موفقیت و معنای واقعی

[ad_1]

آنچه که واقعا است ، است که در آن امتیاز 100 در کلاس زیست شناسی ورزش است یا بهترین بودن در شیمی برای سال. از سوی دیگر موفقیت است که قادر به دریافت بیشتر از 70 در ادبیات کاغذ و یا آن را به نوشتن یک مقاله برای مدرسه کاغذ. می تواند موفقیت پیوستن به گروه کر مدرسه و یا در حال انتخاب به عنوان استارتر در تیم بسکتبال. می تواند موفقیت و حتی آینده 119 از 120 در مجموعه. برای من موفقیت قادر به منصفانه و عادلانه رسیدن به اهداف تعیین شده برای خود را از طریق کار سخت و تمرین و اراده است. یک فرد موفق می کند نه تقلب نه او را. موفقیت نمی آید بیش از شب اما سفر از یک هزار گام است.

چه دوستان می گویند موفقیت است ؟ دوستان نزدیک من بگید; موفقیت یک آسمان نگه می دارد که افزایش زمانی که شما در رسیدن به آن است. آنها می گویند موفقیت نه تنها طلا در زندگی, اما همچنین دوم به آخرین موقعیت آن است که اگر چه شما برای هدف و کار کرده. به همین ترتیب دوست من تا به حال تجربه کرده,آنچه که من اسمش موفقیت است. او همیشه خواندن و خواندن برای, جغرافیا, اما نمی توانید نمرات خشنود به چشم. وسوسه فریب داد, برای گرفتن یک نمره خوب به او آمد اما او دوم بالاترین نمره در کلاس در جغرافیا. این درست است که موفقیت چیزی است که من امیدوارم که همه ما می تواند دستیابی به.

چه بزرگسالان و رشد یو پی اس می گویند موفقیت است ؟ به برخی از بزرگسالان موفقیت دستیابی به مقام اول. آنها می گویند من موفقیت می تواند به عنوان تعریف من اما این است که برای تمام بزرگسالان است. به مربیان موفقیت در کار و بهبود در خودم به دستیابی به بیشتر. برخی از معلمان می گویند که در این افتخار را لیست است که همیشه موفقیت است. اما قادر بودن به درک و اعمال آنچه من موفقیت است. پدر و مادر من به من بگو به افتخار خودم برای گرفتن بالاترین نمره در کلاس; اما خوشحال می شود که من آن را به دست آورد اهداف من است. که من در حال حرکت رو به جلو در زندگی و یادگیری درس های ارزشمند.

سوال بزرگ این است که پس چگونه یکی می کند رسیدن به موفقیت است. به من درب بزرگ است که باید باز شود برای موفقیت کار سخت است. قادر به باز کردن این درب است مسیر موفقیت است. یک مرد بزرگ یک بار گفت: “یک سفر هزار گام آغاز می شود با یک!’ این مرحله اول کار سخت است. به همین ترتیب من می گویند ” مهم نیست که نمره خط بازی نیست و بیش تا زمانی که سوت پایان بازی!’ یک مثال خوب از این رخ داده است در یکی از مجموعه مسابقات فوتبال. ما از دست دادن 2-1 با تنها 2 دقیقه مونده. تیم من در حال شروع به از دست دادن ایمان اما من به آنها یادآوری کرد که آن را بیش از. خوشبختانه برای ما و تیم های دیگر شروع به شادی به اوایل. بنابراین در مقابله من گل محدوده نزدیک پایان برای اکولایزر. این برای من موفقیت حتی اگر ما به خود جلب کرد به یک حریف قوی تر است. از این پیام من به همه این است که شما هرگز و همچنان به تلاش برای رسیدن به موفقیت.

[ad_2]