موفق بودن در زندگی امروز با یک میلیونر's طرز فکر به معنی Reprogramming ناخودآگاه

[ad_1]

آیا شما در مسیر صحیح برای رسیدن به موفقیت است ؟ توقف در حالی که نگاهی به نقشه نگاه کنید به جهت مشورت با کسی و یا به دنبال کمک.

پس از آن شروع به سفر خود را به سمت راه های موفق با اعتماد به نفس.

منظور من این کار را بدون کوچک ترین شک بودن از خط خارج.

آهنگ های خود را کاملا متفاوت از یکدیگر منجر به مقاصد مختلف; محل از موفقیت و محل شکست.

هر یک می توانند یاد بگیرند که بهترین راه برای موفق شدن و یا نادرست آهنگ دل تنگی و عذاب اما بهترین راز برای رسیدن به موفقیت این است که برای حفظ خود در مسیر ایده آل.

بسیار واضح و شفاف و روشن تصویر که در آن شما در حال رفتن است انگیزه بزرگ برای مشتاق فردی هوشیار باشند و خود بر راه راست در مقابل تمام مشکلات و موانع است.

آن's درست است که مطلقا هیچ چیزی را می توان بدون تلاش تلاش به تنهایی نمی تواند تضمین شما برای رسیدن به موفقیت است.

جهان پر است از پرداخت ضعیف کارگران ماهر است که در حال کار سخت است اما نه به اندازه کافی بهره مند شوند.

تلاش بدون برنامه ریزی است که شبیه به گرفتن یک آسانسور از وسط چند داستان ساختار بدون دانستن که طبقه شما واقعا نیاز به در.

آن می تواند شما را به منجر زمین یا زمین شما در زیرزمین.

اکثر مردم قادر به تعیین اهداف و هدف به سادگی با توجه به این واقعیت که آنها هیچ آینده چشم انداز بدون رویاهای بزرگ و خاص استراتژی های موفقیت.

این فقیر بدبختی مردم هیچ چاره ای اما به دنبال جمعیت aimlessly.

تاسف بخشی از داستان است که جمعیت در حال رشد بزرگتر بعد-با-نا امید کننده-روز بدون اینکه کسی به آنها منجر به مسیر ایده آل برای رسیدن به موفقیت است.

با بهره گیری از روند موفقیت

قبلا من در مورد چگونه بسیاری از آنها با داشتن سرگرم کننده برای مثال معاملات سهام و که به عنوان یک سرگرمی قادر به پیدا کردن موفقیت است.

هنگامی که ما می توانید برخی از لذت بردن به آنچه ما're تعقیب پس از موفق بودن به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه.

با توجه به این واقعیت است که بسیاری نمی توانند خود را متعهد به طور کامل به کار آنها منصوب به این بدون جهت مردم از دست داده و همین't برای اطمینان می دانم آنها چه می خواهند.

جای تعجب نیست, این افراد اغلب از کار اخراج شده توسط شرکت های خود را باقی می ماند عمدتا بیکار زنده ماندن در رفاه اجتماعی و دیگر کمک های دولتی و موسسات خیریه شکست در پایان و در نهایت به خاک سپرده شد بدهی های سنگین است.

یکی باید تمایز بین درست فکر و اشتباه فکر ; یا رسیدن به موفقیت و یا حل و فصل شکست.

این دوره در معجزات متحده “شما آینه ای از حقیقت در آن خدا خودش می درخشد در نور مناسب. به نفس's شیشه ای تیره به شما می گویند, اما, نیاز, 'من نمی خواهد نگاه وجود دارد چون من می دانم که این تصاویر درست نیست'.”

آوردن شور و هدف به صحنه

چرا که ما اجازه می دهد نور از ما اشتیاق و هدف در شارژ بیش از حد اغلب ما به عنوان انسان هستند با عدم قطعیت پر از تاریکی است.

شما فقط نیاز به نگه داشتن الهام گرفته و نگه داشتن در حال حرکت به مقصد شما برای خودتان تنظیم کنید زمانی که شما در راه یقین.

جان تاریک و سفر را از طریق زندگی بسیاری از را کاملا متفاوت از یکدیگر منجر به مقاصد مختلف; برای رسیدن به موفقیت و یا مقصد از حد وسط.

هر یک می تواند در این آهنگ ایده آل برای رسیدن به موفقیت و یا در مسیر که در آن ایجاد ثروت هرگز پذیرفته ذهن است.

میلیونر اسرار کمک خواهد کرد که به شما در حفظ کردن اشتباه فکر پیگیری که در آن شما هرگز نمی تواند پیدا کردن راه هایی برای موفقیت در زندگی مهم نیست که چقدر تلاش یکی قرار می دهد ،

تلاش نیاز دارد به سرمایه گذاری در نگه داشتن خود را الهام گرفته و به طور مستمر reprogramming ناخودآگاه زمانی که شما در درست فکر آهنگ با طرز فکر میلیونر.

(من می خواهم به نشان می دهد جستجوی شبکه برای بیشتر مواد مفید در پاسخ به چه کسی موفق ایجاد ثروت و کشف راز برای آزادی مالی در حال حاضر.)

[ad_2]