ناپلئون هیل قوانین طلایی – دست نوشته ها – نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

ناپلئون هیل شناخته شده است برای داشتن مصاحبه ثروتمندترین و موفق ترین مردم در زمان خود از جمله توماس ادیسون و هنری فورد چارلز شواب و سابق رئیس جمهور ایالات متحده مانند تئودور روزولت و وودرو ویلسون. قبل از ناپلئون هیل تبدیل شد و در سطح انبوه موفق, نویسنده, نوشت, مقالات یک مجله که به موفقیت, مجله. هسته این مقالات این است که آنچه در این کتاب ساخته شده است.

وجود دوازده فصل در این کتاب و در فصل تنها چهار صفحه را بسته بندی شده با اطلاعات است که باید به عنوان خوانده شده بیش از یک بار. هیل می گوید: همه ما تشکیل شده و توسعه “حس برداشت” از همان چیزهایی; تعالیم ما دریافت شده در یکشنبه مدرسه یا کلیسا (که می تواند جایگزین برای هر پس زمینه مذهبی ما) عمومی یا مدارس خصوصی و روزنامه ها و یا مجلات.برداشت ما این است که آنچه را ما آگاهانه و خودآگاه و ذهن به منظور برای ما به موفقیت ما نیاز به ریز لحن آنها.

او تاکید می کند که در فصل های بعد; پیشنهاد است که ما چگونه نفوذ به ذهن دیگران و خودکار-پیشنهاد است که ما چگونه شیر را به قدرت ذهن خود ما. هیل معتقد است که دومی از این دو مهم تر است که ما نیاز به ایجاد در ذهن ما برنامه ریزی برای دستیابی به آنچه ما می خواهیم.

او می گوید: کسی که دارای یک پلان و دارای اعتماد به نفس به آن کار را شکست. اعتماد به نفس باید در ذهن ایجاد قبل از آن ذهن “خنثی است.” چه تپه به معنی این است که ذهن ما می تواند به از دست دادن تمرکز و باید آن را در یک حالت خاص که در آن از آن خواهد شد تنها پذیرفتن چیزهایی که کمک خواهد کرد که فرد برای دستیابی به اهداف خود.

در 4 فصل هیل می گوید وجود یک “پدیده های ناشناخته” است که به ما کمک می کند هنگامی که ما دعا می کنیم. او تاکید می کند که این “هیچ ارتباط آنچه” با دین سازمان یافته. او نمی روشن شدن این که آیا او به معنی هر کسی که معتقد است به یک قدرت بالاتر می تواند دعا و یا هر کسی از جمله ملحدان می تواند یک نماز. این چیزی است که جالب است پس کسانی که به خدا اعتقاد ندارند بدیهی است که می تواند دعا کنید اما به آنها دعا چیزی از رمز و راز است.

بعد از آن در تپه مذاکرات در مورد چگونه ما باید به نوبه خود چیزی است که ما در حال تلاش برای غلبه بر یا استاد به یک عادت. او می گوید: ما باید چوب به انجام هر آنچه در آن است ما آرزوی به انجام آن می شود تا 2nd طبیعت است. او می گوید ما باید “سرسختی از یک گاو نر-سگ” و اجازه نمی دهد هر چیزی بازداشتن ما از گرفتن چیزی که ما می خواهیم.

نسبت به پایان آقای هیل در مورد قدرت اجبار و می گوید که یک معلم است که می تواند باعث تحریک ذهن و دانش آموزان برای رسیدن به بالاتر از خود را به طور متوسط “خواهد مشورت یک برکت و رحمت در نژاد بشر به هیچ یک دوم در تاریخ جهان است.” این تنش نقش مهمی که مربیان بازی. بسیار مهم است که دانش آموزان مجاز به تبدیل شدن به موفق در مدرسه در حال توسعه خود را به بالاترین سطح از غلظت است که تنها می تواند اتفاق می افتد زمانی که آنها در حال به چالش کشیده فراتر از آنچه از آنها انتظار می رود.

او به پایان می رسد کتاب خلاصه قانون طلایی فلسفه و می گوید ما نیست به نگرانی در مورد بی عدالتی در جهان و افرادی که اعمال قانون طلایی. “شما می توانید تغییر نگرش دیگران نسبت به شما با اولین تغییر نگرش شما نسبت به دیگران است.” کار شما این است که به استاد خود و بر این باورند که شما می توانید موفق بودن یک نیروی جاذبه و سپس دیگران را به دنبال خود منجر شود.

[ad_2]