وارن بافت سزاوار او “موفق باشید” فقط آنجا که بسیار انجام شده کارشناسان

[ad_1]

موفق سهام وانت مانند وارن بافت سزاوار موفقیت خود را حتی اگر بازار کارا نظریه ادعا می کند آنها فقط خوش شانس “سکه باله.”

بازار کارا و یا Random Walk نظریه مالیه می گوید که هیچ کس نمی تواند با موفقیت به پیش بینی که سهام افزایش خواهد یافت و در آینده به خاطر همه شناخته شده است اطلاعات در مورد سهام است که در حال حاضر منعکس شده (در حال تغییر) قیمت بازار. سهام را در قیمت های تصادفی — است که غیر قابل پیش بینی.

بسیاری از افراد مشغول به کار در وال استریت اختلاف این ادعا. بسیاری از مردم در وال استریت در حال پرداخت مقدار زیادی از پول به تجزیه و تحلیل, خرید, فروش, توصیه می کنیم و در غیر این صورت کار با سهام بر این فرض است که تلاش های خود را فراموش تفاوت در نمونه کارها می گرداند.

و این است که پس از اشتباه است ؟ به خوبی آن را شناخته و آمار ثابت شده بی حد و حصر مطالعات که اکثریت قریب به اتفاق فعال صندوق و سبد سهام مدیران نمی ضرب و شتم در بازار به صورت بلند مدت.

حقیقت این است که اکثر مردم را فقط به عنوان به خوبی خرید سهام توسط پرتاب دارت (دارت) در سهام فهرست شده است. سردبیران وال استریت ژورنال انجام داد که فقط سال پیش و سهام آنها خریداری شده است بر این اساس آیا فقط به عنوان به خوبی به عنوان مهمترین وجوه متقابل و بدون نیاز به پرداخت هر گونه صندوق ها هزینه.

پس چگونه کارآمد بازار طرفداران توضیح دراز مدت بازار ضرب و شتم موفقیت سرمایه گذاران به عنوان وارن بافت?

آسان — با اشاره به این که اگر شما هزاران نفر از مردم سکه کوه در می رم کسی خواهد تلنگر سران بسیاری از بار بیش از متوسط است. ترین سکه باله متوسط خواهد بود, اما کسی را می خواهد همیشه راه بالاتر از حد متوسط.

بنابراین می کند که توضیح دهد که وارن بافت و دیگر مانند پیتر لینچ? آنها فقط خوش شانس سکه باله?

من به تازگی خواندن زندگینامه وارن بافت بافت: ساخت یک آمریکایی سرمایهداری توسط راجر لویناشتاین. او یک فرد کسب و کار به عنوان یک کودک خرید 6 بطری نوشابه برای 25 سنت و فروش آنها را برای نیکل هر یک به 5 سنت سود هر شش بسته. او تحویل روزنامه ها. او قوی تر تلاش های خود را با پرداخت پسران دیگر به انجام بسیاری از کار خود را از کسب و کار.

نه تنها این, اما او مجذوب اعداد. او دوست داشت به دفعات مشاهده شده و آموخته است که چگونه به انجام محاسبات ریاضی در سر خود را در سرعت بالا است. متاسفانه بیوگرافی روشن شد در مورد اینکه آیا او تکنیک های آموخته شده برای این (شما می توانند یاد بگیرند که بسیاری از کتاب های “انسان ماشین حساب” اسکات Flansburg) و یا اینکه آیا او توسعه یافته به سرعت از طریق ساده تعيين و تکرار.

او به عنوان یک کمی مسن تر او مورد مطالعه قرار حسابداری و امور مالی و چگونگی کسب و کار کار کرده است. در کالج او تحت مطالعه قرار بزرگ گورو ارزش سرمایه گذاری, بنیامین گراهام. با توجه به شاگردی کلاس دوره شد و کاملا یک مکالمه بین استاد گراهام و بافت. بافت داده شد تنها یک درجه گراهام همیشه در دست.

او آموخته است که به خواندن و درک ترازنامه و صورتحساب درآمد و با خواندن صدها و در نهایت هزاران نفر از آنها را — که هنوز هم بسیاری از زندگی روزمره است . . . خواندن گزارش سالانه.

هنگامی که او جوان بود, مردم را به سهام توصیه هایی به او و بافت می تواند نقل قول این شرکت در گزارش سالانه به فرد است.

بنابراین من تا به حال به درخواست خودم-اگر بافت موفقیت این است که با توجه به ساده موفق باشید چگونه است که همه چیز را در پست خود-بچگی زندگی به نظر می رسید به او آماده شدن برای آن است ؟ او آموخته است که چگونه کسب و کار خود را در حال اجرا کسب و کار خود. او می تواند انجام پیچیده محاسبات مالی در سر خود را سریع تر از افراد دیگر می تواند در حل معادلات با استفاده از یک ماشین حساب است. او می دانست که صورتهای مالی تقریبا در هر شرکت عمومی ذکر شده در ایالات متحده بهتر از تقریبا هر کسی به جز خود رئیس امور مالی افسران.

