هستند, مدرسه, ممنوعیت غذایی جمع آوری اعانه مناسب است ؟

[ad_1]

یکی از موضوعات داغ در مدارس برای چند سال گذشته بوده است تغذیه و مواد غذایی که در دسترس هستند در مدرسه. پدر و مادر می خواهم به می دانم که بچه های خود را باید غذاهای مغذی موجود در کافه تریا.

حتی زمانی که وجود دارد غذاهای سالم وجود دارد برای ناهار خواهد دانش آموزان در خوردن آن و یا ناخواسته از میان وعده ماشین ؟ که منجر به محدودیت در نوشیدنی و اسنک ماشین آلات در بسیاری از مدارس.

شده اند وجود دارد قوانین تصویب شده در دولت فدرال و در سطح دولت به ترویج غذاهای سالم در مدارس. بنابراین مدارس باید تا به حال به تغییر برخی از سیاست های خود را. بسیاری از این تغییرات واقعا مثبت است. دانش آموزان باید یک تنوع وسیع تری از مواد غذایی را انتخاب کنید. برخی از مدارس سالاد و ارائه آب و آب نوشیدن و ماشین آلات.

از سوی دیگر برخی از مدارس رفته اند به افراطی. برخی از مدارس را ممنوع حتی کیک و یا مواد غذایی دیگر احزاب در مدارس ابتدایی!

مواد غذایی جمع آوری اعانه مانند میله شکلات و پیتزا را نیز مورد حمله قرار می آیند. وجود مدارس است که اجازه ندهید که پدر و مادر آموزش گروه و یا باشگاه های دیگر درون مدرسه برای ترویج مواد غذایی مبتنی بر جمع آوری اعانه. برخی از مدارس فقط باید ممنوعیت آب نبات و دیگران اجازه باشگاه به فروش, اما نه فروش در زمینه های مدرسه.

آیا ممنوعیت مواد غذایی جمع آوری اعانه مناسب است ؟ از یک طرف آن قابل درک است. برخی از مردم می گویند که تجدید نظر در دستورالعمل تغذیه در مناطق دیگر از مدرسه مانند کافه تریا و سپس اجازه می دهد نوار آب نبات فروش می فرستد یک پیام مخلوط.

اما در نظر بگیرید که تلوان ماشین آلات شده اند در مدارس برای دهه. شاید مدارس باید به سادگی محدود کردن فروش محصولات غذایی به کلاس در زمان استراحت و ناهار و یا فعالیت های فوق برنامه.

چه غذایی محدودیت بروید ؟ مدرسه طرفداران ورزش خواهد بود در خشم اگر زمانی که آنها رفت و به پایه امتیاز در طول بازی وجود دارد هیچ سودا هات داگ یا میله شکلات!

جمع آوری اعانه مدرسه باید در نظر گرفته شود در بیش از فقط تغذیه میدهند. جمع آوری کمک های مردمی برنامه ها باید به ارائه یک درصد خوبی از سود بازگشت به مدرسه. برای فروش جمع آوری اعانه 35 درصد در حداقل است اما 50 درصد ترجیح داده است. انواع دیگر جمع آوری اعانه ممکن است قادر به آوردن نتایج عالی. محصولات فروخته شده باید مفید و ارائه ارزش خوبی برای پول. آنها باید ارائه شده توسط یک شرکت معتبر فراهم می کند که خدمات به مشتریان با کیفیت از آنجا که آنها در مورد مراقبت از مدرسه موفقیت مالی.

همچنین به یاد داشته باشید که جمع آوری پول می توانید یک ساختمان جامعه از جنبه های. پاییز یا بهار کارناوال یکی از کلاسیک تمام وقت جمع آوری اعانه مدرسه. بسیاری از این حوادث شامل نه چندان سالم مواد غذایی غرفه – از قیف کیک بستنی و چیز برگر با سیب زمینی سرخ کرده. اما شما می توانید تصور کنید یک کارناوال بدون آنها ؟

بیایید تشویق بچه ها به غذا خوردن سالم با ارائه خوب غذاهای مغذی. اما اجازه دهید همچنین آموزش آنها که به اعتدال کلید به یک شیوه زندگی سالم است. آن را خوب به پیتزا و یا یک نوار شکلات در هر حال حاضر و دوباره… نه فقط برای هر وعده غذا!

مواد غذایی جمع آوری اعانه می تواند سرگرم کننده راه سودآور برای مدارس به جمع آوری پول. اکثر خانواده ها لذت بردن از این غذاها به هر حال پس چرا اجازه نمی دهد بخشی از خرید رفتن به یک علت بزرگ – ما بچه های آموزش و پرورش است.

[ad_2]