چه 360 درجه موفقیت است ؟

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از راه های گوناگون است که در آن مردم زندگی می کنند اما یک موضوع است که متصل به زندگی بسیاری از مردم در جهان ما – بسیاری از ما می خواهید یک زندگی بهتر است.

ما می خواهیم برای بهبود یکی از جنبه های خاص و یا بسیاری از جنبه های زندگی ما دستیابی به برخی از نوع “موفقیت” در منطقه ما احساس نیاز به کار کرده است.

  • برخی از مردم زندگی می کنند “کامل زندگی در آمریکا”, یک کار خوب یک خانه خوب و یک خانواده دوست داشتنی اما آنها هنوز هم احساس می کنید که چیزی است که گم شده از زندگی خود را. آنها حتی ممکن است همه چیز آنها همیشه می خواستم اما در جایی وجود دارد خارج وجود دارد – حتی اگر آنها می't توضیح آنچه که “بیشتر” است.
  • برخی از مردم احساس overworked و تحت برآورده در حال اجرا نژاد موش در یک dog-eat-dog جهان است. ساعت های طولانی از استرس پر از ماه مارس ارائه زودگذر احساسات موفقیت اما هر یک بار در در حالی که آنها تعجب “آنچه در آن تمام معنی است؟” علاوه بر این استرس که شیوه زندگی می تواند به تولید انواع بلندمدت مسائل در روابط خود سلامت و رفاه عمومی.
  • برخی کشیدن خود را روز به روز به کارهایی که تخلیه خود, ذهن, بدن و روح به سختی بازمانده همیشه به دنبال به سمت آینده استراحت آخر هفته آینده بعد از تعطیلات …
  • برخی از مشکلات مالی رنج می برند زندگی چک چک و یا حتی بدتر, زندگی بدون چک و یا هر منبع قابل اعتماد از درآمد. آنها ممکن است شاد و موفق در بسیاری از راه های دیگر اما یکی از این عوامل به طور قابل توجهی محدودیت امکانات آنها در زندگی است.
  • برخی از آنها زمانی اهداف مالی خود داشتن تمام پول آنها همیشه می تواند صرف در عین حال هنوز فاقد عشق و دوستی واقعی. آنها تعجب می کنم اگر شرکای خود و آشنایان هستند و تنها با آنها برای پول و حل و فصل برای کار عملی “ترتیبات” به جای خطر صمیمیت عشق واقعی و اتصال است.
  • برخی می تجارت تقریبا همه چیز آنها را فقط به سلامت خود بازگشت .
  • برخی از “انجام آنچه آنها را به انجام” اما هنوز هم به دنبال هدف واقعی خود در زندگی . و یا آنها پناهگاه't در بر داشت یک حس از هدف اما آنها باید به طور کامل متوقف شد و به دنبال آن استعفای خود را به “راه زندگی”.
  • برخی سرگردان را از طریق زندگی در محافل ساخت همان اشتباهات و پیدا کردن خود را در همان شرایط ناخوشایند بارها و بارها تعهد (دوباره) که “این خواهد بود که زمان گذشته است.”

انجام هر یک از این نمونه صدا آشنا است ؟ تمام حالات فوق در توصیف افرادی که محدود در راه است که باعث می شود آنها را کمتر خوشحال و تحقق در زندگی – حتی اگر آنها ممکن است بسیار “موفق” در بسیاری از راه های دیگر.

پس که در آن شادی واقعی دروغ ؟ موفقیت چیست (با سرمایه S)? به نظر می رسد جنبه های بسیاری به این نوع از جامع موفقیت از آن ما تماس بگیرید 360 ° موفقیت است. فقط از نمونه های بالا می بینیم که در حالی که جنبه مالی مهم است, 360 ° موفقیت نیز شامل رضایت شخصی در مناطق خود انجام, روابط, خانواده, جامعه, هدف زندگی و معنویت و سلامت جسمی و رفاه است.

جنبه های 360 درجه موفقیت شامل (اما نه محدود به) اجزای زیر است:

سلامت:

اگر چه بسیاری از ما آن را مسلم و بدون سلامت ما آن است که سخت به واقعا لذت بردن از هر چیز دیگری در زندگی است. آن است که ما در اختیار داشتن باارزش ترین و در عین حال آن است که معمولا underrated ترین و آزار قرار گرفته است.

