چگونه از شکست های گذشته می تواند درایو های آینده خود را MLM موفقیت

[ad_1]

گاهی اوقات بهترین برنامه ریزی می تواند به اشتباه و کمپین یک فاجعه است. این اتفاق می افتد به هر کس در برخی از نقطه در حرفه خود بیشتر در اوایل. مراحل بعد می تواند اتفاق می افتد به خصوص اگر برخی از جزئیات نادیده گرفته شده توسط تصادف و یا بر روی هدف است. پس این به این معنا نیست که شکست را نمی توان یک سنگ پله به سطح بعدی برای موفقیت است. این بدان معنی است که بررسی به نقطه ای از اندام به یادگیری از اشتباهات که ناشی از کشنده خاموش کردن مبارزات انتخاباتی. علاوه بر تحقیق در مورد کل فرایند وجود دارد مناطق دیگر که در یک نگاه می تواند برای راهنمایی به طوری که آنها می توانید یک احتمال قوی تر برای آینده ای روشن تر.

راز قدرت از یک زندگی یادگیرنده

آموزش و پرورش است حیاتی برای هر کسی که به دنبال موفقیت در زندگی است. یکی نیست باید کاملا در عشق با یادگیری است. یکی باید درک متقابل با این عنصر است. یکی باید تمایل به یادگیری و به روز رسانی مهارت های خود را برای رسیدن به جاه طلبی های خود را. این درست است به خصوص برای کسانی که در بازاریابی شبکه ای. وجود gazillion چرخ دنده ها برای یادگیری و استاد اما ممکن است به انجام این کار. نگرش درست و تمایل می توانید پیدا کردن نقره از معدن شکست. راز قدرت زندگی یادگیرنده تعيين است. اگر یکی قرار می دهد ذهن خود را به انجام هدف آن است که معمولا امکان پذیر است که هدف را در برخی از نقطه پایان خواهد رسید.

هنگامی که ترکیب عزم و دانش یکی می توانید خود را بهبود در کسب و کار ، حتی اگر آن را ممکن است زمان برای دیدن هر گونه نخست بهره مند شوند. توانایی یادگیری و بهبود کمک خواهد کرد که پیدا کردن اشتباهات آنها به عنوان ایجاد و اجرای کمپین های بازاریابی, اما نه همیشه. گاهی اوقات خطا را فقط اتفاق می افتد نسبت به پایان مبارزات انتخاباتی. بنابراین داده های اندازه گیری حیاتی است در طول راه از هر کمپین حتی آن فقط گرفتن ترافیک به سایت است. با استفاده از این ابزار می تواند به موفقیت یا شکست هر لحظه اگر آنها واقعا در لحن.

رانندگی موفقیت از شکست بدون فدا کردن مقدار زیادی از زمان و انرژی

موفقیت نمی آید به کسانی که برای آن صبر کنید. آن را فقط می آید از طریق بسیاری از کار سخت شکست و تجربه. اگر یکی می کند تبدیل به یک زندگی یادگیرنده آنها خود را با توجه فوق العاده ای لبه در کسب و کار. آنها مایل به گرفتن زمان برای اندازه گیری پیگیری و یادگیری از اشتباهات و موفقیت و سپس تکرار این روند. یکی که نمی تواند آموزش و پرورش و یا آموزش به طور جدی خواهد اتلاف زمان و پول بیشتری در لقب از انجام کارهای راه راست. در حالی که یادگیری مهارت های مناسب را در زمان و پرداخت در پایان یکی خواهد شد صرفه جویی در زمان بیشتر و انرژی کمتر نیست. این می تواند به موفقیت در آینده از شکست های گذشته, در حالی که اضافه کردن مقدار اضافی به هر دو خود و چشم انداز خود را.

[ad_2]