موفقیت و سفر خود را به ساخت یک آمازون افروختن کتاب

[ad_1]

همه باید نظر ساخت آمازون کتاب روشن شدن و شروع به سفر خود را به موفقیت. اگر هدف شما این است که به موفقیت این است که این دوره برای شما. موفقیت در اشکال مختلف می آید.

موفقیت شما در نوشتن است که تحقق و کامل است. به موفقیت مالی است که شما را از این تلاش است یک پاداش برای کار سخت خود را و تحقق است. هنگامی که شما را به Amazon kindle book, اهداف است که شما برای خودتان تعیین کرده اند به شما کمک خواهد کرد به دست آوردن موثر فروش است.

اما این اهداف است که شما برای خود بازار تعیین خواهد کرد که چگونه شما را ترک خواهد کرد و تاثیر بر خوانندگان خود را. پس از نوشتن شما همیشه به اهداف تعیین شده به خصوص با هدف بازار خود را.

در اینجا به برخی از اهداف که موفق ترین نویسندگان مجموعه:

آموزنده. کتاب نوشتن شما باید آموزنده است. بیشتر خوانندگان جستجوی اطلاعات بنابراین شما باید قادر به ارائه آنها را با اطلاعات آنها نیاز دارند.

واقعی. اطلاعات کافی نیست باید آن را دقیق است. خوانندگان می شود دلسرد اگر اطلاعات شما نادرست است. پس بسیار مراقب باشید با این یکی.

الهام بخش. بسیاری از خوانندگان می خواهم به تشویق به ویژه هنگامی که وقایع روزانه قرار داده و آنها را به آزمون. آنها می خواهند برای پیدا کردن چیزی است که کمک خواهد کرد که آنها را الهام بخش.

سرگرم کننده. سرگرمی یکی از اهداف یک نویسنده باید برای خوانندگان خود را. به یاد داشته باشید که بازار خود را نمی خواهم خسته می شود در حالی که خواندن مهارت های خود را, آنها می خواهند برای لذت بردن از در حالی که خواندن تا با ارائه آنها را با سرگرمی مناسب آنها نیاز; یکی که مناسب است به موضوع خود را.

جدید. هر روز چیزهای جدید متولد می شوند. خوانندگان می خواهم به روز رسانی جدید و آخرین چیز خیلی خوبی versed در مورد آخرین تحولات در آنچه شما در مورد نوشتن.

نوآورانه. برخی از موضوعات ممکن است اما خوانندگان می خواهم به عنوان خوانده شده بیش از همان موضوعات است. بنابراین به ارمغان بیاورد جدید ادویه به یک موضوع که در حال حاضر بحث شده است. شما ممکن است نوشتن در مورد موضوعات قدیمی اما جدید “چرخش” بنابراین آن را نمی خواهد کار برکنار شده است.

هنگامی که شما را به amazon kindle book سعی کنید به در نظر گرفتن اهداف فوق اعلام. این مرکز کار خود را توسط خوانندگان خود را بنابراین اگر شما ثابت نیست هدف شما ممکن است از دست رفته در وسط نوشتن خود را. موفقیت بسیاری از نویسندگان همیشه بستگی به اهداف خود.

آن سخت است برای نوشتن و پایان یک قطعه اگر شما لازم نیست که اهداف را دنبال کنید. شما را حفظ خواهد کرد در تعجب آنچه شما نوشتن در مورد و چه هدف شما در حال هدف قرار دادن.

خود را شروع amazon kindle کتاب در حال حاضر. تعیین اهداف و در راه خود را به بعد از روشن شدن بالا نویسنده.

[ad_2]