پول:

به عنوان مدونا به درستی آن را “ما در حال زندگی در یک جهان مادی است.” بنابراین اگر ما موفق به رسیدن به یک سطح معینی از تسلط در این منطقه ما تمایل به محدود در فرصت های ما در زندگی است. دستیابی به تسلط بیش از پول, اما, کند,'t لزوما کسی یا خوشحال و یا مادی.

شادی و ارزش خود:

مانند بهداشت و درمان تقریبا هیچ چیز دیگری مهم اگر ما don't احساس خوبی در مورد خودمان. عدم خود ارزش می شود این لنز که از طریق آن هر چیز دیگری مشاهده شده است ساخت شادی غیر قابل حصول تا احساسات درونی شک ناامنی و سرزنش خود در حال حل و فصل شود. در طرف دیگر سکه یکی همچنین می توانید بیش از حد “خود” ارزش – است که یک احساس خود مهم است زیرا از چیزی یک دست است, مانند اجتماعی / وضعیت حرفه ای و شهرت و یا ثروت. این البته چندان't واقعی خود ارزش چرا که اگر موقعیت و شهرت و یا پول دور گرفته شده است بنابراین احساس اهمیت شخصی. واقعی خود ارزش و شادی می آید از یک متعصبانه منبع داخلی است که't وابسته به شرایط خارجی.

شادی و صمیمیت:

تقریبا همه آرزوی واقعی ارتباط با دیگر مردم در این جهان و به ویژه یک رابطه صمیمی انجام است که در روانی و جسمی و معنوی در سطح. در حالی که بسیاری از ما به دنبال این, بسیاری از ما تحت برآورده در این منطقه از زندگی ما است. آیا ما مشکل ساخت این نوع از اتصالات و یا ما آنها را از دست بدهند با اجازه جرقه زندگی مرگ از طریق نیروی عادت بسیاری از ما هنوز در حال جستجو برای اطلاعات بیشتر در این زمینه است. ارتباط انسان گرما و صمیمیت جهانی هستند نیاز است که عناصر مهم 360 ° موفقیت است.

زمان:

مادرم می گفت: “وقتی من هم I don't باید پول است. و زمانی که من پول من don't زمان را داریم.” آنچه یک زن عاقل او است. درست است. در واقع یکی از بهترین کتاب که من تا کنون خوانده شده در مورد پول خود را و یا زندگی خود را با جو Dominguez و ویکی رابین تعریف پول به عنوان “چیزی است که شما در تجارت انرژی زندگی خود است.” توسط “انرژی زندگی” آنها به معنای زمان شما را ترک کرده اند در اینجا بر روی زمین و چه چیز دیگری شما می تواند انجام با آن. چگونه اغلب شما می گویند به خودتان “من'd دنبال هدف x و یا صرف زمان بیشتری را با y اگر فقط من تا به حال به اندازه کافی زمان …” همه ما باید به این واقعیت است که زمان ما محدود است. چگونه ما صرف این مدت زمان محدود می سازد همه تفاوت.

تحقق هدف و معنویت:

بسیاری از ما می خواهید به احساس می کنم مثل همه چیز ما را از طریق در این زندگی به معنی چیزی را به کسی. این منطقه معاملات با وجودی سؤال “من که هستم ؟” و “چرا من؟” که آیا ما آن را تصدیق یا نه ما به دنبال تحقق و هدف. برخی از پیدا کردن آن را در شغل خود برخی در ایمان خود در برخی از خانواده های آنها در برخی از جوامع خود. و بسیاری از آنها هنوز هم در جستجوی.

