وینس لومباردی نه اصول موفقیت

[ad_1]

وینس لومباردی نه اصول موفقیت:

“اندازه گیری که ما چیزی است که ما آنچه که ما انجام دهد.” وینس لومباردی

1. تعهد- “کیفیت زندگی یک فرد است که در نسبت مستقیم به خود تعهد به تعالی بدون در نظر گرفتن زمینه انتخاب خود را از تلاش است.” وینس لومباردی. لومباردی می رود به دولت “برنده باید متعهد به نظم و انضباط متعهد به فداکاری و از خود انکار و متعهد به کار سخت است.”

چگونه متعهد هستید ؟ اگر شما یک ورزشکار هستید و یکی از اولین در عمل و آخرین را ترک کنند ؟ اگر شما بخشی از یک سازمان – آیا شما مطمئن شوید که شما تلاش در حال کمک به کل سازمان ؟ آیا شما مایل به پرش و کمک به دیگران را حتی زمانی که “این کار من نیست.” به عنوان یک مربی شما را به زمان برای دیدار با معلمان دیگر در این زمینه خود را – یادگیری راه خود را با ارزش تر در کلاس است ؟ آیا شما مایل به شوخ طبعی ؟ هر آنچه در آن طول می کشد تا موفق خواهد بود ؟

2. حقیقت- “در فوتبال و کسب و کار یک رهبر باید صادقانه با خود و مردم او را در حال کار با. وفاداری و حقیقت مقدس ترین هستند و اوقاف از ذهن انسان.” وینس لومباردی

آیا شما صادق بودن خود را با بزرگترین طرفداران و خود را قوی ترین منتقد – خودتان ؟ شما در انجام کارهای روزانه است که اجازه خواهد داد که شما را به انجام بیشتر, بود, بیشتر, باید بیشتر ؟ و یا شما نادرست بودن را به خودتان و کسانی که تعداد شما به صورت روزانه ؟ با امروز اخلاق کسب و کار و یا فقدان اخلاق مردم به دنبال قادر به مقابله با قابل اعتماد, قابل اعتماد افراد و سازمان ها.

3. تعالی- “اگر شما تقاضا کمال از خود شما به ندرت به آن دست یابد. ترس از اشتباه است بزرگترین علت ساخت یک. به جای هل دادن برای کمال آرامش و دنبال تعالی.” جوانه های زمستانی

لومباردی اظهار داشت: “هیچ کس کامل نیست. اما پسران اگر شما نمی خواهید برای حل و فصل چیزی کمتر از بهترین شما می شود شگفت زده در چه شما می توانید با زندگی خود را. شما خواهد شد شگفت زده چقدر شما می تواند افزایش یابد در این جهان است.”

کمال به ندرت اتفاق می افتد…آن کامل بازی پرتاب یک توپ بیس بال پارچ اما نیاز به کمک و حمایت از هم تیمی های خود. این 300 بازی در بولینگ به ندرت به کسی اما بهترین پرتاب کنندگان. این سوراخ در یک در گلف…یک شاهکار به ندرت انجام شده است. با این حال دستیابی به تعالی باید هدف همه ما به دنبال.

4. نتایج جستجو- “برنده شدن همه چیز نیست اما تلاش برای پیروزی است.” وینس لومباردی

تالار مشاهیر بسکتبال, بازیکن, Bill Walton اظهار داشت: این در مورد برنده- “برنده مورد نیاز کل تیم در همان صفحه.”

در تیم های ورزشی وجود دارد معمولا یک تیم است که برنده و یک تیم است که از دست می دهد. این تیم که با هم بازی می کند اغلب می تواند غلبه بر کمبود استعداد موفق باشد. یک تیم با فقدان شخصیت ممکن است برنده بازی اما موفق خواهد بود در دراز مدت و موفقیت خواهد بود کوتاه زندگی می کردند.

