پیروزی در میدان جنگ با موهای زائد

اگر از اصلاح ، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد راضی نیستید ، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.

لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین روش های زیبایی است که در ایالات متحده انجام می شود. این نور بسیار متمرکز را به فولیکول های مو منتقل می کند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کند. که موها را خراب می کند.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزرها برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت ، ساق پا ، چانه ، پشت ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و سایر نواحی مفید هستند. مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

دقت، درستی. لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به صورت انتخابی مورد هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف را بدون آسیب می گذارند.

سرعت. هر پالس لیزر کسری از ثانیه را می گیرد و می تواند موهای زیادی را به طور همزمان درمان کند. لیزر می تواند ناحیه ای به اندازه تقریبا یک چهارم در هر ثانیه را درمان کند. نواحی کوچک مانند لب فوقانی را می توان در کمتر از یک دقیقه درمان کرد ، و مناطق بزرگ مانند پشت یا ساق پا ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

قابل پیش بینی بودن. اکثر بیماران پس از سه تا هفت جلسه به طور متوسط ​​ریزش مو دارند.

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم

لیزر موهای زائد چیزی فراتر از “کشیدن” موهای ناخواسته نیست. این یک روش پزشکی است که نیاز به آموزش برای انجام و خطرات احتمالی دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید اعتبار پزشک یا تکنسینی را که این عمل را انجام می دهد ، کاملاً بررسی کنید.

اگر قصد دارید لیزر موهای زائد خود را انجام دهید ، باید برداشتن ، اپیلاسیون و الکترولیز را به مدت شش هفته قبل از درمان محدود کنید. این به این دلیل است که لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد ، موهایی که به طور موقت با اپیلاسیون یا کندن جدا می شوند.

در طول لیزر موهای زائد چه انتظاری دارید؟

درست قبل از عمل ، موهای شما که تحت درمان قرار می گیرند تا چند میلی متر از سطح پوست کوتاه می شوند. معمولاً داروی بی حسی موضعی 20-30 دقیقه قبل از عمل لیزر برای کمک به نیش پالس های لیزر استفاده می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل درمان موهای شما و همچنین رنگ پوست شما تنظیم می شود. 

برای مطالعه بیشتر  به لینک زیر مراجعهئ نمایید:

https://rizy.ir/7QLiH