چرا ترس از موفقیت مزخرف است – آن را ترس از کار سخت است که باعث ترس مردم بیشتر

[ad_1]

ترس از موفقیت واقعی است ؟

من ممکن است خطر بیگانه برخی از افراد در این مقاله احتمالا متخلف دیگران است. اما اگر آن را به معنی شما را مجبور به فکر می کنم در مورد موضوع متفاوت من انجام خواهد شد که کار من به شما خدمت می کنند.

ترس از موفقیت واقعی است ؟

آیا ممکن است که ترس از: ثروت و به رسمیت شناختن و خدمت به دیگران, بازی بزرگتر تأثیر انسانیت و داشتن کار خود را خدمت به مخاطبان گسترده تر?

ترس از موفقیت من تماس بی معنی است.

من هرگز شنیده از کسی که تشخیص داده شده توسط درمانگر با ترس از موفقیت سندرم وجود کسانی که تجربه تروما و یا نوعی از PTSD. همیشه وجود دارد چیزی دیگری کمین در زیر سطح. آن نیاز به عمیق تر بررسی برای کشف چه پنهان ترس هستند.

ترس از موفقیت یک لباس مبدل از آنجا که آن را به شما متقاعد موفقیت امکان پذیر است.

از آن شده است. آن است که هرگز در دسترس است.

حتی در آخرین لحظه شرایطی می تواند تغییر در قطره از کلاه.

شما می توانید رنج دور برای سال و نه اعتصاب پس از موفقیت در حالی که افراد دیگر آن اعتصاب خوش شانس در عرض چند ماه یا سال. آنها را به شما بگویم که چگونه آنها به دنبال یک فرمول خاص است که تضمین موفقیت خود را.

وجود ندارد یک فرمول است که اطمینان از موفقیت این دلیل که این واژه به معنای چیزی متفاوت به من و شما.

همان فرمول است که برای آنها کار می کرد ممکن است برای شما کار می کنند و میلیون ها نفر از دیگران. همین دلیل است که دوره های آنلاین است که تضمین نتایج به ندرت کار می کنند. شما نیاز به دریافت نزدیک با فردی برای خدمت به نیازهای خود را اگر آنها می خواهند به موفقیت است.

چرا که هر کسی از ترس چیزی که آنها می خواهند ،

چیزی که بسیار آنها قرار داده و زندگی خود را در انتظار نگه داشته ،

همان چیزی که برای آنها قربانی خود را در: سلامت, خانواده و روابط شخصی?

من که شما می توانید ترس مظاهر موفقیت اگر آن اتفاق می افتد به سرعت و در عین حال برای بسیاری از این چیزی نیست به نگرانی در مورد چرا که هر کس نمی خواهد تجربه موفقیت مانند J. K. Rowling.

من نمی فهمم که چرا ترس از موفقیت واقعی است. من ساده لوحانه فکر می کنم که موفقیت خواهد بود دست به یک فرد شبانه در صورتی که به دنبال قوانین و کار سخت ؟

بیا مطمئنا ما می دانیم که در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز مانند موفقیت یک شبه. کسانی که نسبت به این برچسب شده اند دور زحمتکش در مهارت های خود را از چندین سال یا حتی چندین دهه است.

موفقیت تضمین شده است برای هیچ یک

مردم بی شماری به ذهن می آیند که به دنبال حرفه خود را تا زمانی که آنها به دست آورد موفقیت است. شما نمی توانید اعمال یک فرمول برای موفقیت به دلیل در دست فرد اشتباه موفقیت است مانند توزیع قرعه کشی برای کسی که با فقیر مهارت های مدیریت پول.

من از این ایده از تکرار مربیان خود را برای رسیدن به موفقیت است. در عین حال برخی از مردم شروع خواهد شد و تجربه های مختلف در نتیجه از آنجا که بسیاری از عوامل ناشناخته است که منجر به موفقیت است.

به همین دلیل من اعتقاد دارم که ترس از موفقیت است واقعا ترس از کار سخت. آن چیزی است که نویسنده استیون Pressfield تماس مقاومت متوقف می شود که بسیاری از دستیابی به خود را بهترین کار می کنند. در اینجا مقاومت دارای فردی از نوشتن اولین پیش نویس کتاب آنها شده ام و مایل به قلم برای سال.

مقاومت متوقف می شود شما نشسته به سنگ تیز کردن مهارت های خود را و یا تمرکز بر روی عمد عمل به تنظیم خوب مهارت های حرکتی خود را.

جف می گوید: در اولسون اندکی لبه که اقدام می تواند آسان یا سخت آن بستگی به چشم انداز خود را: “در اینجا مشکل این است: هر عمل است که آسان به انجام است نیز آسان نیست.”

یک مشتری که من به تازگی کار با به اشتراک گذاشتن یک عکس ارسال شده خارج و پسر جوان در کلاس درس است که به عنوان خوانده شده: “چرا نمی توانم جست و خیز من 20 دقیقه از خواندن امشب؟”

A ‘C’ دانش آموز که می خواند یک دقیقه در هر روز برابر است با 180 دقیقه در یک سال تحصیلی. این است که معادل 8000 کلمه در هر سال یا 10 درصد در آزمون های استاندارد.

