ویروسی ترافیک وب سایت پاسخ به موفقیت آنلاین

[ad_1]

هر بازاریاب ارزش نمک خود را می داند که نصب و راه اندازی یک لیست بزرگ از مشترکان لازم است خود را به رشد کسب و کار آنلاین, اما این می تواند یک چالش بزرگ است. اول شما باید برای ایجاد صفحات فرود بنابراین شما می توانید جمع آوری نام و آدرس ایمیل. منطقی گام بعدی این است که برای راه اندازی به صورت خودکار ایمیل و سیستم شما در حال به درایو سازگار با کیفیت ترافیک به صفحه فرود. و جایی که از آن شروع به تبدیل شدن به بسیار کار فشرده اگر هدف شما ترافیک رایگان و یا بسیار گران است اگر شما در حال رفتن با ترافیک پرداخت.

بازاریابان در سراسر جهان در هر کشور در حال تلاش برای ساخت یک لیست پاسخگو با قدیمی منسوخ شده و روش ها و ابزار هایی که در دسترس هستند. در حقیقت بسیاری از این ابزار و “روش های بدوی” کار نکرده و در سال. مشکل این است که من آن را ببینید که شما هرگز در مورد فوق العاده سرد و پیشرفت های که ساخته شده اند در لیست تکنیک های ساختمان به دلیل داغ شات تجارت به سادگی نمی خواهند شما بدانید در مورد آنها. جدید ویروسی ساخت لیست نرم افزار های خود را تک خال در حفره. اگر هر کس در مورد آن را می دانستند و از آن استفاده می شود, آنها به سادگی نمی توانست یک مزیت رقابتی بیش از شایع بازاریاب.

بنابراین آنچه که در این ابزار جدید که بزرگ شود تلاش ایجاد لیست نمایی? این نرم افزار ابزاری است که به نام سهم دروازه. سهم دروازه است یک قطعه از نرم افزار است که مردم را تشویق می کند برای به اشتراک گذاشتن یک صفحه در ازای برخی از مرتب کردن بر اساس از هدیه رایگان. هدیه رایگان است که تنها نشان داد و تحویل به چشم انداز پس از آنها در واقع خود را به اشتراک گذاشته صفحه را با دوستان خود. با به اشتراک گذاری گیت نرم افزار تمامی مراحل تولید مقدار زیادی از آگهی های تازه انجام شده است بر روی خلبان اتوماتیک.

این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن صفحه خود را فرود (یا صفحه فشار) با دوستان خود از طریق Facebook, Google+, Twitter و یا وب سایت خود را.

شما ببینید که واقعا راز خود را در حال رشد کسب و کار آنلاین است که با استفاده از ویروسی سیستم ترافیک و ایجاد ترافیک ویروسی سیستم نیاز به یک “سهم دروازه”. شاید من باید به بالا و برای یک لحظه. برای کسانی از شما که به خوبی versed در دقیقا منظورم ترافیک ویروسی اجازه بدهید توضیح دهم. ترافیک ویروسی است یک شکل از ترافیک است که تقریبا رشد و تکثیر خود را به خاطر مردم گسترش این کلمه در مورد سایت خود را به دوستان خود که به نوبه خود به گسترش این کلمه را به سایر دوستان خود و غیره و غیره.

با ایجاد ترافیک ویروسی شما در حال حاضر قادر به ساخت یک لیست پاسخگو است که بسیار سریع رشد می کند. و به عنوان شما را به خوبی می دانم که داشتن یک بزرگ, پاسخگو, لیست شما فراهم می کند با این فرصت را به پول در هر زمان شما ارسال گردد ایمیل ارائه می دهد که ارزش خوبی به چشم انداز و مشتریان. این توانایی خود را برای ایجاد ترافیک ویروسی با به اشتراک گذاری گیت نرم افزاری است که می تواند تعیین کند خود را کسب و کار آنلاین موفقیت در این بازاریابی مدرن محیط زیست است. و از 80 درصد از مردم در اینترنت در هر زمان داده شده در رسانه های اجتماعی شما نیاز به استفاده از یک سهم دروازه است که اهرم رسانه های اجتماعی و “دهان به دهان” تبلیغات با ارزش چشم انداز به دعوت از چشم انداز بیشتر.

[ad_2]