چاسر هنر از خصوصیات

[ad_1]

نویسنده بازتاب خود را در جامعه هر چه او اثری است به زبان امروزی جامعه است. کار او در این مقدمه به Canterbury Tales یک دستاورد بزرگ برگزاری جنبه های مختلف و اثبات او یک شاعر و یک راوی. مورخان بدون خواندن کار خود را نمی تواند نوشتن تاریخ است. هنر او از خصوصیات بسیار ساده و برجسته.

او بسیار فوق العاده در به تصویر کشیدن شخصیت های خود را. او به تماشای شخصیت او دقیقهای. او به نظر می رسد بیش از رفتارها و منش لباس و تمام عادات دقیقهای. کار خود را پیش گفتار به Canterbury tales یک کار خوب وجود دارد در سی و شخصیت رهبری برای زیارت به نمایندگی از جامعه انگلیسی اخلاقی و اجتماعی است. کار او این است که مناسب برای تمام سنین است.

همه اش سی و کاراکتر نشان دهنده حرفه های مختلف به عنوان شوالیه و همراهی نماینده جنگجو کلاس آماده به جریان خون برای کشور خاطر. چاسر به تصویر می کشد که در آن وجود دارد اختلاف وجود دارد شوالیه به چهره و آشتی. بیشتر به آن اضافه شده است که بزرگ وجود دارد مشتاق بودن شوالیه به برگزاری و اجرای قدرت. او انجام یک کار بزرگ. این همراهی است که به نمایندگی از خوش نیت و شاد منش با نشانه هایی از موفقیت است. مرد قانون و آکسفورد کارمند متعلق به آموخته خط کار می کنند.

تاجر و Shipman نمایندگی تجاری بيشتر جامعه در حالی که از داخل یک متخصص پارچه ساز نشان دهنده معامله گران و شرکت. کشاورزی توسط Ploughman که میلر و فرانکلین. راه خود را از توصیف راهب بسیار طنز آمیز اما مودبانه. به عنوان او می گوید که راهب به شوق شکار و رام کردن سگ. توضیحات خود را از همه شخصیت های خود را نشان می دهد خفیف طنز.

این حرف نشان دهنده انواع مختلف جامعه معاصر. آنها دارای ویژگی های مختلف و رفتار و حرکت قبل از ما مانند انسان واقعی است. خود شخصیت ها کاملا واقعی. برخی از آنها چنان مدرن است که به نظر می رسد زندگی امروز است. قدیمی شوالیه است که یک نمونه از جوانمرد شخصیت است که در هر نسل است. تاجر بسیار افتخار بیش از رشد ثروت در حالی که مرد قانون مانند وکلا از همه بار افزایش هزینه ها و خرید زمین. ما می دانیم او معمولی وکیل از خود ما روز: این ویژگی موجب آن او است که به نام شاعر از عصر مدرن.

وجود شخصیت های مانند Prioress این راهب فرانکلین Reeve با دعوت از Pardoner و همسر حمام که ما آنها را شناسایی نمی کند ، اما هیچ یک از آنها واقعا منقرض شده است. آنها باید خود را تغییر نام و نام خانوادگی و حرفه خود را رئیس بخش یک عنصر از بشریت است. به همین دلیل است که ما همراه با زائران در راه خود ما کاملا احساس در خانه و بدون احساس بودن در میان بیگانگان.

چاسر هنر از خصوصیات فوق العاده است. او به نظر می رسد در شخصیت های مثبت و علائم هر یک از مردان و زنان دقیقهای و distinguishably. راه خود را از روایت بسیار عالی به دنبال خوانندگان به اصحاب خود. چاسر انتقال یک حس قوی از تمایز و عمق پرتره. او به سادگی evinces واقعیت خود بدون هیچ گونه سخت هجو یا طنز.

چاسر روش به تصویر کشیدن شخصیت های است که به شیوه ای علمی توسط افتراق آنها را با استفاده از خود را آشکار ، آن را برای اولین بار در ادبیات اروپایی است که یک نویسنده ثابت خود را به وضوح آگاه از ارتباط بين افراد و ایده ها. علاوه بر این چاسر شخصیت های رشد و توسعه در این دوره از داستان مثل زندگی انسان است. آنها نظرات خود را در این داستان که گفته شده است و این دیدگاه خود را آشکار مرکزی و افکار و احساسات خود و اشیاء از منافع خود.

بنابراین چاسر است که استاد در هنر از خصوصیات.

[ad_2]