نوشتن Yoast سبک برای آنلاین موفقیت در جستجوگرها

[ad_1]

نوشتن yoast سبک در وبلاگ خود و شما یاد بگیرند و مولفه های کلیدی از محبوب جستجوگرها نوشتن نتایج است که کار در هر نقطه شما ممکن است نوشتن.

Yoast یک پلاگین برای وردپرس است. اگر شما آن را ندارید, شما ممکن است بخواهید به درخواست وب مستر خود را به آن اضافه کنید به وبلاگ وردپرس خود را. اگر شما آن دستورات زیر را به یاد بگیرند که چگونه به بهترین استفاده از آن.

1 – عبارت کلمه کلیدی

استفاده از عبارت کلمه کلیدی خود را به عنوان اولین 3 – 5 کلمات در عنوان خود را در زیر هدر (سربرگ 2) و به عنوان متن alt برای گرافیک استفاده می کنید در مقاله خود را. اگر امکان استفاده از همان کلمات به عنوان لنگر متن لینک شما محل در محتوا نیز هست.

2 – ویرایش توضیحات متا قطعه

ویرایش قطعه در yoast فایل جعبه با اضافه کردن حدود 20 کلمه با استفاده از عبارت کلمه کلیدی خود را در قطعه. این است که بخش مهمی از کمک به دیگران پیدا کردن مقاله خود را آنلاین.

3 – نوشتن 300 کلمه یا بیشتر

اگر شما لازم نیست که بیش از سه صد کلمه برای گفتن در مورد یک موضوع داده شده, آن را احتمالا ارزش تلاش چرا که حداقل تعداد کلمات شما نیاز دارید. و آنها باید ارزش رانده کلمات. آیا نمی شود تنبل. اضافه کردن محتوای واقعی و مطمئن شوید که ارزش اضافه کردن به سایت خود ،

4 – استفاده از جملات کوتاه

آره, من می دانم. من نمی توانم این کار را حتی اگر من مجبور… اما من سعی می کنم. بنابراین به این دلیل که برنامه به آن نیاز دارد. من یادگیری به کوتاه جملات من. گاهی اوقات با استفاده از روش های عجیب و غریب برای کاهش طول یک جمله.

5 – نگه داشتن آن ساده احمق

خوب است که کلمه ممکن است خوب با توجه به نوه من اما یک کلمه است. علاوه بر آن یک اصل است. از آن استفاده کنید. اصل نه کلمه.

6 – استفاده از گذر واژه

آره این یکی از درایوهای من آجیل بیش از حد. اما آن را یک نیاز. Yoast می خواهد حداقل 30% از جملات خود را به یک انتقال کلمه, چرا که آنها می گویند ، کلماتی مانند: و اول از همه, در نهایت, در علاوه بر این به دلیل, پس, بنابراین همان, کمتر, هنوز, مخالف, در نتیجه بیشتر قابل توجه بیشتر از همه به خصوص و مرتبط است. اگر شما با استفاده از این کلمات شما را به سرعت تبدیل به اضافی در چشم yoast. فقط آن را انجام دهید.

7 – نوشتن در صدا فعال

این مهم است. این مقاله را آسان تر به خواندن می دهد و تاثیر بیشتر است. جملات کوتاه و همچنین کمک به خوانایی و صدای زیرا شما نمی بازنویسی افکار خود را.

نگه داشتن جملات زیر 20 کلمات هر یک از این نیاز به عنوان به خوبی. و انجام این کار!

اگر شما پیدا کردن شما فقط می توانید نیست — استخدام یک نویسنده محتوا. آن را به ارزش پول است!

[ad_2]