پیدا کردن موفقیت – وجود دارد هیچ جایگزینی برای کار سخت

[ad_1]

ما به طور طبیعی تمایل به دنبال راه آسان و به دنبال راه مقاومت هنگامی که در تلاش برای رسیدن به اهداف ما است. پرداخت قیمت و زیر تشریفات به نظر می رسد درد واقعی. اگر ما تا به حال ما راه ما را به دریافت این جایزه بدون پرداخت قیمت. شعارهایی مانند “کار نمی کند سخت کار هوشمند” صدای موسیقی در گوش ما. ما امیدواریم که ما می تواند دستیابی به نتیجه مورد نظر با انجام کمی و یا بدون کار. بسیاری گرفته اند و این به این معنی است که وجود دارد یک تنبل راه برای رسیدن به موفقیت است. اگر شما سعی کردم این کاهش کوتاه قبل از اینکه شما می دانید که هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. هیچ تنبل مسیر به بالا. برای مطمئن شوید که تلاش می شود به هدر رفته اگر نه اعمال هوشمندانه. کار هوشمند باید هنجار. کار سخت را به بازی می آید در چارچوب کار هوشمند است. بدون کار سخت شما نمی توانید به دور است.

تبدیل شدن به بهترین در هر زمینه تلاش نیاز به مقدار زیادی از کار سخت است. تخمین زده می شود که در آن طول می کشد از 10 ، 000 ساعت از کار سخت برای رسیدن به بالای هر زمینه است. شما به سادگی باید به پرداخت حق عضویت خود را. بهترین در هر زمینه سخت ترین کار مردمی با کار قوی اخلاق است. آنها در آمده کمی زودتر کار کمی سخت تر و کمی بعد. آنها را قطع نکنید با جمعیت و عملکرد خود را در سطح بالا. بهترین ورزشکاران در جهان کار سخت تر از همسالان خود. آنها نشان می دهد تا برای اولین بار در تمرین زمین و معمولا پشت ماندن تمرین طولانی پس از همکاران خود را ترک کرده اند برای رفتن به گرفتن برخی از سرگرم کننده در شهر است.

“استعداد ارزان تر از نمک. چه جدا استعداد فردی از یکی از موفق است که بسیاری از کار سخت” – استفان کینگ

“آن را نمی خواهد را به نفع خود که مهم – هر کس که. آن را به آماده شدن برای برنده شدن که مهم نیست” پل برایانت

کار سخت جدا از پسران است. در آن طول می کشد مقدار زیادی از نظم و انضباط خود را به کار سخت در یک متمرکز شیوه تا یک برسد تخصص در هر زمینه ای و یا رسیدن به یک هدف مهم. کار سخت نیز شامل تمرکز بر روی رشد شخصی و توسعه و بهبود مستمر. مطالعه و یادگیری مداوم کار سخت است. در آن طول می کشد کار سخت و نظم و انضباط را به پایان برساند یک کتاب خوب یک هفته اگر شما از یک روز کار و همچنین ذهن کسب و کار خود و پس از ساعت. اغلب ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام به منظور پیشبرد به سطح بعدی اما فاقد نظم و انضباط و اخلاق کار به انجام آن در حال حاضر. ما ترک برای فردا چیزهای ما می توانید از امروز به عنوان procrastinators نگران است. ما کنسول خودمان است که ما را در عبور از پل هنگامی که ما رسیدن به آن است. به جای آماده شدن برای فردا امروز ما با آرامش خودمان را به حد وسط فکر است که فردا را از خود مراقبت. آن کار نمی کند که راه. آینده متعلق به کسانی است که آماده شدن برای آن است.

ما باید به کار سخت و هوشمندانه. ما باید متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به سطح مهارت مورد نظر ما و یا رسیدن به هدف ما برای هدف. در دنياي رقابتي و استعداد است و دیگر تفاوت اما کار سخت است. با توجه به همان سطح مهارت اگر شما تمرین هنگامی که حریف خود را در حال انجام چیزی دیگری در آن زمان هر دو از شما با آن آسان است به حدس می زنم که دست بالا. کار سخت, کار, هوشمند, کار سخت تر انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به هدف خود را. وجود دارد هیچ جایگزینی برای کار سخت است. مردمی که فروختن راه حل های آسان از طریق کتاب فروش آنها سخت کار می کرد به نوشتن و بازار آن کتاب است. آنها هستند که دریافت سریع غنی اگر آنها پیدا کردن به اندازه کافی ساده لوح و مردمی خود را برای خرید داستان. شما را تا پایان با این کتاب در حالی که آنها در پایان با پول است. کاهش کوتاه اغلب دیگر مسیر به مقصد خود را. در زمانی که شما پیدا کردن که آن کار نمی کند, شما را تلف وقت با ارزش و انرژی و منابع است. اصول هیچ respecter از افراد. ممکن است برای پیدا کردن یک راه ساده تر برای به انجام رساندن یک کار اما وجود دارد هیچ جایگزینی برای کار سخت وقتی که می آید به موفقیت پایدار.

[ad_2]