چرا یادگیری مداوم می تواند منجر به موفقیت شما

[ad_1]

یکی از بزرگترین مزایای شما می توانید بیش از دیگران در دنیای رقابتی است که به دانش بیشتر. جهان دانش در حال گسترش است در یک هندسی رای دادن و در حالی که آن را غیر ممکن خواهد بود به نگه دارید تا با تمام این وجود چندین مناطق که در آن یادگیری مداوم و بهبود خواهد شد تا حد زیادی به نفع شما است.

آموزش رسمی و آموزش و پرورش خود

رسمی آموزش و پرورش مهم است و عاقلانه است که برای دریافت به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. با این حال آموزش و پرورش رسمی تنها فراهم می کند پایه و اساس به آنچه که شما در نهایت نیاز به دانستن است. موفقیت در تقریبا در هر منطقه افزایش یافته است یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در آن منطقه است. اگر شما می خواهید به یک دکتر بزرگ شما باید به ادامه تحصیل پزشکی بعد از مدرسه پزشکی. یک وکیل باید همچنان به مطالعه قانون و تغییرات در قانون در سراسر زندگی حرفه ای او. یک معلم باید نگه دارید تا با پیشرفت در زمینه آموزش در همه زمان ها باقی می ماند مربوطه.

برای ایجاد امنیت مالی و یا در غیر این صورت گفت و ثروت و شما نیز باید به طور مداوم یاد بگیرند. به عنوان Jim Rohn گفت: “آموزش و پرورش رسمی را به شما یک زندگی; آموزش و پرورش خود را به شما یک ثروت است.”

افراد موفق به طور مستمر به مطالعه, یادگیری, گرفتن دروس و رعایت جهانی در مورد آنها را برای یادگیری بیشتر در مورد آن. موفق تر از یک فرد است که بیشتر احتمال دارد آن است که آنها را به یک یادگیرنده مادام العمر.

یکی از مزایای بزرگ برای یادگیری است که در آن یک شکل از ثروت را در خود دارد. شما می توانید از دست دادن تمام اموال خود را و تمام پول خود را, اما شما نمی توانید از دست دادن تمام یادگیری خود را. برنارد ملتزر مشاهده “اندازه گیری واقعی خود را از ثروت است که چقدر شما می خواهم به ارزش اگر شما از دست داده و تمام پول خود را”. و معاصر اقتصاددان و کارآفرین پل زین Pilzer حاکی است که “رفاه متعلق به کسانی است که یادگیری چیزهای جدید سریعترین”.

بیشتر از زمان رسمی آموزش و پرورش بسیار گران است. آموزش و پرورش خود را با این حال می تواند بسیار ارزان است. عمومی خود را در دانشگاه و کتابخانه ها پر از هزاران کتاب پر از دانش مفید است که بیشتر رایگان. رایگان است بدجور قیمت مناسب. حتی خرید جدید و با استفاده از کتاب نسبتا مقرون به صرفه نسبت به آموزش و پرورش رسمی. نیز وجود دارد بسیاری از برنامه های آموزشی ضبط شده بر روی سی دی یا دی وی دی در دسترس آموزش موضوع بسیار قابل تصور است. و البته اینترنت می تواند یک منبع بی پایان اطلاعات در تقریبا در هر موضوع.

هیچ چیز این است که به عنوان مفید به عنوان یک کتاب خوب در مورد یک موضوع نوشته شده توسط کسی که مورد مطالعه این موضوع گسترده و یا تجربه عملی ارائه کرده است.

خود برنامه آموزشی

مانند هر دیگر مهم نظم و انضباط یادگیری باید برنامه ریزی شده و این طرح به دنبال از طریق. شما را تا حد زیادی بهره مند از کنار گذاشتن منظم مقدار از زمان هر روز به خواندن و مطالعه است. بهترین زمان خود را ممکن است اولین چیزی که در صبح روز قبل از روز وقفه می تواند تداخل و یا آخرین چیزی که در شب قبل از خواب. فقط 30 دقیقه در روز می توانید نتیجه را در سه یا چهار کتاب یک ماه یا 50 سال است. تصور کنید آنچه که شما می توانید یادگیری از 50 کتاب است. تصور کنید که چگونه به دور شما خواهد بود جلوتر از دیگران در این زمینه خود را اگر شما به عنوان خوانده شده 50 کتاب در سال است.

اگر شما در این زمینه خود را از کار به مدت 25 سال شما به راحتی می توانید به عنوان خوانده شده بیش از یک هزار جلد کتاب در این زمینه در آن زمان. شما به وضوح یک متخصص و افزایش به بالای خود را در زمینه.

این که آیا شما به عنوان خوانده شده 15 دقیقه در روز و یا دو ساعت در روز فقط مطمئن شوید که شما آن را انجام دهد. خواندن در هر روز است. کلید یادگیری مداوم.

بسیار موفق نویسنده و سخنران عمومی برایان تریسی نوشته شده است بیش از 50 کتاب و تعداد بی شماری از ضبط برنامه ها. او سفر جهان صحبت به هزار و مشاوره با برجسته ترین رهبران کسب و کار. اگر تریسی زمان به عنوان خوانده شده هر زمان به عنوان خوانده شده. تریسی می خواند و به طور متوسط دو تا سه ساعت در روز. وجود دارد هر گونه شک به همین دلیل او یک رهبر در این زمینه خود را?

جدی مطالعه و خواندن برچسب در مدرسه به عنوان کتابی یا درس خوان. این می تواند یک ننگ است که طول می کشد برای مردم بقیه زندگی خود را. این کار را اجازه نمی احمقانه سن مدرسه تعصب توقف شما را از حال جدی.

آن است که به اندازه کافی به طور جدی. شما باید یک دانش آموز جدی از انواع کتاب و دانش است که شما می توانید در کار خود و یا که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد ثروت است. شما می توانید استفاده از آن برای بهبود مهارت های خود را و به دست آوردن امکانات جدید. شما می توانید یادگیری زبان های جدید. در بازار امروز بیشتر شما می دانید – بیشتر دانش مفید شما دارای – با ارزش تر شما خواهد بود که در بازار است.

خوانده شده به طور مداوم. مطالعه عمیق. این می تواند اولین گام به سوی موفقیت و گام های بسیار مهمی برای حفظ موفقیت است.

[ad_2]