چرا به ردیاب شخصی نیاز داریم؟

سیم کارت فعال بدون پین کد را به درستی داخل جای خود قرار می دهید و مکان یاب شخصی را روشن می نمایید. 222 ضبط صدا بر روی کارت حافظه تا 10 دقیقه و ضبط صدا بر روی کارت حافظه تا 10 دقیقه. البته نگران نباشید اگر نتوانستید تنظیمات را انجام دهید تیم فنی سکرت اسمارت آمادگی دارد که در هر لحظه از روز کمک تان کند تا کارتان را به راحتی انجام بدهید.

2- و یا فرض کنید فرزند کوچکی دارید و نگران این هستید که در راه مدرسه به خانه گم نشود و یا در شرایط خطرناک قرار نگیرد. ادامه تنظیمات را می توانید از داخل دفترچه راهنمای موجود در داخل بسته ردیاب شخصی GF-21 ملاحضه کنید و انجام دهید. استفاده از دستگاه ردیاب GF-21 چه کمکی به ما می کند؟ چه چیزی ردیاب افراد GF-21 را پر طرفدار و خاص کرده است؟

مبنای عملکردی این دستگاه بر پایه استفاده از سیستم مکانیابی جهانی ماهوارهای جی پی اس (GPS) و سیستمهای انتقال داده رادیویی (GPRS) است. مراقبت از لپ تاپ، گاو صندوق یا طلا و جواهرات نیز یکی دیگر از استفاده های ردیاب شخصی IR160 است. GPS IR160 به منظور کارایی و کاربردی بودن دارای دکمه S.O.S برای شرایط اضطراری است. امکان خاموش و روشن کردن مکان یاب از طریق پیامک نیز برای کاربران قرار داده شده که در کنار امکان فعال شدن اتوماتیک پس از تشخیص حرکت از امکانات کاربردی دستگاه به شمار می آید. کوچکترین ردیاب دنیا چه کاربردی دارد؟

ردیاب وسیله ای برای مکان یابی اشخاص یا اشیا می باشد. به عنوان مثال با استفاده از این ویژگی می توانید یک ناحیه مانند خانه را بر روی نقشه مشخص نمایید و با خروج ردیاب از آن ناحیه پیام هشدار دریافت نمایید. این ردیاب شخصی بدون نصب به تمامی نیاز های شما در زمینه ردیابی افراد و وسایل پاسخ می دهد. دستگاه ردیاب GF-21 یا جی اف 21 یکی از محبوب ترین و دقیق ترین مکان یاب های (ردیاب) موجود در بازار می باشد که به طور کامل برای شما تمام مشخصه ها و قابلیت ها را شرح خواهیم داد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ردیاب شخصی آهنربایی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.