه رفتن در اطراف محله خود را سریع ورزش تنفس و یا شدید فیزیکی در تمرین تصمیم گیری در چیزی است که شما کمک می کند تا انتقال به روز کاری خود را. خود را تغییر دهید صبح روز فعالیت به صورت هفتگی برای جلوگیری از خسته شدن با همان روال.

4. خود را تجسم موفقیت است. نقد و بررسی لیست عمل خود و تمرکز بر نتایج شما اعلام کرد. تصور کنید موفقیت شما در رسیدن به هر یک از تکمیل وظیفه. برای مثال تصور مشتریان خود را در حال تبدیل شدن شادتر و/یا سالم بعد از استفاده از محصول یا خدمات شما. آن را حتی ممکن است جرقه برخی از ایده های بازاریابی. تنظیم مغز شما را در حالت مثبت اجازه می دهد تا شما را به ماندن مشتاق در طول روز است.هیچ روز باعث می شود یا می شکند کسب و کار شما. فلات بخشی طبیعی از زندگی و رشد یک کسب و کار است. اگر یک روز بد رخ می دهد ناامیدی نیست. تبدیل انرژی توسط آزادی خود را به رئیس خود را و توانایی خود را برای ایجاد تغییرات. هدف شما این است که به طور مستمر یاد بگیرند و درک کنند که داشتن کسب و کار خود را بیشتر از کار.

[ad_2]