هنری Sy را کلید موفقیت

[ad_1]

که هنری Sy? او ثروتمند و موفق ؟ چرا بحث در مورد او ؟ چرا که نه فقط لذت بردن در موفقیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شاگرد یا وارن بوفه اوراکل نبراسکا?

هنری Sy الهام بخش میلیون ها نفر از مردم از فیلیپین و در سراسر جهان به خاطر او ساخته شده خود را امپراتوری کسب و کار; چگونه او ایجاد “مللینگ پدیده” و تبدیل تجربه خرید در فیلیپین.

هنری در چین متولد شد. فقیر و از جان گذشته در سن 12 سالگی با خانواده مهاجرت به فیلیپین به دنبال مراتع سبزتر. در ابتدا او راه اندازی یک فروشگاه خرده فروشی به عنوان او با هدف برای یک زندگی بهتر. پس از جنگ جهانی دوم او افتتاح چند فروشگاه کفش. با الهام از موفقیت های اولیه خود را, او شروع به Shoemart فروشگاه های خرده فروشی در سال 1958 و بعد از آن فروشگاه.

از طریق پشتکار و کار سخت او به تدریج خود را گسترش فروشگاه به مراکز را به تصرف خود یک بازار بزرگتر. زمانی که او در برنامه ریزی برای ساخت اولین مرکز بسیاری از مردم از جمله بانکداران و تجار فکر می کردم که آن را ایده خوبی است به خصوص که فیلیپین شد و سپس رفتن را از طریق بحران است. اما او به دنبال چشم انداز خود را و اولین مرکز یک موفقیت بزرگ بود.

و در حال حاضر هنری شرکت خود بانک ها املاک و مستغلات کسب و کار و چندین مراکز بزرگ در فیلیپین و در چین است. در واقع سه تا از خود مراکز در مترو مانیل متعلق به top 10 تا از بزرگترین مراکز خرید در جهان است.

در سال 2008 مجله فوربس نام او را به عنوان یکی از میلیاردرهای جهان و ثروتمندترین در فیلیپین با $3.1 میلیارد دلار ارزش خالص. وای! بد نیست برای کسی که آغاز شده و با تقریبا هیچ چیز.

چه هنری اسرار به موفقیت است ؟

Teresita Sy-Coson هنری دختر بزرگتر که اجرا می شود خود را کسب و کار بسیاری از خود نشان داد فرمول موفقیت. در یکی از سخنرانی (چاپ شده در Philippine Daily Inquirer, سپتامبر. 2004) او اعلام هنری 14 استراتژی های موفقیت: 1. رهبری 2. صداقت 3. چشم انداز 4. تمرکز 5. شور 6. کار سخت 7. پشتکار 8. خوشبینی 9. اعتماد به نفس 10. نظم و انضباط 11. سازمان 12. ماموریت 13. مسئولیت اجتماعی و 14. شناخت فرصت است. آیا شما هنری کیفیت ؟

در زیر شما پیدا کردن سوالات در هنری اسرار موفقیت. خواندن هر یک از آنها را با دقت و ارائه صادقانه خود را پاسخ.

در رهبری

آیا شما مایل به تواند متفاوت باشد ؟ آیا شما مایل به ایجاد یک نام تجاری است که نشان دهنده که شما هستند و یا نشان می دهد که چگونه منحصر به فرد کسب و کار شما? آیا شما مایل به ایجاد اطمینان لازم و در عین حال دردناک تصمیم گیری برای کمک به کسب و کار شما?

در صداقت

می تواند اعتماد مردم شما ؟ شما می توانید اعتماد خود را ؟ آیا شما آنچه شما می گویند و می گویند آنچه شما چیست ؟ آیا شما راه رفتن صحبت کنید ؟ آیا شما در حفظ و وعده های خود را?

در چشم انداز

آیا شما یک برنامه بلند مدت? آیا شما خودتان را ببینید و یا کسب و کار خود را از 15 سال از در حال حاضر ؟ یا 50 سال از در حال حاضر ؟ باید وزن شما مراحل لازم برای رسیدن به اهداف خود را ؟

در تمرکز

آیا شما به طور کامل متمرکز در دستیابی به رویاهای خود را ؟ آیا شما را به تلاش برای چشم پوشی از حواس او را پرت ؟ آیا شما سنجیده در برخورد با افرادی که زباله های خود را در زمان ؟

در شور

آیا شما میل سوزان برای موفقیت ؟ آیا دوست دارید به مزه موفقیت با وجود لطمه می زند ناکامی و ضرر ؟ شما پرشور در مورد آنچه شما انجام می دهند ؟

در کار سخت

آیا شما مایل به ساعت های اضافی به دنبال فروش و یا برای ایجاد یک محصول بهتر و یا برای بهبود کار خود را? آیا شما را به بهترین تلاش خود را در پیشبرد کسب و کار خود و یا خود را باعث می شود ؟

در پشتکار

آیا شما استقامت در برابر همه شانس ؟ آیا شما اقامت دوره ها با وجود negativism در جامعه و یا مشکلات در خانواده شما ؟ آیا شما احساس می کنید را تشویق به انجام بهتر شما ضرر و زیان و شکست ؟

اگر شما پاسخ بله به تمام این سوالات و سپس شما آنچه در آن طول می کشد به یک موفقیت هنری مانند Sy.

[ad_2]