A ‘B’, دانش آموز می خواند که پنج دقیقه در هر روز برابر با 900 دقیقه در یک سال تحصیلی. این معادل 282,000 کلمات در هر سال و یا صدک 50 در آزمون های استاندارد.

An ‘A’ دانش آموز می خواند که 20 دقیقه در هر روز معادل به 3600 دقیقه در یک سال تحصیلی. این معادل 1,800,000 کلمات در هر سال و یا صدک 90 در آزمون های استاندارد.

تا پایان ششم-درجه یک ‘A’ دانشجو را بخوانید معادل 60 کل روز مدرسه. A ‘B’ به عنوان خوانده شده تنها 12 روز مدرسه. دانشجویی که انتظار می رود شما به بهتر واژگان ؟ دانشجویی که انتظار می رود شما به موفقیت بیشتری در مدرسه و در زندگی ؟

ترس از موفقیت و یا ترس از کار سخت شما می گویند ؟

کار سخت و پشتکار چیزی است که کودکان آگاه, در سن, برای آنها می آموزند که هیچ چیز آسان می آید. معلوم می شود آنها به عنوان عبور از سال به سال برخی از همکلاسی ها کسب نمرات پایین تر در حالی که دیگران اکسل.

کار سخت نیاز به تعهد و تعهد و پشتکار و اگر شما راضی تمام این شرایط هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد گلدان از طلا در انتظار شما است.

کار سخت ترسانده است چرا که آن را به معنای قرار دادن قلب و روح خود را در خط با کمی و یا بدون موفقیت تضمین شده است. آن نیاز به نظم و انضباط یک سر سخت خواهد شد و عزم و اراده برای تبدیل شدن به یک دانش آموز از, دانش, مهارت و حکمت

کار سخت است برای همه نیست و فقط تعداد کمی موفق تبدیل شده چرا که آنها در حال حاضر به خود را اختصاص به مهارت های خود را. آنها مایل به تبدیل شدن به بهترین جای متوسط مهارت و استعداد است.

دنبال تعالی و موفقیت را به دنبال خواهد داشت

همان اصل من قبلا شرح داده شده به دانش آموزان در امر به بسیاری از مناطق دیگر مانند ورزش و موسیقی و زمینه خلاق. به عنوان مثال وجود دارد هیچ چیز مانند یک کودک نابغه ویولن. پشت هر نابغه است که یک دانش آموز است که شیوه های 7-8 ساعت در روز با حق مربیان و معلمان راهنمای حرفه موسیقی خود.

شما نمی توانید ترک موفقیت به شانس. باید آن را پرورش و کشت و با توجه به توجه undivided خود. شما باید به آن خوش آمد می گوید با تواضع و احترام از آنجا که مثل باد آن را به نوبه خود می تواند در یک لحظه متوجه و در جستجوی شخص دیگری خواهد شد که ایجاد محیط مناسب برای آن را به شکوفا.

“به یاد داشته باشید هر چند که یک تفاوت وجود دارد بین خواستار موفقیت و فقط صرفا مایل به آن است. شما باید دریابید که چه چیزی این تفاوت است و امکان استفاده از آن” می نویسد: ناپلئون هیل در قانون موفقیت در شانزده درس.

موفقیت بی ثبات است.

موفقیت یک آنتاگونیست.

آن را خدمت شما اگر شما ملزم آن را از طریق کار سخت و رنجبر به دور بعد در روز و ماه در ماه از سال در سال. موفقیت چیزی است که به دنبال, اما اعطا شده است شما به عنوان یک نتیجه از کار سخت, شن و فداکاری است.

پیام روشن است با توجه به نویسنده Brendon Burchard می نویسد که در بالا عملکرد عادات: چگونه با افراد فوق العاده ای تبدیل شده که راه “بود عمدی بیشتر در مورد که شما می خواهید برای تبدیل شدن به. باید دید فراتر از شرایط فعلی خود را. تصور کنید بهترین خود را و آینده خود و شروع به اقدام مانند آن شخص است.”

اگر شما می خواهید موفقیت را در کار سخت است.

اگر شما می خواهید موفقیت برسند.

اگر شما می خواهید موفقیت خود را وقف زندگی خود را کار.

اگر شما می خواهید موفقیت متوقف ساختن عذر و بهانه و چرا از آن نشده نشان داد و کار به قرعه کشی آن را به شما نزدیک تر.

اگر شما می خواهید, موفقیت, توقف بازی کوچک و ایجاد بی عیب و نقص ارزش برای دیگران.

قرار داده و نیازهای خود را قبل از شما. خدمت به آنها را در بهترین راه ممکن است بدون اینکه بخواهم چیزی در بازگشت. این کار را برای عشق بازی. عشق از شور و شوق خود را.

اگر شما می خواهید موفقیت را یک تعهد و هرگز تا زمانی که کار سخت خود را است پاداش برای قرار دادن قلب و روح خود را در خط.

کار سخت شما را همراهی خواهد کرد که شما متوجه بیشترین پتانسیل خود را و استقامت در مواجهه با شرایط غیر دوستانه.

[ad_2]