موفقیت نیست زمانی را به تنهایی

[ad_1]

موفقیت به دست نمی در خلاء

ما باید همیشه به یاد داشته باشید که ما هرگز برای رسیدن به موفقیت به تنهایی. وجود دارد مردم همه در اطراف ما است که کمک به آن را به اتفاق می افتد.

بن کارسون بود فقط بچه های دیگر در تلاش برای زنده ماندن. مطرح شده توسط یک مادر تنها در دیترویت گتوها او تا به حال خلق و خوی وحشتناک و حتی بدتر اعتماد به نفس است. او دارای برچسب “احمقانه بچه در 5 th grade” و هیچ یک برگزار شد بسیار امید برای آینده خود را. پس چگونه این پسر تبدیل به کارگردان مشهور از جراحی مغز و اعصاب اطفال از جان بیمارستان هاپکینز در بالتیمور مریلند به عنوان به خوبی به عنوان یکی از برترین جراحان مغز?

مادر خود را.

زمانی که شرایط تغییر

تغییر بد نیست – ممکن است دشوار و ناراحت کننده — اما آن بد نیست. از تغییر می آید از این فرصت برای رشد و تحول است. منفی می تواند تبدیل به مثبت. مرده به پایان می رسد می توانید بومرنگ ما را بهتر از قبل.

اما امروز داستان است که در مورد بن کارسون آن را در مورد سونیا کرسن سیتی – زنی که ایجاد شده و عظمت در او ،

سونیا کارسون در رشد شدیدتر شرایطی از پسرش. رها زمانی که او فقط یک کودک بود (یکی از کودکان 24) او مطرح شد در سوء استفاده خانواده ها. او مدت زمان طولانی تر برای عشق ایمنی و احساس تعلق. او فقط آن را از طریق 3 rd درجه قبل از او تا به حال به ترک مدرسه. هر رویاهای او بودند که خرد شده توسط جهان از فقر و سوء استفاده است.

او تنها 13 سال از زمانی که 28 ساله رابرت کارسون ، رابرت درمان دختر کوچک و زیبا مانند یک معشوق “چین عروسک”. سونیا اعتقاد داشت که او همه چیز داشت به او نگاه کرده بود برای طی تنهایی دوران کودکی است.

این همه تغییر زمانی که او تا به حال کودکان است. ناگهان او اختصاص داده شده بود به ندرت در خانه و او تا به حال برای تحمل و قدرت زمزمه مکالمات در گوشی زمانی که او نشان می دهد. زندگی او کاهش یافت دوباره به فقر و غفلت است. او آن را در زمان تا زمانی که او دو پسر بودند و 8 و 10 و سپس او شجاعت خود را ترک و حرکت به بوستون.

شرایط می تواند به تولید نبوغ

شرایط می تواند زمین پرورش برای نابغه است. دیدن فراتر از شرایط خود را با عزم و شجاعت را باز مناظر قبلا بسته به شما.

زندگی بهتر بود فقط به این دلیل او را به خود او. او آزادی برای ایجاد زندگی او می خواست. اما چگونه ؟ با تکیه بر یک ایمان قوی او تلاش برای راه هایی برای ایجاد زندگی بهتر برای فرزندان – اغلب کار 2-3 شغل فقط به ارائه مواد غذایی و مسکن. در عین حال او می دانست که آن را بیش از است که به کمک پسر خود زندگی می کنند تا پتانسیل خود را برای فرار از چرخه فقر است.

او تصمیم گرفت به عمل رادیکال برای تغییر چیزهایی که برای بن و کورتیس با تنظیم “قوانین خانه.” پسران او می تواند تنها به تماشای تلویزیون 2 ساعت در هفته است. آنها تا به حال برای رفتن به کتابخانه و سپس انتخاب کردن و خواندن دو کتاب در هر هفته. به کسب امتیاز از تلویزیون زمان آنها تا به حال به او گزارش کتبی از کتاب های خوانده اند. پسران مقاومت اما آنها آن را انجام داد. آنها آن را پیدا نمی کردن تا بعدا که سونیا با 3 rd درجه آموزش و پرورش نمی تواند حتی به عنوان خوانده شده ،

او البته عمل پرداخت می شود. بن در خود را به عنوان او متوجه شد که نمی شد واقعا احمقانه است. روز او پاسخ داد: یک سوال در کلاس که هیچ کس دیگری می تواند پاسخ – همه به خاطر او آموخته بود آن را از یکی از کتاب های سونیا او را مجبور به خواندن و به او میل زیادی برای دانش است. ناگهان او را به خوردن کتاب – یادگیری همه چیز او می تواند. او متوجه شد او در آینده خود را در دست خود را. او که درک و اعمال خود را تا زمانی که او تبدیل به یکی از برترین جراحان مغز.

ما ایجاد نمی کند و به تنهایی موفقیت

بن کارسون آزادانه اذعان می کند او مدیون موفقیت خود را به مادرش سونیا. او درست است. بله البته او را به درخواست خودش بود اما سونیا که به او تمایل به انجام این کار. آن عمل او متقاعد شده است که او می تواند هر چیزی که او می خواست می شود.

به نحوی شگفت انگیز این زن رز بالاتر از همه وحشتناک شرایطی از زندگی خود را به منظور ایجاد یک درک بهتر و زندگی بهتر برای پسران. بله شرایط زندگی او تغییر کرد هر دو پسران او موفق شد مردان – کورتیس یک مهندس و بن ، اما او بپرسید چه بزرگترین موفقیت است و او می خواهم می گویند…

“کمک به پسر من رسیدن به پتانسیل خود را بداند.”

موفقیت تولد می دهد به موفقیت بیشتر

Samuel Goldwyn گفت: “سخت تر از من خوشبخت من.” موفقیت نیست فقط اتفاق می افتد – آن طول می کشد کار سخت عزم و تمایل به تغییر است.

سونیا کارسون زندگی خود را تغییر. او تغییر فرزندان خود زندگی می کند. و آنها را از طریق او به تغییر جهان است.

[ad_2]