پلیس کمبود تهدید شهرهای بزرگ شهرهای کوچک

[ad_1]

آن بوده است هرگز سخت تر برای پیدا کردن یک قهرمان است. ادارات پلیس در سراسر کشور در حال تلاش برای پر کردن صفوف خود را و آن را overworking افسران نگرانی ساکنان و خسته کننده شهر و مقامات دولتی.

شهرهای بزرگ ندارد و تقریبا به اندازه کافی ماموران پلیس راه رفتن ضرب و شتم. بالتیمور برای مثال پایین تر از 100 ماموران پس از سال گذشته است. که با وجود اتمام سال 2016 با دوم بالاترین قتل مجموع در تاریخ این شهر. در سیاتل مسئولان شهرستان دیده می شود 90 درصد کاهش متقاضیان بیش از دهه گذشته است.

شهرهای کوچک انجام نمی دهد و هیچ بهتر است. رنو نوادا است دیدن نیمی به عنوان بسیاری از متقاضیان به عنوان آنها را از 20 سال پیش. به طور کلی بیش از 85 درصد از افسران پلیس موافقت خود را در بخش understaffed با توجه به پیو مرکز بررسی.

بیشتر شغل های کمتری پلیس

چند عامل رانده اند این کمبود پلیس استخدام بیش از چند سال گذشته. بزرگترین موفقیت ادامه کار بازار به طور کلی. پس از بهبودی آغاز شد و در ژوئن سال 2009 و کارفرمایان شروع به اضافه کردن شغل به طور منظم در فوریه 2010, اقتصاد برداشت بیش از 16 میلیون شغل بیش از 85 سال بدون توقف رشد. سال گذشته به خصوص قوی. کارفرمایان اضافه شده 2.24 میلیون شغل و همانطور که از ماه گذشته نرخ بیکاری در بازگشت به 10 سال گذشته 4.5 درصد است.

و آن را امتداد رشد اقتصادی پایدار مانند این است که در طول تاریخ شده است بد برای ادارات پلیس در سراسر کشور. اداره آمار نیروی کار نشان می دهد که اجرای قانون طبقه بندی مشاغل رنج می برد “کندتر از متوسط” رشد لنگش همراه در نزدیک به نیمی از نرخ رشد حرفه ای دیگر.

اقتصاددانان بپذیریم که هر زمان بازار کار را بهبود می بخشد ادارات پلیس رنج می برند قرار دادن افسران در افزایش خطر ابتلا به آسیب در کار به دلیل عدم پشتیبانی. بیشتر گزینه های شغلی تمایل به فریب استخدام به سودآور بخش خصوصی. در همان زمان بخش در سراسر هیئت مدیره شده اند محکم کردن قوانین خود را برای تبدیل شدن به افسران که آیا آن را از طریق افزایش مورد نیاز آموزش و پرورش و یا دیگر دورههای آموزش.

جوامع ادراک

آن را کمک نمی کند, استخدام, تلاش های زمانی که شما در حال تلاش برای پر کردن به طور فزاینده ای محبوب. در یک طرف شما رو بی اعتماد عمومی ساخت افسر پلیس را به کار سخت تر است. از سوی دیگر شما رو شهرداری و بودجه دولت hawks تلاش برای کاهش مزایا و توقف بخش اندازه. این که آیا آن را به دلیل آخرین تیراندازی پلیس و یا ویروسی تلفن همراه تصویری اعتماد به نفس در نیروی انتظامی کاهش یافت و به 22 سال اخیر در سال 2015 با توجه به تحقیقات گالوپ. آن را تقویت کمی در سال 2016 نظرسنجی.

“این یک کار بیهوده و آن را تبدیل به بیشتر از آن به تازگی” رزویل میشیگان رئیس پلیس جیمز برلین گفت NBC News. “شما خواهید بود با انتقاد و تخریب و بسیاری از مردم فکر می کنم “چه کسی می خواهد به انجام است که’?”

کلرادو اسپرینگز تحمل است که پس از اوت. 9, 2014 زمانی که فرگوسن در ایالت میسوری تیراندازی پلیس برانگیخته هفته از تظاهرات در سراسر کشور است. کلرادو اسپرینگز اداره پلیس را دیدم 50 درصد در پرش خود را ساییدگی رای دادن. پس از یک جفت از تیرباران های دسته جمعی در سال گذشته در کلرادو گروه شاهد 54 افسران پیاده روی از درب.

“بسیاری از همسران در حال قرار دادن که همان فشار در افسران” مایک Singels رئیس جمهور از کلرادو اسپرینگز پلیس محافظ ارتباط گفت: Colorado Springs Gazette. “(افسران) به دنبال ریسک و تصمیم گیری: “این کار برای من بود.”

ریسک تر از همیشه

نگرانی معتبر است. با توجه به اجرای قانون ملی افسران یادبود صندوق 135 افسران فوت در حین انجام وظیفه در سال 2016 بالاترین مجموع در پنج سال. بیشتر از 20 از این مرگ و میر حاصل از کمین سبک حملات 20 سال به بالا. نزدیک به 40 درصد از افسران گفته محققان پیو که آنها تقریبا همیشه یا اغلب نگرانی های جدی در مورد ایمنی فیزیکی زمانی که آنها در کار است. یکی دیگر از 42 درصد بستری آنها گاهی اوقات باید این نگرانی ها.

به نظر می رسد نامزدهای بالقوه به دنبال امن تر و بهتر پرداخت خطوط از کار با ساعت. و یا به عنوان پلیس سیاتل همکاران جیم Ritter گفت: ABC News “شما می توانید در برای $40,000 یا خانه خود را با خانواده برای $60,000”.

اما نیست که می گویند افسران نیست ضروری – و یا پشتیبانی می کند. منابع وجود دارد خارج وجود دارد برای بازگشت افسران پلیس و خانواده خود را با وجود این استدلال. ما به طور کامل پشت ما اجرای قانون مردان و زنان است. در حمایت از یک مقدار مورد نیاز نیروی پلیس کلرادو کارگران جبران وکیل و سر گروه نیک فوگل به همراه پدرش مارشال فوگل آغاز یک رقابت بورس تحصیلی برای دنور افسران پلیس بنیاد.

[ad_2]