هفت دلیل که چرا دانشجویان بیکار یا بیکار

[ad_1]

در سال های اخیر واقعیت غم انگیز این است که پنجاه درصد از همه grads کالج شده اند قادر به سرزمین شغل خوب. دلایل این آمار می توان به دلایل مختلف از جمله اقتصاد و درک ضعیف از روند استخدام.

بیش از حد بسیاری از دانش آموزان موفق به مراحل که به احتمال زیاد منجر به اشتغال موفقیت است. آنها ترجیح می دهند به خود را نادیده اهداف اشتغال تا سال آخر. پس از جمع آوری اطلاعات و ایجاد یک طرح و اجرای این طرح نیاز به زمان بیشتری است که استراتژی خوبی کار نمی کند.

عوامل موثر بر اشتغال

1. عمده خود را – برخی از رشته کالج در تقاضا دیگران نیست. هنگامی که شما انتخاب کنید یک اصلی است که در تقاضای شما صدمه دیده می تواند شانس خود را برای موفقیت در استخدام. هنگامی که شما می دانید که شما انتخاب کرده اید یک اصلی است که محدود کردن فرصت های شغلی, شما باید درک کنند که شما باید به دقت در گزینه های خود را و رسیدگی به مسائل سر در. دفن سر خود را در شن و ماسه و نادیده گرفتن آشکار نمی خواهد در خدمت شما هست.

2. کالج خود را – دانشکده شما را انتخاب کنید است یک عامل در موفقیت شغلی. زمانی که کالج خود را ندارد و شهرت خوبی در این زمینه خود را از مطالعه چند کارفرمایان نشان دادن علاقه است. همچنین زمانی که در کالج خود را نشانی از یک کار ضعیف کمک به دانش آموزان آماده برای انجام کار موثر جست و کسانی که دانش آموزان را در یک نقطه ضعف در بازار کار رقابتی. شهرت این دانشگاه در رشته تحصیلی خود را و توانایی کالج برای کمک به دانش آموزان آماده شدن برای اشتغال آنها جستجو باید شناخته شده به شما قبل از شما انتخاب نهایی خود را.

3. عملکرد خود را – دانش آموزان نیاز به یک ترم با ترم برنامه عمل. کسانی که دقیق و روشن خود را در مورد فعالیت ها و عملکرد سست خواهد شد به دانش آموزانی که آگاه تر و بهتر آماده شده است. عملکرد خود را در کلاس درس در پردیس فعالیت در محل کار و در جامعه و یا فعالیت های اوقات فراغت مهم است. دانش آموزانی که موفق به شرکت در یا اکسل در هر چیزی را به ندرت نشان می دهد تا در یک کارفرما صفحه رادار.

4. نگرش خود را – وجود شور و شوق است که می رود همراه با موفقیت. آن است که ترکیبی از اعتماد به نفس و علاقه به کار تعيين موفق تمایل به محاسبه ریسک و نیاز به انجام کارها و درست انجام شود. هنگامی که دانش آموزان موفق به نشان دادن یک کار برتر نگرش کارفرمایان را به بعدی حرکت می کند نامزد شده است.

5. موفقیت های خود را – موفقیت های خود را به دیگران در مورد شما و توانایی های خود را. بنابراین دانش آموزان با چند موفقیت را کمی به می گویند و مبهم قابلیت های خود را از کارفرمایان بالقوه. هیچ کارفرما در حال رفتن به صرف زمان تلاش برای کشف کردن آنچه ناشناخته مقدار می توانید به جدول به ارمغان بیاورد. قابلیت های خود را باید به صورت واضح با قبل از موفقیت ها و دست به کارفرمایان بر روی صفحه گرامافون نقره ای.

6. جستجوی کار خود را – آماده شدن برای انجام یک برنامه جامع و موثر جستجو برای اشتغال یک فرایند آهسته است که به تدریج ایجاد شده به عنوان شما را از طریق کالج. آماده سازی شامل یک هدف و برنامه ریزی, پژوهش, کلاس درس, عملکرد, دانشگاه, جامعه و فعالیت های اوقات فراغت کار تجارب موفقیت و موفقیت های مثال ها و داستان های خود را در شبکه رزومه کاری خود را و نامه فروش مصاحبه عمل کارفرما شناسایی منابع ، از آنجا که بسیار به دانش آموزانی که موفق به اندازه کافی آماده شدن برای ارشد سال جستجوی کار باید آماده به شکست است.

7. شهرت خود را – شما در ایجاد شهرت که بر اساس آن کارفرمایان را در قضاوت. کاریزمای رهبری, ارتباط, عملکرد, نتایج, روابط, عضویت, تماس با ما, نفوذ مراجع و توصیه های همه را به بازی می آیند. شهرت خود را هر دو قبل از شما و شما به شرح زیر است. هنگامی که شما هیچ شهرت و کارفرمایان را در تعجبم که چرا که نه. هنگامی که شما انجام داده اند هیچ چیز اهمیت در طول سال کالج, آن دشوار خواهد بود برای شما را به ایستادگی کردن. بدیهی است که وقتی کسی یک شهرت بد شانس خود را برای اشتغال خواهد بود وجود ندارد.

اگر چه دانش آموزان چند گاهی اوقات می تواند دور با نادیده گرفتن یک یا دو نفر از این هفت نفر عناصر ذکر شده در بالا با تکیه بر شانس و خود را به نظر می رسد خوب است و نه قابل اعتماد استراتژی برای آغاز یک حرفه ای است. جهت پاک کردن و درک نیازهای یک برنامه ریزی و کار سخت و عزم و اراده همه مورد نیاز برای موفقیت در استخدام. برای کمک به اطمینان حاصل شود که شما نمی پیوستن به صفوف بیکاران و تبدیل شدن به یک آمار شما باید دردهای خود را در بهترین موقعیت برای پیدا کردن یک کار با حرفه ای بالقوه است.

[ad_2]