چرا شما نیاز به یک بودجه شخصی و چوب به آن

[ad_1]

در مورد بودجه بندی

شما می گویند شما می دانید که در آن پول خود را می رود و شما don't نیاز به این همه نوشته را به نگه دارید تا با آن ؟ من مسئله شما این چالش است. پیگیری هر پنی شما صرف برای یک ماه و منظورم هر پنی.

شما را شوکه خواهد کرد در چه itty-bitty هزینه های اضافه کردن به. مجموع شما را در فقط یکی از آیتم های غیر ضروری را برای ماه ضرب آن توسط 12 ماه در یک سال و ضرب نتیجه 5 به نمایندگی از 5 سال است.

که چقدر شما می توانید ذخیره و کشیده بهره فقط در پنج سال. که من همان دلیل است که همه ما نیاز به یک بودجه.

اگر ما می توانید کنترل هزینه های کوچک است که واقعا don't توجه به طرح کلی از زندگی ما می تواند لذت بردن از موفقیت مالی.

کمی از چیزهایی که واقعا شمارش است. برش آنچه شما صرف ناهار از پنج دلار در روز به سه دلار در روز در هر روز کاری در پنج روز کاری هفته صرفه جویی 10 دلار در هفته … 40 دلار در ماه … $ 480 یک سال … 2400 دلار در پنج سال. .. به علاوه علاقه.

دیدن آنچه منظور من است … این واقعا چیز کمی و شما هنوز هم در از خوردن ناهار و روزمره بود که تنها یک محل برای ذخیره پول در زندگی روزمره خود بدون بدون انجام یک چیزی که شما واقعا نیاز است. وجود دارد بسیاری از مکان ها برای کاهش هزینه های اگر شما به دنبال آنها.

تنظیم برخی از خاص بلند مدت و اهداف کوتاه مدت. وجود دارد هیچ پاسخ اشتباه اینجا. اگر آن's برای شما مهم است و سپس آن را's مهم دوره است.

آیا نوشتن از بودجه خود را در “پیر راه”. هنگامی که ما را روان و بودجه ما معمولا یک تعداد تخت برای چیزی شبیه به مواد غذایی به عنوان مثال. نگاه به چقدر شما صرف در یک هفتگی / ماهانه و از خود بپرسید اگر شما واقعا نیاز دارید که بسیار. اگر شما صرف $ 200 در هر دو هفته در مواد غذایی به تنهایی, شما ممکن است نیاز به خودتان بپرسید که چگونه شما می تواند کاهش دهد که مقدار قابل توجهی. آیا شما واقعا نیاز به رفتن به Chipotle برای ناهار هر روز ؟ آیا شما واقعا نیاز دارید که لیوان از استارباکس هر صبح ؟ شما را پیدا خواهد کرد که شما خواهد بود برش عادات بد و شما نیز می تواند به بهبود سلامت خود را در این راه به عنوان به خوبی.

اگر شما می خواهید می شود قادر به پرداخت در یک خانه شروع یک کالج صندوق برای کودکان شما خرید یک ماشین ورزشی را به آروبا … هر چیزی … پس از آن که هدف و دلیل خود را برای دریافت یک دسته در وضعیت مالی خود را در حال حاضر.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *