نژاد جفت کبوتر مسابقه

[ad_1]

جفت شدن تا پرورش دهندگان خوب است که قطعا چیز خوبی به می دانم که چگونه به انجام. بدون دانستن اینکه شما می توانید نگه داشتن تولید دقیق ویژگی های است که شما نمی خواهید در یک مسابقه کبوتر. و البته شما می توانید دقیقا آنچه شما می خواهید اگر شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.

شما می خواهید برای پیدا کردن بسیار موفق مسابقه کبوتر برای شروع کردن با. آنهایی که برنده بسیاری از مسابقات مسافت های طولانی و کوتاه. هنگامی که شما نژاد این دو با هم شما باید یک شانس بسیار بالا از تولید موفق دیگر کبوتر. البته این گاهی اوقات آسان تر است از انجام گفت, هیچ چیز کامل نیست بنابراین اگر موفق کبوتر در حال حاضر یک بیماری برخی از مرتب کردن بر اساس شما نمی خواهید به نژاد است که کبوتر. به عنوان یک مثال است. برخی از کبوتر به سرعت اما بدون استقامت. به طوری که آنها نمی تواند مسابقه هر دور مسابقه. بنابراین شما می خواهید به ارمغان بیاورد موفق در یک دور مسابقه که آیا آنها سریعترین یا نه. به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید مسابقه را به خوبی برای مسافت های طولانی است. که راه شما را در ژن های راه دور مسابقه و همچنین به عنوان اصلی خود را با سرعت ژن است. جفت خود را کبوتر با یکدیگر به ارمغان خواهد آورد ترکیبی از خوب و با کیفیت و یا با کیفیت بهتر اگر شما آن را به درستی.

بیشتر به شما نژاد با موفق و سالم کبوتر قوی تر خود را انبار خواهد بود. فقط تصور کنید که داشتن یک اندازه خوب نشاند و همه آنها می تواند برنده مسابقه. به شما خواهد شد در نزدیکی بالای باشگاه خود را و برنده شدن تن از نژادها و احتمالا مقدار زیادی از پول بیش از حد! هنگامی که شما در رسیدن به این نقطه, شما واقعا می توانید پین نقطه دقیق ژن ها و مهارت های شما می خواهید در مسابقه کبوتر. شما خواهد بود قادر به گرفتن آرام و متمرکز کبوتر به عنوان مثال. اگر شما می خواهید به نگه داشتن سرعت و قدرت خود را در زیر شیروانی قرار دادن, شما می توانید با در نظر گرفتن خط و پرورش که به معنی شما خواهد بود پرورش به طور مستقیم مربوط کبوتر با هر یک از دیگر. آن چیزی است که در نگاه به پایین بر ما انسان ها اما برای کبوتر مسابقه شما می تواند به شما ارسال به بالا اگر به درستی انجام می شود. خط پرورش چیزی است که شما نمی خواهید برای انجام تمام زمان اما انجام آن به صورت دوره ای برای حفظ ژن خوب در اطاق زیر شیروانی خود را یک ایده عالی است.

این است که چرا یادگیری در مورد پرورش مسابقه کبوتر بسیار مهم است. شما باید هدف خود را در نتیجه باید در اطاق زیر شیروانی خود را که آیا اگر آنها در تخصص های طولانی و یا فواصل کوتاه و یا هر دو. چه مهارت های ژن های شما می خواهید به. پس از ورزش کبوتر مسابقه ای در حال رشد است وجود دارد رقابت بیشتر, بنابراین بهتر است برای آماده! پس بروید و انجام علت سعی و کوشش خود و یادگیری در مورد انتخاب سهام و مادر انتخاب به عنوان به خوبی. آن مهم است برای یادگیری در مورد هر دو از آن و همچنین در مورد انواع مختلف پرورش. همه آنها نقشی در تولید یک قهرمان مسابقه کبوتر قشنگ, ورودي شگفت انگيز است که شما را در مقدار زیادی از پول جایزه غنائم و مهم ترین موفقیت!

موفق باشید!

[ad_2]