چه رنگ را می پوشند به یک مصاحبه شغلی

[ad_1]

همه ما می دانیم که پانسمان حرفه ای برای یک مصاحبه شغلی می تواند ترک اولین برداشت خوب با کارفرما اما آنچه در مورد رنگ لباس خود را? شما همیشه تعجب که چرا پزشکان سفید پوشیدن و یا افسران پلیس می پوشند آبی ؟ یا چرا سیاه و سفید نشان دهنده قدرت و قرمز به معنی شور ؟

رنگ های مختلف مردم نفوذ به طرق مختلف احساسات از اعتماد به دور و همه چیز را در میان. رنگ روانشناسان و دانشمندان در حال مطالعه تاثیر رنگ سال چگونه پاسخ مردم به رنگ های مختلف در زیر ذکر شده. نگه داشتن این در ذهن در هنگام انتخاب رنگ ها چه می پوشند به مصاحبه شغلی.

سیاه: نشان دهنده اقتدار و قدرت و درام. سیاه و سفید نیز می تواند شما را به نظر می رسد unapproachable و مسحور کننده. بنابراین اجتناب از آن هنگام مصاحبه, مگر در مقادیر کوچک و یا به عنوان یک رنگ لهجه.

سفید: نمادی از پاکی و عفت و پاکیزگی. سفید یک رنگ خنثی است که می رود با همه چیز. معمولا پوشیده در پیراهن و بلوز طول سال است.

آبی: نشانگر آرامش اقتدار و اعتماد و وفاداری. این بهترین فروش رنگ در سطح جهان و یکی از بزرگترین میزان موفقیت در مصاحبه های شغلی. آبی نهایی “قدرت رنگ”.

قهوه ای: آدرس اعتبار و ثبات است. این رنگ از زمین و در طبیعت فراوان. قهوه ای ایجاد یک محیط خنثی برای باز کردن بحث.

بژ و قهوهای مایل به زرد: شبیه به قهوه ای در حال آرام بخش و استرس کاهش خاکی رنگ که دعوت ارتباطات است. این رنگ به عنوان nonassertive و منفعل.

خاکستری: نشان دهنده بی طرفی و پیچیده است. پس از آبی آن را در رتبه دوم محبوب ترین رنگ را می پوشند به یک مصاحبه شغلی. اگر شما می خواهید به نگاه اعتماد به نفس بدون گسسته در رفتن به خاکستری است.

قرمز; به معنی گرما و خطر و قدرت و شور و قدرت است. ترین عاطفی شدید رنگ قرمز می تواند باعث تحریک سریع تر شدن ضربان قلب و تنفس. استفاده از رنگ قرمز به عنوان رنگ لهجه به ایجاد انگیزه در مردم برای تصمیم گیری سریع و افزایش انتظارات. آن را نیز می تواند افزایش احساسات در طول مصاحبه شغلی, بنابراین اجتناب از پوشیدن مقادیر زیادی از قرمز است.

نارنجی: قرمز می تواند باعث تحریک احساسات قوی. مربوط به گرما و تابستان افرادی که نارنجی می پوشند به عنوان داشتن یک شخصیت قوی. نارنجی روشن مانند قرمز روشن خواهد جلب توجه و القاء احساسات شدید بنابراین پوشیدن نسبتا در مصاحبه های شغلی.

زرد: ترویج طیف گسترده ای از احساسات از تشویق و حسن نیت به احتیاط و حسادت. اما مردم خود را از دست طبع اغلب در زرد از در اتاق از رنگ های دیگر. آن است که سخت ترین رنگ برای چشم را جذب کند و بنابراین می توان آن را غیر قابل تحمل اگر بیش از حد. سایش در دوزهای کوچک در مصاحبه های شغلی.

سبز: نشان می دهد, طبیعت, موفقیت, ثروت و امنیت است. آرام بخش, طراوت, رنگ, سبز, ساده ترین رنگ در چشم ترین و آرامش بخش است. سبز تیره است مردانه محافظه کار و به معنی ثروت است. مردم احساس راحت با شما بدون ایستاده در یک مصاحبه شغلی.

بنفش: نماد خانواده سلطنتی غنای قدرت و حساسیت. این هم رنگ عشق و شور و عشق. بنفش است که اغلب به عنوان یک “زنانه” رنگ, بنابراین اجتناب از پوشیدن بنفش هنگام حضور در مصاحبه شغلی با تعصب های جنسیتی.

صورتی: الهام بخش انواع احساسات از لذت و هیجان را به آرامش و کم انرژی. صورتی به عنوان یک رنگ زنانه و مانند بنفش و باید پوشیده شود با اختیار, در مصاحبه های استخدامی است.

[ad_2]