چه تضمین موفقیت در کار است ؟

[ad_1]

اگر چه استعداد باارزش است در محل کار آن را نشانی از موفقیت را تضمین نمی کند. هیچ چیز شما را بیشتر از صدا گیری و تداوم. که خبر خوبی برای بسیاری از ما از جمله من!

صدا گیری – این جدا از نخبگان و هنرمندان که کار در 5% بالای حرفه خود از نوازندگان. فکر می کنم از بیانسه و شریل (کول). هر دو موفق در حرفه خود اما یکی قطعا به لبه. Beyoncé به نظر می رسد به طور مداوم را صدا تصمیم گیری در مسائل مهم به عنوان مثال مانند آنچه استعداد مدیریت می خواهد بهترین مناسب. او به احتمال زیاد موفق استعداد های خود! ساخت صدا گیری به معنی انرژی ما هستند channelled در جهت درست (سپس ما فقط نیاز به اضافه کردن برخی از پشتکار).

“اگر من تا به حال یک ساعت برای حل یک مشکل من صرف 55 دقیقه فکر کردن در مورد مشکل و 5 دقیقه فکر کردن در مورد راه حل های آلبرت انیشتین. اگر شما کار در یک تعمیر سریع راه حل فرهنگ آن را آسان برای پرش به راه حل حالت به جای این فرصت را به حل مشکل و تصمیم گیری صدا. تعریف مشکل است قدرتمند رهبری ابزار. زمانی که رهبران اصلا تعریف مشکل آنها را تا پایان در حال اجرا در اطراف اجرای راه حل های برای مشکلات که مهم نیست. من به شدت توصیه با توجه به زمان مشکل را حل کند به طوری که برای تصمیم گیری صدا. هنگامی که ما را ساخته اند یک تصمیم صدا در چه راه حل برای پیاده سازی و پشتکار می آید.

پشتکار – من در بر داشت بالا شعار هنگام خواندن Karren بردی کتاب “زنان قوی: حقیقت در مورد گرفتن به بالا’. (کتاب بزرگ من به شدت آن را توصیه).

“هیچ چیز در این دنیا می تواند جای پشتکار. استعداد نمی خواهد چیزی شایع تر است که ناموفق افراد با استعداد است. نابغه نمی خواهد; unrewarded نابغه است که تقریبا یک ضرب المثل است. آموزش و پرورش نمی خواهد; جهان پر است از تحصیل derelicts. شعار ‘را فشار دهید در” حل شده است و همیشه خواهد حل مشکلات از نژاد بشر است.” کالوین کولیج رئیس جمهور سابق امریکا.

این شعار Karren بردی زندگی می کند و این چیزی است که Karren بردی می گوید خودش و دیگران. ‘مطبوعات’.

اما کسی که به شما گفتن یا گفتن شما خودتان را به حفظ آرامش و حمل و نقل را می توان به عنوان مولد به عنوان کسی که به شما گفتن به جلو و به بالا و جوراب خود را هنگامی که شما در حال ارائه در محل کار برای برخی از دلیل. این کار می تواند در کوتاه مدت اما اگر شما گیر در پایین انرژی و کم خلق و خوی منطقه? چگونه می تواند به شما در حفظ و رفتن ؟ خوب بزرگترین بلوک به صدا گیری و تداوم بی فایده است احساسات. آدرس عقیم احساسات است که شما را عقب نگه داشتن. مدیریت خود را عقیم احساسات به جای آنها را مدیریت شما! چگونه ؟

خودتان عملی بحث پپ. چه حقایق وضعیت خود را? چرا شما در موقعیت شما ، چگونه می تواند به شما در حرکت به دور از چیزهایی که شما را عقب نگه داشتن? چگونه شما می توانید حرکت به جلو ؟ نمونه:

  • یک صاحب کسب و کار احساس می کند که باید آنها را ترک و دریافت حقوق و مزایای کار زمانی که آنها پیدا کردن کسب و کار در حال اجرا است و خشک. مشترک واقع برای این وضعیت این است که با داشتن سیستم های بازاریابی در محل و عدم مهارت های بازاریابی. آدرس حقایق برای رسیدن به یک وضعیت بهتر و در نتیجه.
  • یک کارمند که به طور مداوم احساس ضعف با حجم کار سنگین و شروع به احساس درماندگی. آمار رایج برای این وضعیت هستند چیزهایی مانند عدم استفاده از زمان و اولویت تکنیک های مدیریت و عدم ابراز وجود – و نه قادر به گفتن ” نه ” و نه قادر به جلوگیری از انجام غیر ارزش اضافه کردن فعالیت ها و یا قرار دادن یک مورد رو به جلو برای بیشتر منابع. آدرس حقایق برای رسیدن به یک وضعیت بهتر و در نتیجه.

هر آنچه که شما انجام نمی اقامت در عقیم احساسات منطقه و مسائل شخصی! آن را ناتوان کننده! آدرس احساسات منفی با مثبت منطق و عمل است. این یک زندگی-مهارت و عادت به ساخت. شما می توانید دستیابی به بیشتر از طریق صدا گیری و تداوم.

© Copyright 2013, شکایت, Douglas, کار و زندگی جریان

[ad_2]