نوزاد در اولین روز تولد – یک Milesstone موفقیت شما

[ad_1]

شما نگرش در پدر و مادر می تواند تمام تفاوت را; اگر شما در حال آرام اعتماد احساسات دل و روده خود و اعتماد به نفس در اقدامات خود را, شما را پیدا خواهد کرد هر دو شما و کودک شما کمتر خواهد بود تاکید کرد و زندگی خود را ساده تر خواهد شد.

  • زمانی که شما کودک خود را زندگی هرگز کاملا مشابه دوباره. من امیدوارم که شما تصمیم می گیرید آن را به بهترین پرارزش ترین زمان از زندگی خود را, اما آن را قطعا تغییر فقط استراحت و لذت بردن از وقت خود را با کودک.

  • وجود دارد چند چیز به خاطر داشته باشید اگر شما می خواهید برای کشف راه هایی برای استرس پدر و مادر. بله شما باید نگرانی های خود را هنگامی که کودک بیمار است یا این که آنها ممکن است به آسیب و یا صدمه دیده خود را دارد اما روز به روز زندگی می تواند بسیار استرس رایگان.

  • آرامش و آرامش و لذت بردن از والدین خود را بسته نرم افزاری کمی رشد و توسعه و متوجه شما در حال کمک به شکل دادن به شخصیت یک انسان است.

  • نوع و تحمل اما شرکت با چیزهایی که مهم است. تصمیم بگیرید که چه رفتاری قابل قبول است به شما از قبل و مداوم در انتظارات خود را.

  • توضیح دهد که چرا برخی رفتارهای غیر قابل قبول است و لازم نیست آن را قبول کند. هرگز انتقاد; انتقاد ثابت می تواند حتی شکل زندگی بعد.

  • سعی کنید و درک کودکان خود را, شخصیت خود را همه ممکن است کاملا متفاوت درک آنها کمک خواهد کرد که شما را در مقابله با رفتار خود را.

  • کمک به آنها را به احساس امن امن و دوست داشتنی در تمام زمانها

امروزه بسیاری از دانشگاه علوم پزشکی مشهد پیدا کردن آن لازم است به دلایل مالی و یا عدم تمایل به از دست دادن جای خود را در ارتقاء نردبان و یا حتی خود عقل; به بازگشت به کار و حتی در حالی که آنها بچه های کوچک. پیدا کردن راست مهد کودک است بنابراین یک موضوع خاص خود را دارد. با این حال انتظار می رود موارد احساس گناه در برابر این که آیا شما در کار نیست که فقط بخشی از پدر و مادر.

کودک شما اولین تولد احتمالا لذت می برد توسط پدربزرگ و مادربزرگ’ بستگان و دوستان, اما از آن است که اولین نقطه عطف خود موفقیت و پیشرفت در پرورش جدید کمی فرد در خانواده خود را. شما بدون شک دچار برخی خوابی برخورد با دندان درآوردن و قولنج است.

کودک شما در حال حاضر ممکن است اولین گام خود را و راه رفتن به نظر می رسد این اتفاق زودتر امروزه. هیچ یک از فرزندان من راه می رفت قبل از یک سال در واقع پسر من نمی خزیدن یا زدن یا راه رفتن تا زمانی که او در هجده ماه و سپس یک روز او شدم و شروع به راه رفتن. در حال حاضر او یک 6 پا بالغ سالم با خانواده خود را به طوری تنبل خود را شروع نکرده تحت تاثیر او را در همه.

همه بچه ها متفاوت هستند. قبل از آن او فقط نشسته و فریاد زد: برای اسباب بازی به ارمغان آورد به او که دیگر کودکان خوشحال بودند به انجام. او سنگین توده بیش از حد به حمل و من تنها در حدود پنج فوت قد بلند!

[ad_2]