می خواهید موفقیت است ؟ فکر می کنم مثبت

[ad_1]

“یک مرد است اما این محصول از افکار خود را… آنچه که او فکر می کند او می شود.”

-مهاتما گاندی است.

هر چه اتفاق می افتد در زندگی خود را ناشی از چه افکار از طریق ذهن خود را. افکار خود را خوب یا بد, تصویب به ذهن ناخودآگاه شما و تا حد زیادی نفوذ خود را در رفتار و تولید نتایج مشابه. اما متاسفانه بسیاری از ما حتی آگاه از قدرت نامحدود از افکار است. خوب و افکار مثبت منجر به لذت بخش و خوشحال تجربه و تفکر منفی تولید ناراضی و نتایج نامطلوب. در کوتاه مدت به عنوان افکار خود هستند به طوری که زندگی خود را.

“مثبت متفکر می بیند نامرئی احساس نامحسوس و رسیدن به غیر ممکن است.”

– ناشناس

به طور کلی ما فقط اجازه دهید ذهن ما اجرا وحشی. ما به سختی با توجه به نتایج ما در حال ایجاد با افکار ما است. معمولا بسیاری از افراد درگیر کردن ذهن خود را با افکار ترس خطرات سرخوردگی و خشم. همه این افکار و سپس نزول به ذهن ناخودآگاه و منجر به شرایطی است که برای تولید انرژی های منفی و نتایج.

افکار ما مثل یک دی وی دی است که ما به طور مداوم بازی در دی وی دی پلیر به نام ذهن ما است. بنابراین آنچه که شما بازی است که در نهایت آنچه که شما تماشا و تجربه در زندگی خود را. پس از همه آنچه شما فکر می کنم احساس می کنم و صحبت می کنند یک نیروی قدرتمند است که در نهایت فرم های آینده خود را. بنابراین مراقب باشید از آنچه شما فکر می کنم در طول روز است. آن را دشوار است اما غیر ممکن نیست به کنترل افکار ما است. هنگامی که شما استاد هنر تفکر مثبت شما آغاز خواهد شد برای دیدن تغییرات خوبی در نگرش خود و زندگی است.

“ترس کمتر و امید بیشتر; کمتر بخورید جویدن بیشتر; ناله کمتر تنفس بیشتر; بحث کمتر می گویند بیشتر; بیشتر دوست دارم و همه چیز خوب خواهد بود مال شما”

-ضرب المثل سوئدی

اگر شما با داشتن مشکل در امور مالی شخصی شما مستعد ابتلا به اجازه دادن به ذهن خود را دریافت ابری با شک و تردید و نگرانی و وحشت و افکار “من در مشکل”. اگر از سوی دیگر شما به خودتان بگویید که “من ثروتمند هستم چرا که من به اندازه کافی منابع و توانایی های خود را به انجام برسانند نیازهای من و تضمین آینده من” شما را پیدا خواهد کرد خود را تبدیل شدن به قوی تر و بیشتر متقاعد مورد مواجهه با مشکلات ،

اما اگر شما در حفظ و خودتان گفتن که شما لازم نیست که به اندازه کافی پول, ناخودآگاه ذهن ثبت نام کنید افکار خود را و قرار دادن موانع در راه خود را. بنابراین فکر می کنم مثبت است. و همیشه به یاد داشته باشید که ذهن شما را نمی کند, ثبت نام کلمه ” نه ” یا “نه”. پس به جای گفتن “من ضعیف” استفاده از affirmations مثبت و به خودتان بگویید “من قوی هستم”.

“هنگامی که شما جایگزین کردن افکار منفی با مثبت شما شروع به داشتن نتایج مثبت است.”

– ویلی نلسون

کلمات خود را, افکار خود را شکل زندگی خود را. پس آگاه باشید از آنچه شما فکر. هنگامی که شما آگاهانه تلاش خود را برای تغییر الگوهای فکری و گفتار شما متوجه خواهد شد که چگونه زندگی خود را تغییر. حتی درخشان ترین ذهن استرس اهمیت افکار مثبت برای رشد شخصی و به طور کلی موفقیت است. و حتی کتاب های الهام بخش, الهام بخش, اشعار و انگیزه ها در مورد چگونه تفکر مثبت یکی از اسرار موفقیت از آغاز زمان. زندگی خود را تبدیل خواهد شد آنچه شما در مورد فکر می کنم. می توان آن را بدبختی و یا سعادت… همه بسته به افکار خود را. بنابراین توجه!

“شما آن را انجام داده و شما می توانید آن را در حال حاضر. دیدن مثبت امکانات. هدایت قابل توجهی انرژی از سرخوردگی خود را و آن را تبدیل به مثبت و موثر و غیر قابل توقف تعیین.”

– رالف Marston

[ad_2]