دانش و عقل & شناخت:

این منطقه شامل رضایت بخش احساس است که ما در حال یادگیری چیزی در طول راه از زندگی که در آن ما به دست آوردن چشم انداز به اندازه کافی به انتخاب عاقلانه و که در آن ما این سوال را بپرسید: “چه چیزی این همه چیست؟”

چه یک لیست! اگر ما می تواند به توسعه در همه این مناطق زندگی ما خواهد بود بسیار بزرگ مناسب است ؟ اما چگونه می تواند ما را در به دست آوردن همه آن چیزهایی است ؟ آن't به نظر می رسد ممکن است. در واقع به نظر می رسد اگر ما به دنبال یکی از آنها 100 ٪ و پس از آن ما باید قربانی دیگری است. برای مثال ما کار و کار و کار برای رسیدن به لحاظ مالی اما ما به't به اندازه کافی زمان برای خودمان (بسیار کمتر از یک رابطه). ما تمرکز زیادی بر روی تحقق به دنبال ما رویاهای خلاق تنها به تبدیل شدن به دام بدهی و بار مالی بعد از آن در زندگی است. علاوه بر این اگر ما به دنبال هر یک از این مناطق تنها با 50 درصد تلاش ما احتمالا't تا کنون در رسیدن به اهداف ما است.

آن را مانند وجود دارد نامرئی مرزهای همه جا نگه داشتن ما در زندگی محدود اجازه می دهد ما را به رسیدن به پتانسیل واقعی ما. اگر ما فکر می کنم در مورد لیست کیفیت بالا ما می دانیم که هر جا که ما قوی تر هستند (پول سلامت دانش) ما آزادتر. برعکس هر جا که ما یک کمی بیشتر توسعه نیافته ما کمی محدود تر (آیا ما همیشه می توانید آن را اعتراف به خودمان یا نه). بنابراین آنچه که ما واقعا در حال صحبت کردن در مورد (و آنچه 360 ° موفقیت همه چیز در مورد) آزادی از محدودیت های داخلی و خارجی.

این امکان را برای شما به زندگی می کنند یک زندگی بدون محدود بودن توسط هر یک از عادی مرزهای آن است که اکثر مردم تجربه در هر روز است. و بدون این محدودیت شما می توانید دستیابی به موفقیت در هر زمینه شما را انتخاب کنید.

I'm مطمئن باشید کسی به شما گفته است در برخی از نقطه که شما باید سعی کنید به “فکر می کنم در خارج از جعبه.” آن است که چنین بیش از حد کلیشه که آن را می سازد بسیاری از ما انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که ما می شنویم آن را دوباره و دوباره. اما این بیان می کند که یک معنای عمیق است که اغلب از دست رفته است. این بدان معنی است که ما باید سعی کنید به فکر می کنم در راه های جدید و فراتر از عادی ما همیشگی الگوهای فکری.

آنچه ما به't ما همیشه از خودمان بپرسیم این است که “هی کجا که جعبه آمده است ؟” و “آیا من نیاز به کار سخت به فکر می کنم در خارج از آن؟” که's منظورم این مورد ما در حال محدود است. ما حتی می توانید “جعبه” ما زندگی می کنند در داخل آن حد شانس ما برای شادی. که جعبه نماد همه ما محدودیت ها و مرزهای آن است که ما ممکن است یا نه ممکن است آگاه است. اجازه می دهد تا یادگیری به فکر می کنم-و به همین دلیل زندگی در خارج از جعبه.

ما می توانید تمام جنبه های 360 درجه موفقیت بالا توضیح داده شد و بیشتر است که ما هرگز حتی از خواب. می پرسید چگونه ؟ پاسخ نهفته در درون هر یک از ما. در حال توسعه داخلی ما بالقوه و دستیابی به توانایی رسیدن به سطح خود آگاهی و انرژی و شخصیت و اراده است که آن را طول می کشد برای رسیدن به 360 ° موفقیت است.

با تمام اجزای مختلف 360 ° موفقیت شما ممکن است فکر می کنم که آن را بسیار بیشتر از یک عمر برای رسیدن به یک سطح از تسلط و تحقق در هر. برخی از مردم صرف سال فقط در کار موفقیت مالی یا صمیمیت و یا بهبود سلامت خود را. اما با درک عمیق تر می توان بهبود کیفیت داخلی برای رسیدن به موفقیت است که باعث بهبود تمام جنبه های در همان زمان. آن را مانند اگر شما آنفولانزا – شما می توانید درمان علائم (آبریزش بینی و بدن درد و سرفه و غیره.) و یا شما می توانید به درمان علت ریشه ای (ویروس) که همه این علائم بهتر است پس از غلبه بر.

[ad_2]