چگونه بار اول در آزمون آیین نامه قبول شویم؟

اعم است از پروانه تاکسیرانی، بهره برداری، کارت و یا دفترچه کار (برگ فعالیت) که از طرف مراجعصلاحیت دار به نام اشخاص صادر و اجازه رانندگی با وسایل نقلیه عمومی را به آنان میدهد. این کارنامه های کلی فقط در مؤسسات گوته ای صادر می شوند که داوطلب حداقل یک ماژول را در آن مؤسسه با موفقیت گذرانده باشد. اجازه نامه برای رانندگی وسایل نقلیه که از طرف راهنمایی و رانندگی به نام افراد صادر میشود. از این رو است که سوالات امتحان آیین نامه ۱۴۰۰ و سایر آزمون های آزمایشی ما به شما در قبولی کمک شایانی خواهد نمود. برای قبولی در در آزمون مقدماتی خواندن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب آن ها بسیار کمک میکند به گونه ای که تمام کسانی که با خواندن تست ها در امتحان حضور یافته اند از تاثیر بسیار خوب آن ها و تکراری بودن سوالات می گویند . همچنین سوالات رایگان زیادی تو سایت گواهیار داریم که میتونید با خوندنش تا حدی برای امتحان آیین نامه آماده بشید. بدون پرداخت هزینه میتوانید سوالات را دانلود کنید و پیش از آزمون مرور کنید تا نکات کلیدی آزمونهای دورههای پیش در ذهنتان مرور شود.

آزمون گواهینامه زانندگی لینک های دانلود مربوط به هر سه جلد نشریه 120 در ادامه این مطلب در دسترس میباشد. به همین دلیل نیز به بررسی نمونه سوالات آيین نامه اصلی می پردازیم هرچند این سوالات بخش خیلی کمی از سوالات امتحان را تشکیل می دهید و بهتر است بسته طلایی را مطالعه کنید. در صورتی که به سوالات آزمون اصلی دسترسی داشته باشید میتوانید شیوه مطالعه خود را و همچنین منابع و شیوه پاسخگویی به سوالات را تنظیم کنید. راهی است که ارتباط بین خیابانهای محلی و خیابانهای شریانی اصلی را برقرار میکنند. به هرحال در هردو امتحان آیین نامه اصلی و مقدماتی نکته حائز اهمیت اینست که حتما نمونه سوالات آیین نامه را قبل از آزمون تهیه نمایید و آن ها را مرور کنید. شما سه آزمون در پیش دارید که دو تا از آزمونها مربوط به آیین نامه است که به صورت کتبی برگزار میشود. 4- تا حد امکان سبک باشد.

تعمیرگاهها و توقفگاهها موظفند ظرف ۲۴ ساعت پس از دیدن وسیله نقلیهای که آثار تصادفیا جای گلوله در آن وجود دارد مراتب را با ذکر مشخصات وسیله نقلیه و در صورت امکان با ذکر نام و نشانیراننده به واحد انتظامی محل اعلام دارند. مرور سوالات آزمونهای گذشته و همچنین تحلیل سوالاتی که در چند سال گذشته بیشتر از دیگر مباحث تکرار شده است به شما این امکان را میدهد تا نقاط ضعف و قوت خود را بهتر شناسایی کنید و بتوانید هر بار بهتر از دفعه قبل با اطلاعات بیشتر و مشکلات کمتری مواجه شوید. از این رو مباحث مربوط به شیوه سفر همگانی در قالب یک بخش جداگانه با عنوان «حملونقل همگانی» ارائه شده است. پس شما باید تسلط کامل بر مباحث داشته باشید. به دنبال یک کامیون بر روی جاده خیس حرکت می کنید پاشیدن آب باران دید را مختل می کند چکار باید انجام دهید؟ مراکزی که به وسیله اشخاص حقیقی یا حقوقی با رعایت ضوابط و مقررات ستاد معاینه فنی وابسته بهشهرداری و یا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، حسب مورد برای انجام معاینه فنی وسایل نقلیه درونشهری و برون شهری ایجاد میگردد.

در مورد چراغها عبارت از سطح قابل دیدی است که نور از آن منتشر میشود و در مورد منعکس کننده نورعبارت از سطح قابل دیدی است که نور را منعکس میکند. عبارت از بازتاب کنندهای است که حضور وسیله نقلیه را از طریق انعکاس نوری که از چراغ وسیله نقلیهدیگر به آن تابیدهشود و یا از طریق انعکاس نور محیط، اعلام میدارد. در یک گذرگاه که فاقد چراغ راهنمایی و رانندگی است حق تقدم عبور با کدام است ؟ با توجه به مفهوم شکل ، به ترتیب از راست به چپ کدام گزینه صحیح است ؟ کدام مورد زیر از علائم خستگی و خواب آلودگی راننده می باشد؟ چگونگیانجام شماره گذاری شامل مدارک مورد نیاز و خدمات پس از شماره گذاری و عوارض و مالیاتمصوب و مانند آنها در دستورالعمل مربوط از سوی راهنمایی و رانندگی مشخص و اعلام خواهد شد. سیستم هدایت و فرمان یا همان جلوبندی باید دست کم هر شش ماه یکبار توسط مراکز مجاز مورد بازرسی و کنترل قرار گیرند. تشکیلات متمرکز برای برنامهریزی، هدایت، نظارت و کنترل فعالیت مراکز فنی معاینه خودرو و مراکزمعاینه فنی مجاز که از سوی شهرداریها و سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای ایجاد میگردد. هر نوع وسیله نقلیهای که دارای حداقل یک چرخ در جلو و دو چرخ در عقب بوده و دارای موتور و سامانهانتقال قدرت است و برای حمل بار یا انسان به کار میرود که به آنخودرو نیز گفته میشود.

آزمون راهنمایی رانندگی
برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از آزمون آیین نامه اصلی ۱۴۰۰ ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.