چرا خودتان را ساخت ؟ کلید را به مثبت فکر کردن برای شخصی و موفقیت مالی

[ad_1]

پس از شکست خیلی سوال این است که من می خواهم به شما بپرسید این است که “چرا خودتان را ساخت؟” یک لحظه و فکر می کنم در مورد این سوال و ارسال پاسخ خود را در یک مجله یا نوت بوک خود را به عنوان یک یادآوری ثابت نگه دارید در رفتن حتی وقتی زندگی سخت می شود. این مقاله را به کلید برای کمک به شما در رسیدن به یک تفکر مثبت حالت به طوری که شما می توانید دستیابی به موفقیت است.

در اینجا برخی از دلایل “چرا خودتان را ساخت؟”

1. قدرت

در طول فیلم “شوالیه تاریکی” هر زمان بروس وین ساخته شده تلاش برای بالا رفتن از دیوار او سقوط کرد. این را دلسرد نمی شود او از دادن; در عوض, او توجه خود را در ساختمان بدن خود را با انجام فشار یو پی اس تحصن یو پی اس و چانه یو پی اس. دومین تلاش برای بالا رفتن از دیوار شکست خورده و در عین حال دوباره از سر گرفته شد او تقویت بدن خود را تا زمانی که او به اندازه کافی قوی برای بالا رفتن از دیوار و پرش. چگونه بسیاری از ما آمده اند به این وضعیت که در آن ما باید اجرا را به یک دیوار ساخته شده از آزار و اذیت شخصی محاکمه و شکست ؟ آیا شما اقامت بر روی زمین و لگد تمام وقت و یا آیا شما به بالا و مبارزه با ؟ دستیابی به موفقیت داده نشده است بر روی صفحه گرامافون نقره ای آن از طریق خون و عرق و اشک. هر زمان شما موفق کشف کردن آنچه اشتباه رفت و تقویت خودتان با تمرین مهارت های خود را و یا تجارت تا زمانی که آن را کامل می شود. این است که چگونه شما تبدیل شدن به غنی و با مطالعه, مطالعه و کار سخت است.

2. شور

این قدرت درونی است که ما را نگه می دارد رفتن. هنگامی که بروس دیدم مردم بی گناه و رنج و شهر خود به تخریب این سوخت خشم در درون او به بیرون از گودال و نجات مردم که او را دوست داشت. برای موفق شدن شما باید که شور و شوق برای خواندن کتاب (این خود را تقویت ذهن) موضوع شما در حال تحصیل در مدرسه و حرفه ای شما مشغول هستند. بدون شور و شوق شما خواهد شد تلاش برای درایو یک وسیله نقلیه زمانی که آن را ندارد, سوخت, شما دریافت کنید که در آن هیچ.

3. شجاعت

در آخرین تلاش از بیرون آمدن از گودال healer گفت: بروس به صعود و پرش به سمت دیگر لبه اما بدون طناب. بروس در ابتدا مردد بود اما دریافت مشاوره و تشویق از شفا دهنده; بروس پس از آن دیدم که پرش از یک دیدگاه متفاوت است. مردم در آن گودال فکر کردم که او دیوانه به صعود بدون طناب اما او با لبخند و خداحافظی به کسانی که در اطراف او. ترس در تلاش بود به یکی از آخرین تلاش برای جلوگیری از بروس از ساخت اما او بسته چشم خود را در زمان یک زن و شوهر از تنفس باز چشم او را دیدم خود را هدف و ساخته شده است که پرش. این زندگی بی رحم به کسانی که اجازه عدم دریافت بهترین از ایشان برای موفقیت در حرفه خود انتخاب شما نباید ترس به خطر.

این دلیل که چرا شما ساخت خود را. این کلید برای تفکر مثبت کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به موفقیت شخصی و زندگی خانوادگی و کسب و کار حرفه است.

[ad_2]