ما همیشه به اهداف تعیین شده برای تیم ما و برنده شد نه هدف اصلی. ما احساس کردیم اگر ما می تواند رسیدن به اکثریت اهداف تعیین شده برای هر حریف برنده خواهد مراقبت از خود. ما می خواستیم نتایج. ما می خواستیم بهبود هر زمان. آنچه در آن است که شما انتظار می رود برای خود و سازمان خود را?

“وجود دارد هیچ محدودیتی زمانی که هیچ کس مراقبت می شود که اعتبار.” جان چوبی

5. شور- “من آموخته است که اگر شما می خواهید آن را به اندازه کافی بد مهم نیست که چقدر بد است که شما می توانید آن را.” گیل Sayers

شما پرشور در مورد آنچه شما انجام دهید ؟ آیا شما یکی از اولین به دفتر تمرین حوزه درس ذهنیت یا شما کشیدن به عنوان همه چیز شروع? آیا شما را در آنچه شما انجام می دهند در هم تیمی های خود را و/یا همکاران شما آن را در قلب خود و ذهن شما را و روح خود را – و در حال حاضر به هیچ بهانه ای از خود و هم تیمی های خود را? می کند که آتش سوختگی عمیق در درون شما است ؟

“تنها یک راه وجود دارد برای موفقیت در هر چیزی است که به آن همه چیز است. من و تقاضای من این است که بازیکنان من انجام دهد.” وینس لومباردی

6. عادت- “تفاوت بین یک فرد موفق و دیگران در نه عدم قدرت و عدم علم نیست بلکه عدم خواهد شد.” وینس لومباردی

گفته شده است که انجام همان چیزی که امروز به عنوان شما دیروز و انتظار نتایج متفاوت است یک تعریف جنون. عادت یک عمل است که ما بارها و بارها انجام دهید. این می تواند خوب و یا می توان آن را بد. روانشناسان تخمین می زنند که 90% از چیزهایی که ما همیشگی است. فکر می کنم در مورد آن با شروع صبح خود را معمول و پایان دادن به زمانی که شما بازنشسته در شب. وجود دارد صدها نفر از چیزهایی که شما را به همان شیوه در هر روز و اغلب بدون فکر کردن در مورد آنها.

رابرت رینگر نویسنده میلیون دلار عادات متحده-“موفقیت am ماده از درک و مذهبی تمرین خاص عادات ساده که همیشه به موفقیت منجر شود.

7. چقرمگی روانی- “اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یک مرد با تعداد زیادی از سر و بسیاری از قلب او هرگز به آمدن زمینه دوم.” وینس لومباردی

شما اغلب می شنویم مربیان به بازیکنان: “ما باید ذهنی دشوار است.” فقط آنچه که چقرمگی روانی? این یکی از آن کلمات است که دشوار است به توضیح نیست. من فکر می کنم تعریف من از چقرمگی روانی است – مناسب روحی و جسمی آماده سازی است که شما را قادر به فراموش قیمت – فداکاری است که شما باید برای موفقیت پرداخت. آن چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به صعود کردن حصیر یک بار دیگر پس از ما شده اند زدم. آن را به ما می دهد توانایی به تلاش بر الهام از صدمه و درد که ما ممکن است تجربه. آن چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به دوباره بجای اول برگشتن از شکست موقت که زندگی ما می فرستد در راه است.

زمانی که من مربیگری ما پایین 92-75 با پنج دقیقه در سمت چپ بازی. من به نام یک ایست و پرسید: بازیکنان من چقدر گاز آنها تا به حال باقی مانده در مخزن. من می دانستم که تیم های دیگر خسته شده بود. من نیاز آنها به من بگویید که آنها می تواند رسیدن به پایین داخل آن را تمام باقی مانده از بازی. ما شروع را فشار دهید. ما قاب از ذهن است که ما نمی خواهید به از دست دادن. این فاصله بسته به آرامی در ابتدا و سپس مانند کسی که به حال باز سیل دروازه ما شد جادویی در این بازی است. با :08 ثانیه به سمت چپ در بازی ما سه تا ارسال آن را برای اضافه کاری. حریف ما صرف شد……اما ذهنی ما آماده برای این چالش است. ما زخم تا برنده بازی 119-111 در وقت اضافه.