شانس که یک مرد با چنین مهارت و تجربه هم فقط اتفاق افتاده است — به عنوان یک ماده خالص تصادفی شانس ذهن شما — به عالی سهام جمع “coin flipper” قهرمان قرن 20 ؟

اگر سهام چیدن موفقیت این است که به سادگی یک ماده از شانس تصادفی پس چرا بهترین رکورد رفتن به دکتر جو Dufus بیرمنگام آلاباما? و یا چرا برخی از صندوق مدیر که وفاداری استخدام حق از کالج ؟

اما اگر وارن بافت موفقیت نیست با توجه به شانس تصادفی پس چرا نمی تواند بیشتر سخت کوش و اختصاصی مدیران صندوق ضرب و شتم بازار در دراز مدت ؟

ساده-وارن بافت موفقیت است که با توجه به تصادفی شانس به این معنا که او دارای و توسعه بسیاری از ویژگی های است که نادر در جامعه به عنوان یک کل و از جمله اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاران و حتی صندوق و مدیران نمونه کارها.

اما او سزاوار موفقیت خود را به عنوان آنجا که مایکل جردن سزاوار خود را. بسکتبال استعداد است که به صورت تصادفی توزیع شده از طریق جمعیت اما هیچ کس ادعا می کند که ورزشکاران که کار سخت را به توسعه استعداد که فقط “خوش شانس.”

هوش به طور تصادفی توزیع شده از طریق جمعیت, اما ما نمی ادعا می کنند که آلبرت انیشتین فقط “کوه در می رم سکه” از زمانی که توسعه نظریه نسبیت.

بازیگری استعداد است که به طور تصادفی توزیع شده از طریق جمعیت, اما ما نمی ادعا می کنند که یک تهیه کننده فیلم باید پر کنید در نقش فیلم به صورت تصادفی انتخاب هر بازیگر است که نشان می دهد تا سعی کنید خود را برای یک بخش. ما را بگو که اسکار برندگان فقط خوش شانس.

بنابراین من معتقدم که موفق سهام چیدن یک استعداد است که به طور تصادفی توزیع شده از طریق جمعیت است. در واقع آن را آشکارا نیاز به ترکیبی از استعداد است. پس همه آنها به طور تصادفی توزیع شده از طریق جمعیت آن نادر است برای مردم را به داشتن مقدار زیادی از تمام استعدادهای لازم. به علاوه انگیزه برای توسعه استعدادهای خود را که محور وارن بافت از آنجا که او در مدرسه ابتدایی.

همه استعدادها به طور تصادفی توزیع شده و باید توسعه یافته و کسانی که این کار را شایسته موفقیت خود را از جمله وارن بافت.

هنوز تناقض Random Walk نظریه پردازان هنوز هم یک نقطه خوب است. اگر آن را طول می کشد نادر نابغه مانند وارن بافت به ضرب و شتم بازار در دراز مدت تنها راه برای پیدا کردن چنین افرادی است که به بررسی بلند مدت خود را ثبت و سپس با پیوستن به آنها را.

اما در آن زمان بسیاری از سال خواهد گذشت. شما نمی توانید صبر کنید. شما نیاز به سرمایه گذاری وجوه خود را در حال حاضر نه پس جدید مدیر صندوق ثابت کرده است که خود را نابغه 20 سال از هم اکنون. اما تا زمانی که آنها ثابت کرده خودش همیشه بعد از وارن بافت, شما باید فرض کنیم که در دراز مدت آنها را انجام دهد بهتر از بازار است.

بنابراین شما هنوز هم گیر با:

1. خرید برکشایر هاتاوی اگر شما می توانید استطاعت به اشتراک گذاری آن است.

2. قرار دادن پول خود را به صندوق شاخص به طوری که نمونه کارها خود را می رود تا با بازار است که بهتر از 98 درصد از بلند مدت مدیران صندوق.

3. قرار دادن پول خود را به سود و یا بهره پرداخت سرمایه گذاری بنابراین شما می توانید پول نقد را به جیب خود و لازم نیست که به نگرانی در مورد قیمت بازار.

وارن بافت سزاوار موفقیت خود را, و آن را قطعا ممکن است که برخی دیگر از صندوق یا مدیر نمونه کارها در خارج وجود دارد در حال رفتن به مسابقه خود را در دراز مدت موفقیت . . . در 20 یا 30 سال.

که آن فرد است نه تصادفی — اما آن را غیر قابل پیش بینی است. پول خود را هدر ندهید.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *