پنج دلیل که چرا والدین باید به کودکان کمک می کند برنده کمک هزینه تحصیلی برای بیشتر موفقیت مالی

[ad_1]

دانستن چگونه بسیاری از هوشمند دانش آموزان با استعداد در حال رقابت برای جوایز کمک هزینه تحصیلی ممکن است به شما و کودک شما احساس می کنید مانند او و یا او نمی تواند احتمالا برنده است. متاسفانه بسیاری از مفروضات مشترک در مورد بورسیه ها کاذب و بسیار داوطلبان واجد شرایط don't حتی زحمت به اعمال می شود. پدر و مادر به همراه دلیل آنها بر این باورند که همان اسطوره ها و don't می خواهید به دخالت در کودکان و نوجوانان' در حال حاضر زندگی تاکید کرد.

با توجه به هزینه های کالج شما را به آن مدیون مالی خود را در آینده به اطمینان حاصل شود که کودک خود را حداکثر احتمال برنده شدن پول کمک هزینه تحصیلی. وجود کمک هزینه تحصیلی برای همه و شما می توانید تفاوت بزرگ در کودک خود را's موفقیت و برنده شدن در آنها. زیر پنج دلیل مهم که چرا شما می توانید و باید از درگیر شدن در جستجو برای بورس در موفقیت:

 1. وجود دارد مقدار زیادی از پول وجود دارد.
  این ساده ترین و اساسی ترین دلیل برای ترک این منطقه به طور کامل به کودک خود را's ابتکار و دنبال کنید از طریق. با توجه به Sallie Mae, آموزش و پرورش مهمترین مرتبط با شرکت خدمات مالی وجود دارد در حال حاضر بیش از 3 میلیون کمک هزینه تحصیلی به ارزش بیش از 16 میلیارد دلار است. Don't let اشتباه مفروضات شما باعث به ترک پول روی میز.
 2. همه بورسیه ها بر اساس شایستگی.
  ما've همه به عنوان خوانده شده داستان در مورد درخشان ویولن می شود که در صورت “رایگان” به گران کالج خصوصی یا ما've شنیده بحث در مدرسه در مورد پیشنهادات زیادی در آینده به ورزشکاران بالا. اما آن دسته از نخبگان و دانش آموزان هستند جمع آوری 16 میلیارد دلار! وجود دارد به معنای واقعی کلمه کمک هزینه تحصیلی برای هر نوع دانشجو – از جمله بسیاری از بورس های تحصیلی که صرفا بر اساس شانس است. اما شما باید به زحمت به آنها را پیدا کنید و وارد کنید.
 3. کمک های مالی بسته ممکن است ایجاد امنیت کاذب
  اگر فرزند شما پذیرفته شده است به کالج و دریافت کمک های مالی بسته, تبریک می گویم! مطمئن باشید به خواندن بسته بندی آن دقت کنید. هنگامی که شما اضافه کردن ارقام آن ممکن است به نظر می رسد (به خصوص برای دانش آموز) که کل پوشش داده شده است. اما در کل احتمالا شامل یک برنامه به طور بالقوه سنگین فدرال به علاوه وام جزء. در هیجان پذیرش و هوشمندانه بیان, کالج, نامه ای برای توصیف این “عالی تامین مالی گزینه” it's آسان به از دست دادن بینایی از این واقعیت است که شما می تواند پذیرش یک بار بدهی های بیش از یک دوره چهار ساله.
 4. بچه ها تنبل هستند!
  خوب همه بچه ها به خصوص بچه خود را اما … واقعا ؟ به خصوص در بهار سال ارشد و حتی درخشان ترین و با انگیزه دانش آموزان مردد هستند به اضافه کردن دیگری به انجام آیتم به لیست خود. آنها نیز احتمالا می دانید که شما در حال مصمم است که آنها را به رفتن به کالج. از چپ به دستگاه های خود را بسیاری از کودکان و نوجوانان را به استراحت و لذت بردن از بهار تب.
 5. آن's علم موشک نیست
  درخواست برای کمک هزینه تحصیلی می تواند یک وظیفه دلهره آور اما آن را نیز می تواند شکسته را به قطعات قابل کنترل. شما می توانید در بسیاری از آنها بدون پله اخلاقی حد و مرز است. کمک به فرایند جستجو – آن را می توانید به راحتی پایمال دانش و بدون رهنمود علت آنها را به رها کردن. ایجاد یک سیستم است که مناسب شما دانش آموز,'s شخصیت به سازماندهی مواد و اطلاعات مشترک به برنامه های متعدد. شروع زود هنگام خود را برای تشویق دانش آموز به نگه داشتن یک رکورد از تجربه معنی دار و افتخارات است که می تواند مورد استفاده در نوشتن بورس مقالات. ساده ترین و همچنین شاید مهم ترین کمک به دانش آموز خود توجه و به دنبال از طریق در جزئیات مهم در مورد بسته بندی تدارکات و مهلت. شما شگفت زده می شود به می دانم که چگونه بسیاری از برنامه های کاربردی هرگز حتی آن را به “پشته نهایی” برای در نظر گرفتن به دلیل دانش آموزان, درهم و برهم, miss مهلت و یا به سادگی بی خبر از نکات و تکنیک های است که می تواند تعیین سرنوشت خود است.

اگر زندگی خود را نیز ممکن است استرس زا در نظر گرفتن چند مرحله ساده می تواند تفاوت بزرگی را برای آینده مالی خود و فرزند خود را's توانایی پرداخت برای کالج. بورسیه طول سال در دسترس هستند و نه محدود به سالمندان دبیرستان بنابراین در حال حاضر شروع و دانشجویی خود را در مسیر پیروزی جدی برخی از پول کمک هزینه تحصیلی.

[ad_2]