8. نظم و انضباط- “برخی از مردم به خصوص نظم و انضباط به عنوان کارهای عادی و روزمره. برای من این یک نوع نظم است که مجموعه من رایگان به پرواز است.” جولی اندروز

به طور معمول هنگامی که ما شنیدن کلمه نظم و انضباط ما آن را مرتبط با مجازات است. با توجه به webster’s New Collegiate Dictionary, نظم و انضباط می تواند به عنوان تعریف: به آموزش و یا توسعه آموزش و ورزش – به خصوص در کنترل خود را به یک گروه تحت کنترل است. جورج واشنگتن اظهار داشت: “نظم و انضباط است که روح از ارتش. این باعث می شود تعداد توانمند, procures موفقیت به ضعیف و اعتماد به نفس و….”

برای بسیاری از حرفه مربیگری من نیست زین تیم من با قوانین. ما قانون اساسی بود که در آن شما قرار است به انجام آنچه شما قرار است به انجام زمانی که شما قرار است به انجام آن و انجام آن را به بهترین توانایی خود را. توسط زیر که مجموعه ساده از قوانین بازیکنان من فارغ التحصیل, در بیشتر قسمت ها به رشد افراد من می تواند بسیار افتخار از امروز.

9. پشتکار- “هیچ چیز در دنیا می تواند جای پشتکار. استعداد نمی خواهد چیزی است که شایع تر از مردان ناموفق با استعداد است. نابغه نمی خواهد; unrewarded نابغه است که تقریبا یک ضرب المثل است. آموزش و پرورش نمی خواهد; جهان پر است از تحصیل derelicts. پشتکار و عزم و اراده به تنهایی قادر مطلق.” کالوین کولیج

پشتکار و پشتکار ممکن است تنها رایج ترین کیفیت از افراد موفق. آنها حاضر به از دست دادن به رها کردن. آنها می دانند که دیگر آنها قطع در آن وجود دارد بیشتر شانس خود را برای موفقیت است. توماس ادیسون موفق به اختراع لامپ بیش از 1000 بار. وقتی پرسیده شد که توسط یک گزارش, چگونه آن را احساس به شکست در بسیاری از مواقع ادیسون در پاسخ او نبود شکست او کشف راه نیست به اختراع لامپ.

H. راس پرو تگزاس میلیاردر و نامزد سابق ریاست جمهوری می گوید این مورد پشتکار- “اکثر مردم درست زمانی که آنها در مورد دستیابی به موفقیت است. ترک آنها را در یک خط محوطه. آنها را در آخرین دقیقه بازی یک پا را از زمین نشستن کامل هواپیما برد.”

وجود دارد در حال رفتن به زمانی که آن را آسان نیست. مردم را به شک توانایی های خود را تلاش های خود را و یا ارزش خود را به سازمان است. آنها ممکن است باور نکنید در رویای خود را و یا همان شور و شوق شما را انجام دهد. آنها ممکن است فکر می کنم شما بیش از سر خود را و یا بیش از تپه. اگر Kurt وارنر بر این باور بودند همه چیز مردم گفت: در مورد او قبل از آریزونا کاردینالز اجرا نسبت به سوپر باول ؟

من خوش شانس است بدانید که برخی از افرادی که غلبه بر شانس فوق العاده ای برای رسیدن به اهداف خود. کوین ساندرز برنز برنده مدال در پارا المپیک (بارسلونا اسپانیا) نوشت: کتاب در مورد سفر خود عنوان مناسب به اندازه کافی “همیشه وجود دارد یک راه…هرگز!

من شما را با این فکر در “قدرت نگه رغم همه چیز در قدرت به تحمل-این است که برندگان با کیفیت. پشتکار و توانایی در صورت شکست دوباره و دوباره بدون دادن به فشار در صورت مشکل بزرگ دانستن است که پیروزی خواهد بود مال شما. پشتکار به معنی گرفتن درد به غلبه بر هر مانع و به انجام آنچه لازم برای رسیدن به هدف خود است.” Anon.

[ad_2]