ویژگی های بهترین کرم های ضد آفتاب و نکاتی که باید موقع خرید بدانید

همیشه دقت کنید که محصولات آرایشی و مراقبت از پوست را از برندهای معتبری بخرید که استانداردهای لازم برای تولید محصولات آرایشی را رعایت میکنند. یادتان باشد قیمت کرم ضد آفتاب تاثیر زیادی روی کیفیت و کارایی آن ندارد ، بنابراین باید به این نتیجه برسید که با کدام کرم ضدآفتاب راحتید و از چه مارک و برندی بیشتر لذت میبرید.

این محصول فاقد چربی است و برای افراد برای پوست های چرب مناسب است همچنین کرم ضد آفتاب رنگی پریم با پوشش دهی بالا تیرگی و لک های پوست را می پوشاند این کرم ضد آفتاب دارای محافظ قوی در برابر امواج UVA و UVB واشعه مادون قرمز IR است . یکی از محصولات مراقبت از پوست کرم ضد آفتاب سینره است که اکثر افراد از این محصول راضی هستند . حتی اگر در مورد استفاده کرم ضد آفتاب دست و دل باز هستید ( به اندازه ی کافی روی پوست می مالید ) احتمال این وجود دارد که باز هم چندین قسمت مهم بدن را کامل با کرم پوشش ندهید و بنابراین این قسمت ها در خطر آسیب های ناشی از نور آفتاب باشند.

این شروع خوبی است اما از خودتان بپرسید آیا به اندازه کافی از کرم استفاده می کنید؟ کرم ضد آفتاب با spf 30 تا 97 درصد اشعه های مضر را دفع کرده و از پوست حفاظت می کند. کرم ضد آفتاب آردن با SPF 50 رطوبت رسان پوست است و برای پوست های خشک نیز مناسب است.

بین کرم های ضد آفتاب رنگی ایرانی و خارجی که استفاده کردم، پریم بین ایرانی ها بهترینه و قابل رقابت با نمونه های خارجیه. از دیگر ویژگی های این ضد آفتاب می توان به جلوگیری از بسته شدن منافذ پوست، داشتن ظاهری مات، مقاومت در برابر اشعه های مادون قرمز، داشتن خاصیت ضد التهاب و ضد حساسیت، داشتن بافتی سبک و سیلیکونی، پوشش دهی نسبی لک های پوستی، فاقد پارابن بودن و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. معمولا بیشتر افرادی که دارای پوست چرب هستند تمایلی برای استفاده از ضد آفتاب را ندارند و از راه های دیگر محافظت از پوست در آفتاب استفاده می کنند باید بگوییم که طبقه گفته متخصصان پوست ضدآفتاب یکی از بهترین و مناسب ترین ضد چروک ها است این کرم می تواند تا از پوست در برابر رادیکال های آزاد و سایر اشعه های مضر آفتاب محافظت کند از این رو بهتر است تا در صورت خرید ضد آفتاب از ضد آفتاب هایی استفاده کنید، که بر پایه آب است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم ضد آفتاب فرونیا وب سایت خود باشید.