چهار جنبه از زندگی خود را که تعریف موفقیت

[ad_1]

موفقیت چیست ؟ وقتی ما صحبت از کسی است که به عنوان “موفق” چه نوع از شخص می آید به ذهن ؟ ما به طور معمول فکر می کنم که “موفق” فرد بسیار ثروتمند, گران, ماشین, زندگی در یک عمارت و سر از برخی از شرکت و یا دیگر. اما آیا این واقعا همان چیزی, موفقیت, همه چیز در مورد ؟

حقیقت این است که تعریف از موفقیت نه تنها بستگی به اندازه حساب بانکی خود را. یک فرد موفق کسی است که محتوای خود را با زندگی به عنوان یک کل است که لزوما شامل مقدار زیادی از پول نقد.

بنابراین آنچه به موفقیت است واقعا ؟ و چگونه می توانم به شما در پیدا کردن اگر شما به دست آورد موفقیت واقعی در زندگی شما ؟ در نظر گرفتن یک نگاهی به این چهار جنبه از زندگی خود را کمک خواهد کرد که شما آمده تا با پاسخ.

• وضعیت مالی خود را – پول ممکن است تنها عاملی که نشان می دهد, موفقیت, اما آن است که هنوز هم بخش مهمی از آن است. یک فرد موفق کسی است که به آزادی مالی است. این به این معنا نیست که شما باید کثیف غنی; آن را به سادگی بدان معنی است که شما به اندازه کافی فقط بنابراین شما نمی خواهد که به طور مداوم به نگرانی در مورد که در آن وعده غذایی بعدی خود را از آینده است و یا هر گونه دیگر ضرورت اساسی است.

• بهداشت شما – موفقیت چیست بدون سلامتی خوب است ؟ اگر شما به طور مداوم بیمار به شما اجازه سلامتی خود را رو به زوال شما هرگز قادر خواهید بود به تمرکز بر روی آنچه شما نیاز دارید و شما حتی ممکن است زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای رسیدن به موفقیت واقعی.

• دولت خود را از ذهن کسی که پر از احساسات منفی مانند ترس و احساس گناه و خشم یا غم و اندوه هرگز نمی تواند موفق شود بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی خود را.

• روابط خود را – دستیابی به ثبات مالی و حفظ سلامت خود و سلامت عقل را به معنای چیزی بدون عشق و حمایت از مردم در اطراف شما. به یاد داشته باشید داستان ابنزر ادم خسیس و لئیم? خود را به اصطلاح موفقیت بود توخالی به سادگی از آنجا که او تصمیم به تمرکز بر روی چیزهای مادی و به طور کامل خاموش کردن هر کس در اطراف او. موفقیت چیست بدون هر کسی که برای به اشتراک گذاری آن با ؟

معنای واقعی موفقیت تعریف شده توسط این چهار جنبه از زندگی خود را. شما نیاز به مطمئن شوید که تمام چهار نگهداری می شوند متعادل – شما نمی تواند موفق شود اگر شما یک فرد ثروتمند با دوستان و یا یک فرد سالم و بدون آزادی مالی است. برای حفظ تعادل بین تمام چهار نفر از آنها ممکن است دشوار تلاش اما نتایج نهایی خواهد بود به خوبی به ارزش تلاش.

[ad_2]