نرم اما مطمئن – ضرورت مهارت های نرم افزاری در مطالعات کسب و کار و در کسب و کار!

[ad_1]

در عصر کنونی به چالش کشیدن حرفه ای زمان به وارد کردن نیروی کار است. سن راه به دنبال پدر و مادر از جوانان امروز – یک زن و شوهر از تحصیلات دانشگاهی و یا یادگیری حرفه ای و مهارت های فنی و سپس دریافت یک کار مربوطه و ماندن در همان محل به صورت تمام حرفه ای – منسوخ شده است و دیگر قابل دوام. بسیاری از مردم مشتاق به عضویت در این زمان نیروی کار باید نه تنها تخصص در شغل خاص مرتبط با مجموعه مهارت های, اما شما همچنین نیاز به upskill و عبور از مهارت آنها به عنوان حرکت شغل – و حتی صنایع – اغلب در حرفه خود.

این نیروی کار جدید پس نیازهای گسترده ترکیبی از مهارت های شغلی و کسب و کار موفقیت. کسب و کار که استخدام یک مطلب متنوع نیروی کار ماهر را نرخ بالاتری از نوآوری و بهره وری کلی و خواهد بود به مراتب بیشتر احتمال دارد برای موفقیت در دنیای فردا. این روزها یک مدرک دانشگاهی یا حتی دو لزوما به اندازه کافی از یک ابزار را برای شما به ارمغان بیاورد فوری و موفقیت پایدار در جهان حرفه ای. نه سال از دست تجربه در کار خود را پس از آن, مگر اینکه شما در اضافه کردن که کمی اضافی.

دلیل ساده این است که در حال حاضر بالاترین مهارت در تقاضا به دنبال کارفرمایان “مهارت های نرم افزاری”. همچنین امروز شناخته شده به عنوان مهارت های کاریابی, نرم, مهارت های سازمانی و انسانی و مهارت های اتصال و به خوبی ترجمه در صنایع و مشاغل. این شامل ضروری تعاونی مهارت های ارتباطی و کار تیمی و همچنین مدیریتی و مهارت های رهبری مانند حل مشکل عاطفی قضاوت حرفه ای اخلاق شهروندی جهانی و آگاهی و هوش هیجانی. شرکت هایی مانند گوگل در حال حاضر در حال غربالگری برای چیزی به نام “یادگیری” و این روند تنها رفتن به ادامه همانطور که بیشتر و بیشتر کسب و کار متوجه مزیت خوب نرم-مهارت آموزش دیده تیم آنها را می دهد.

کلید کارشناسان صنعت و دقیق دادهها توسط شرکت Deloitte دسترسی به اقتصاد به عنوان مثال نشان می دهد که بین المللی تقاضا برای مهارت های نرم افزاری در حال رشد است و ادامه خواهد داد به رشد به عنوان تکنولوژی, جهانی شدن و تغییرات جمعیتی شکل یک دنیای جدید از کسب و کار رقابت است. Deloitte دسترسی به اقتصاد پیش بینی است که نرم مهارت های فشرده مشاغل حساب خواهد شد برای دو سوم از تمام مشاغل تا سال 2030 در حال رشد در نرخ 2.5 برابر بیشتر از سایر مشاغل نیاز به مهارت های دیگر. تحقیقات از جامعه برای مدیریت منابع انسانی را نیز در بر داشت که کارفرمایان شروع به مراقبت بیشتر در مورد آینده نگر کارمند مهارت های نرم افزاری مورد از توانایی های فنی. تحقیقات دانشگاه هاروارد نشان می دهد که 85 درصد از موفقیت شغلی – در حال حاضر – می آید از این مهارت ها و تنها 15 درصد از مهارت های فنی. یک مطالعه از دانشگاه MIT Sloan یافت که آموزش این مهارت ها می تواند به بهبود فردی و سازمانی بهره وری. به طور مشابه در یک پژوهش داخلی گوگل کشف شده است که بالاترین آنها انجام تیم بودند کسانی که شامل افرادی که در چنین مهارت ها از جمله ارتباط خوب همکاری و همدلی رهبری است. Deloitte گزارش مهارت های نرم افزاری در حال تبدیل شدن بسیار مهم است که تا سال 2030 حدود 2/3 از تمام نقش های شغلی نیاز به نرم مهارتی ویژه کارکنان.

این نوع از مهارت های تسهیل انسان ارتباط ایجاد روابط را دید به کسب و کار و کارفرمایان بیشتر و بیشتر در حال به رسمیت شناختن اهمیت بهره برداری از این گسترده تر منافع از طریق این مهارت در کارکنان خود را. به سادگی قرار دادن در جهان امروز شما می توانید بهترین خود را در ویژگی های موضوع, اما اگر شما نمی توسعه کافی مهارت های نرم افزاری و سپس شما در حال محدود کردن شانس خود را برای آینده شغلی موفقیت است. محل کار است و نه فقط تغییر در ده سال گذشته; آن را تبدیل به unrecognisable. شغل فعلی شرکت تنظیم و مهارت های مورد نیاز برای مدیران آینده برای این نقش ها منتقل کرده اند. سخت مهارت های خود را از جمله دانش فنی و آموزش و پرورش هنوز هم مهم است اما این مهارت ارزشمند لبه است که به شما مجموعه جدا از بقیه.

ساختمان بحرانی مهارت های نرم افزاری مورد نیاز و ادامه خواهد داد ضروری برای موفقیت در محیط مدرن بسیار مهم هستند در حال حاضر. این غیر فنی و غیر آموزشی مهارت کمک خواهد کرد تا حد زیادی نسبت به هر گونه موفقیت در آینده است که مورد نظر شما. در دهه گذشته یا بیشتر در شرکت های بزرگ جهان تبدیل شده است کاملا روشن چقدر مهم مهارت های نرم افزاری تبدیل شده اند به منظور اقامت مربوطه و رسیدن به موفقیت در محل کار. ارتباط توانایی کار به عنوان بخشی از یک تیم برای غلبه بر مشکلات, گوش دادن آگاهانه و empathising با دیگران از جمله ویژگی را به طور ناگهانی به عنوان مهم به عنوان مدارک خود و دانش فنی. حتی در بسیار فنی نقش مانند آن, آینده حرفه ای که دانش گسترده ای از افراد خود را هنوز هم پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن استخدام, مگر اینکه آنها نیز ماهر در مکمل مهارت های نرم افزاری.

در سال 2015 یک پژوهش در توسعه اقتصاد گروه تحقیقاتی انگلستان یافت می شود که مهارت های نرم افزاری باید زیاد ارزش اقتصادی از جمله پیشگیری از ضرر و زیان برای هر کسب و کار است که ناشی از عدم کلیدی نرم مهارتهای کارکنان خود را. چنین نبود باعث افزایش هزینه های عملیاتی نتایج در از دست دادن کسب و کار به رقبا باعث مشکلات در جلسه استانداردهای کیفیت و موجب تاخیر در آوردن و یا نوآوری محصولات و خدمات جدید. روشن است که مهارت های نرم افزاری هستند نه واقعا ” نرم ” پس از همه, و تبدیل به یک ‘ضروری مورد نیاز برای کسب و کار خود را استخدام. آن را نمی خواهد بیش از واقع به آنها تماس بگیرید ‘قدرت مهارت’ به جای ویژه ای برای برش لبه ابزار است که شما را متمایز از رقبا.

[ad_2]