موفقیت مصاحبه: فقط من در درب

[ad_1]

بخش بزرگی از مربیگری من عمل شامل آماده سازی مصاحبه با مشتریان من. وجود دارد معمولا دو گروه از داوطلبان که من مربی. گروه اول اغلب عصبی یا ترس از مصاحبه و این اضطراب می تواند در سراسر آمده به عنوان عزت نفس پایین یا اعتماد به نفس. ما کار به افزایش اعتماد به نفس از طریق آماده سازی است. کارجو باید قادر به اطمینان و believably اثبات ارزش خود را و توانایی های خود را به مصاحبه با شرکت.

گروه دوم کسانی هستند که باید کار گسترده تجربه کنند. آنها مصاحبه و مصاحبه شده اند بسیاری از بار. آنها معمولا در حال پی توسط شرکت های دیگر به عنوان ارشد حرفه ای و مدیران و شهرت قابل توجه هستند چرا که آنها خوب در آنچه انجام می دهند. آنها واقعا درک تهیه کلیدی است و ما استفاده مربیگری با هم به مطمئن شوید که آنها باید با دقت آماده شده و در بالای بازی خود را برای این موقعیت خاص آنها در حال مصاحبه است.

یک گروه سوم که من اصلا با کار بر روی آماده سازی مصاحبه به همان اندازه کسانی که فقط نیاز به گرفتن پای خود را در درب. آنها به من اطمینان دهم که آنها همیشه می توانید “ناخن مصاحبه” هنگامی که آنها دریافت در درب. ما کار بر روی رزومه و مشخصات مربوط به توسعه و یا انواع دیگر از مربیگری اما آنها بسیار با اعتماد به نفس در مصاحبه با توانایی های. من گاهی اوقات پرسیدن چند سوال به مطمئن شوید که آنها در واقع آماده برای مصاحبه. چند چیز به ذهن آمده برای این گروه سوم را در نظر بگیرید:

آیا شما مناسب برای این کار ؟ البته شما می خواهید برای تحت تاثیر قرار دادن مصاحبه. و اگر شما خوش گذرانی شاخ خود را که خواهد شد ؟ اما این مهم است که به یک رویکرد واقع بینانه به شما پهلوانان. مطمئن شوید که شما آنچه در آن طول می کشد برای موفقیت در مدیریت کار و مهارت های خود را و تجربه مناسب دنبال چه چیزی هستند. استخدام و حتی مصاحبه است که به موقع و گران قیمت برای شرکت ها و شما مطمئن شوید که شما آنها را به فروش آنچه شما باید نه فقط آنچه که آنها دنبال آن هستید.

این کار برای شما مناسب است ؟ این هیجان انگیز است هنگامی که یک شرکت با شما تماس در را نشان می دهد و علاقه شما برای یک موقعیت. مراقب باشید به خودتان فروش فقط به زمین ، آیا خود شما به دلیل سعی و کوشش قبل از مصاحبه و سوال بپرسید تا مطمئن شوید که شما می دانید چه موقعیت از شما سوال خواهد کرد. تعیین اگر آن را واقعا ارائه می دهد آنچه شما دنبال آن هستید در حال حاضر و اگر آن را متناسب با خود را در کوتاه مدت و اهداف بلند مدت.

آیا شما آماده برای مصاحبه ؟ همین حالا دست بالا گرفتن شخصیت خود را. در حالی که برداشت اول و “مناسب” نقش کلیدی در استخدام, آماده سازی می تواند باعث شکستن و یا پیشنهاد کار. حتی با داشتن شرایط مناسب نیست و گاهی اوقات به اندازه کافی به زمین کار بعدی خود را. نگاهی به زمان برای درک این, شرکت, صنعت و موقعیت شما در حال مصاحبه است. یادگیری آنچه در جریان است در جهان خود را و چگونه شما می توانید کمک و اضافه ارزش است. و از خود بپرسید اگر آن را هم راستا با اهداف حرفه ای شما.

در هفته گذشته من شنیده ام از 3 مختلف مشتریان که در روند مصاحبه. مورد بحث ما کلی مصاحبه و بررسی سوالات که پرسیده بودند. تمام مشتریان گفت: از آنها خواسته شد آنچه که آنها می دانستند در مورد مصاحبه شرکت و چگونه آنها می تواند اضافه کردن ارزش به این شرکت است. سوال دیگر نیز خواسته است که در هر دو صنعت / شرکت درک و مجموعه مهارت و تجربه مشتری است. به یاد داشته باشید به انجام مشق شب خود را در این شرکت به دلیل در انتظار آنها خواهد شد شما را به.

اعتماد به نفس و آماده برای بهترین نتایج!

[ad_2]