واقعا یک راز – قوانین زندگی توضیح داده شده توسط یک Leprechaun

[ad_1]

ایرلندی همیشه به حال یک احساس خاص و جایی برای Leprechaun. مدتهاست بر این باور است که آنها می دانستند که راز موفقیت در همه چیز. او الهام بخش و در عین حال باریک, حجم, نویسنده آغشته به باستان ایرلندی فرهنگ عامه سخنان و نعمت را به ما بدهد یک مسیر روشن برای کشف خود ما دیگ از طلا. داشتن یک “Leprechaun در جیب شما’ می تواند راه را برای پیدا کردن قفسه سینه گنج اسرار در پایان رنگین کمان.

اگر شما علاقه مند به یادگیری قوانین زندگیسپس شما اشتباه است اگر شما درمان خود را به یک کپی از داگ ایوانز کتاب ‘یک Leprechaun در جیب شما’. Doug شده است یک دانش آموز از قوانین زندگی برای سال های بسیاری شده است و تحت مطالعه استاد معلم – Bob Proctor, یکی از ستاره های فیلم ‘راز’.

من واقعا لذت می برد این کتاب برای آن سبک خاص. آن است که یک کتاب را به عجله از طریق همه در یک بخوانید و سپس انتظار به یاد گرفتیم همه چیز شما نیاز به از آن است. این کتاب بسیار ویژه است بنابراین شما نیاز به آن را یک روز در یک زمان. آن را فراهم می کند مفید خواندن برای هر روز از هفته و هر بار که شما با خواندن این صفحات را برای شما به دست آوردن یکی دیگر از بینش یا یک درک عمیق تر از آنچه که شما را خوانده ام قبل از. چرا که نه خواندن آن را قبل از صبحانه و در حالی که قهوه دم ؟ بله این بخش هستند که کوتاه! شاید شما می توانید با فرو کردن آن در قطار در رفت و آمد خود را به کار می کنند. اگر شما آن را بخشی از هر روز, شما به زودی احساس بهره مند شوند.

این کتاب فراهم می کند ثروت از الهام و از همه مهمتر انگیزه است. آن را می تواند نگه داشتن شما و خانواده خود را در مسیر موفقیت از یک روز.

نویسنده است و یک مرد خانواده بیش از حد به مری ان با چهار فرزند دبی, مایک, Pam و داود و هفت نوه. او کسی است که الهام بخش نه تنها از آنچه او می گوید اما در راه او زندگی می کند زندگی خود را.

خوب شرح این کتاب می تواند به عنوان شرح زیر است: پیر ایرلندی سخنان نعمت و آهنگ ها که به ما آموخت در مورد خدا, عشق, دوستی, خنده, دادن لطف و در نظر گرفتن زمان برای لذت بردن از زندگی. کتاب قطاری از این افکار و مربوط به آنها برای امروز زندگی روزانه.

اندیشیدن و تأمل در چیزهایی که شما به عنوان خوانده شدهاجازه دهید آنها را وارد قلب خود را و تحت تاثیر قرار راه خود را از تفکر است. آهسته کردن زمان را به فکر می کنم و سپس شما کشف کردن آنچه تغییرات مورد نیاز را برای شما به واقعا لذت بردن از زندگی است. پیدا کردن خود را شخصی ایرلندی رنگین کمان.

[ad_2]