موفقیت – هنگامی که ما تو را از آن کار می کند ؟

[ad_1]

موفقیت برای برخی از مردم در واقع ممکن است به عنوان ساده به عنوان این تفسیر از باب دیلن کلمات در موضوع: “موفقیت این است که صبح بیدار شدن و رفتن به رختخواب در شب و در بین انجام آنچه می خواهید انجام دهید”.

در حال حاضر از آنجا که شما در حال خواندن این مقاله این امکان وجود دارد که شما باید برخی از علاقه بودن موفق تر در مناطق زندگی خود را. من بیش از حد! که یکی از دلایل من می نویسم چون نیروهای من فکر می کنم در مورد کلمات من استفاده از برای تعریف یا توصیف موفقیت است.

بنابراین اجازه دهید نگاهی دقیقتر به آنچه که باب دیلن گفت. من حدس می زنم بسیاری از خوانندگان این مقاله در موقعیت خوش شانس موفق بودن در دو تا از سه معیار او گذاشته است. این فقط بیت بزرگ در وسط می شود که توجه همه را!

چه او به معنای “انجام آنچه شما می خواهید به انجام?” حتی ستاره های موسیقی مانند آقای دیلن باید برخورد برخی از چیزهایی که او نمی مراقبت های ویژه برای انجام هر روز. اما من گمان می کنم او می کند و برخی از آنها به هر حال شاید به دلیل تعهدات قراردادی خود را در کسب و کار موسیقی. و یا این که او می داند که مانند بقیه از ما که زندگی انتخاب معمولا متصل با درجه خاصی از مسئولیت و تعهد. (فقط بخواهید هر پدر و مادر یا صاحب حیوان خانگی!)

من مربیگری تجربه به من داده است برخی از بینش به همین دلیل افرادی مثل باب دیلان به عنوان موفقیت. زمانی که من از مشتریان که آمده به من برای تعیین هدف مشاوره و یا نظارت آنچه در آن است که آنها واقعا می خواهید به انجام اکثر روزها اکثر آنها نمی کردم خیلی از نظر.

من شگفت زده هستم اما دیگر شگفت زده کرد. بسیاری از مردم به نظر می رسد استعفا داد تا به فروش خود را در زندگی به عنوان آبراهام مزلو پس از اظهار نظر. مشکل این است که زندگی راه پرتاب curveballs زمانی که ما دست کم انتظار آن را. برای مثال جهانی تغییرات اقتصادی در حال تبدیل تعداد فزاینده ای از یک بار امن مسیرهای شغلی در جهان غرب به غارها از عدم قطعیت.

که در آن من فکر می کنم باب دیلن کردم این راست است که در استفاده از ترکیب منحصر به فرد از استعداد و پشتکار انتخاب و یک خط تیره از آن سحر و جادو گرد و غبار شناخته شده به عنوان شانس! این چیزی است که من و شما نیز هر یک از ما منحصر به فرد ترکیبی از توانایی های شخصیت و تخیل است. و شانس!

فکر می کنم این برای یک دقیقه.

“مشاوره برای جوان در قلب است. به زودی ما خواهد بود ، هنگامی که ما تو را از آن کار می کند؟”

اینها جادویی شعر از UK band, اشک ترس و ضبط جوهر پیام در این مقاله است. به اتمام خود را زیبا تصویری در YouTube.com – فقط جستجو عنوان آهنگ “مشاوره برای جوانان در قلب”.

این آهنگ منتشر شد و در سال 1989 من هنوز در 20s و در حال حاضر خود پیام است و در نهایت به من!

من امیدوارم که شما چیزی از آن بیش از حد. و اگر شما, سپس من مهربانی به درخواست شما نیز اجازه دهید چند از دوستان نزدیک خود و سود بیش از حد. شما می توانید که با حمل و نقل این مقاله به آنها از طریق ایمیل. وجود دارد یک دکمه قرمز را فشار دهید در سمت راست بالای مقاله صفحه نمایش. آن را با برچسب “ارسال به دوستان”. فقط با کلیک بر روی آن.

بنابراین هنگامی که ما تو را از آن کار می کند ؟

[ad_2]