همهی کارهایی که برای نصب و تعمیر اجاق گاز باید انجام دهید

رفع عیب ۱: پیلوت را روشن کنید. رفع عیب: پیلوت را روشن کنید. مقداری از محفظهی پیلوت را ببندید تا مشکل حل شود. بهتر است تنظیمات پیلوت را هم چک کنید. بهتر است برای عیب یابی اجاق گاز از تعمیرکاران مجاز کمک بخواهید. با روشهای ساده حل نشد میتوانید با نمایندگیهای مجاز اجاق گاز اسنوا تماس بگیرید. اگر این راهها جواب ندادند درنهایت برای تعمیر اجاق گاز با تعمیرکار تماس بگیرید. چرا اجاق گاز جرقه نمیزند؟

بیشتر بخوانید: چرا شعله اجاق کم قدرت میسوزد؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه به روی هزینه تعمیرات اجاق گاز کلیک فرمایید. وقتی این سنسور کوبل خراب شود دیگر گاز روشن نخواهد ماند. اجاق گاز یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی ست و در نتیجه بیش از دیگر محصولات خانگی، هر خانه نیازمند تعمیرات اجاق گاز می شیر ترموکوپل اجاق گاز شود.

چرا شعله گاز بیش از اندازه سوزان و پرحرارت است؟ ممکن است تعمیر اجاق گاز چند ساعتی وقت بگیرد و واضح است که تعمیرکار برای حجم کار بیشتر، مبلغ بیشتری دستمزد میگیرد. پس بگردید و یک تعمیرکار حرفهای نزدیک محل زندگیتان پیدا کنید؛ چون هرچه تعمیرکار مسیر بیشتری را برای رسیدن به منزل شما طی کند، حتما هزینهی بیشتری هم بابت رفتوآمد طلب خواهد کرد. اگر تجربه کافی در تعمیر اجاق گاز دارید و اجزا و قطعات آن را کاملا میشناسید، همین آموزش تعمیر اجاق گاز میتواند برای شما کافی باشد.

برای مثال اگر لوله های داخلی دچار نشتی شود احتمال زیاد در هنگام روشن کردن گاز ،صدای انفجار کوچکی خواهد شنید . در اجاق گازهای جدید اگر فاصله نازل تا لوله رابط به هم خورده آن را تنظیم نمایید. حالا که دانستید اجاق را نباید در یک جای کوچک و بسته نصب کرد، لطفا از آنطرف بام نیفتید و اجاق را در مسیر وزش باد هم راهاندازی نکنید. حالا دیگر اجاق گازتان نصب شده است ولی این تمام ماجرا نیست. اجاق گاز باید جایی نصب شود که هوا در آنجا جریان کافی داشته باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ترموکوپل اجاق گاز کجاست دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.