پیام از جهان: بهترین چیزها در زندگی رایگان هستند

[ad_1]

“راز ثروتمند شدن است دانستن که شما در حال حاضر و اقدام مانند آن است.

آیا به من بگویید که مدیریت دارایی های خود را? و کسانی که سنگهای! آنها واقعی است ؟

ببینید شما در جشنواره کن

جهان”

این فقط یک احساس, آن را نیز یک باور است. شما نیاز به این باور است که آن را همه کار راه شما پیش بینی شده یا پیش بینی کرد. قرار دادن برخی از تصاویر از خانه های شما را دوست دارم به خرید و یا اتومبیل های عجیب و غریب شما را به رویای شما دیدن دست های خود را پیچیده در اطراف چرخ فرمان. چگونه در مورد Aventador لامبورگینی یا فراری F40 و یا بوگاتی ویرون? به نظر می رسد بسیار جذاب درست است ؟ حتی اگر شما واقعا نمی تواند امکان استفاده از آنها پر سرعت بالقوه (بلیط سرعت بسیار) آنها نگاه بسیار خوب پارک شده و همچنین در 8 اتومبیل خود را در گاراژ. چگونه می توانم شما احساس می کنید در حال حاضر ؟ احساس زیبا رفو شگفت انگیز است. همه از این امکان پذیر است اگر شما واقعا تمرکز انرژی خود را به اقدام مانند آن است که اتفاق می افتد و لرز که شما در حال گرفتن نزدیک روزمره به این احساس باور نکردنی از موفقیت است. شگفت انگیز ترین بخش این است که شما کنترل نتیجه احساسات و باور است. بسیاری از ارزش خود یا عزت نفس مسائلی است که ذهن خود را اجازه نمی دهد آنها را به فکر می کنم ثروت و موفقیت است. آنها به طور مداوم خود را پایین حتی قبل از هر کس دیگری می کند. آنها را نمی دهد خود اعتباری برای هر یک از موفقیت های خود که در بازگشت ایجاد حس شک و تردید است که آنها می تواند هر چیزی مثبت در زندگی خود.

این روند فکر کردن متوقف شود. در حال حاضر! شما می توانید اجازه دهید خود را در ذهن ایجاد این احساس عدم قطعیت و شک و تردید. شما می توانید فکر می کنم هر آنچه شما می خواهید (از آن رایگان است) رویا تا آنجا که شما می خواهید (از آن رایگان است) و رسیدن به هر یا همه اهداف خود را به عنوان شما احتمالا می تواند. جهان مال شما است.(با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ)

انجام هر آنچه شما می خواهید با آن است. شما می توانید کنترل هر جنبه ای از زندگی خود را. منتظر لحظه مناسب یا زمان مناسب برای همه سیارات به چین راه حق را برای شما به عمل آورند. فقط در سیستم عامل مایکروسافت. هر زمان که آنها راه اندازی یک سیستم عامل جدید (پنجره 98, XP, Vista, هزاره, ویندوز 7, ویندوز 8) همه آنها می آیند با تن از اشکالات مسائل و آنها همه می دانیم که. آیا شما فکر می کنم آنها صبر برای آنها را به رفع همه آنها را قبل از راه اندازی? مطلقا نه. آنها بازار این سیستم عامل عنوان شده است و پس از آن مقابله با مقدار زیادی از تماس برای پشتیبانی و مقابله با رفع مسائل است. اما آیا می دانید هدف از همه که ؟ رایگان تست خود را در بخشی. شما در حال خرید این سیستم عامل برای 300 دلار و ارائه رایگان تست به تمام ویژگی های پشتیبانی به طوری که آنها می توانید یک محصول بهتر است. به جای مایکروسافت استخدام tech مردم از هند در 4 دلار در هر روز آنها می توانید از شهروندان آمریکایی به صورت رایگان و آنها را تست خطاب سیستم عامل. شما احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن پشتیبانی رایگان از مایکروسافت اما واقعیت این است که آنها در حال گرفتن رایگان تست از شما به علاوه داشتن شما به پرداخت آنها را برای تست. به طوری که برندگان اینجا ؟ شما قضاوت کنید.

[ad_2]