موفقیت مجله – نقد و بررسی

[ad_1]

عنوان و نویسنده : مجله موفقیت – نقد و بررسی

خلاصه ای از مطالب :

دارن هاردی آورده موفقیت, مجله, بازگشت به زندگی در سال 2008 انجام داده است یک کار افسانه از آن است. موفقیت قدیمیترین بیشتر یا کمتر به طور مداوم منتشر موفقیت مجله در ایالات متحده است. تاسیس شد و بیش از یک قرن پیش توسط Orison Swett Marden.

نسخه مدرن از موفقیت یک ارزش بیشتری نسبت به نسخه های قدیمی تر. در علاوه بر این به بسیاری از مطالب هر شماره به همراه یک CD حاوی مصاحبه با افراد موفق, نویسندگان و کارشناسان. فقط به عنوان مثال مارس 2011 شماره از مجله شامل مقالات و یا در مورد هوارد شولتز مدیر عامل شرکت استارباکس, Seth Godin, Derek Jeter, جک LaLanne جان چوبی, John C. Maxwell, مل رابینز, تام هاپکینز باربارا Weltman Drs . Michael F. Roizen و محمد C. اونس رابرت بلوم سابق جیمی کارتر رئیس جمهور مربی مایک شیشفسکی الکساندر همیلتون و بسیاری دیگر که در حال دستیابی به موفقیت است.

این مجله شامل ویژگی های منظم در مورد نحوه اقامت در سازمان, چگونه برای کمک به نوجوانان موفق چه کتاب به عنوان خوانده شده و بسیاری از چیزهای دیگر که می تواند کمک به هر کسی که در جستجوی خود را برای موفقیت مالی و در غیر این صورت.

هر موضوع اختصاص داده شده است به یک موضوع مارس مسئله مورد منجر به تغییر دهید و, چگونه برای الهام بخشیدن و تمرکز یک تیم است.

اگر شما می خواهید به ماندن در بالای روند یاد بگیرند که چگونه دیگران, موفقیت در زندگی و کسب و کار و افزایش دانش عمومی خود را از چگونه برای تبدیل شدن به موثر تر وجود دارد هیچ چیز بهتر می تواند شما را از خواندن این مجله.

قابلیت خواندن / نوشتن با کیفیت :

موفقیت این است که به خوبی نوشته شده و حرفه ای گذاشته شد. کپی ویرایش خوب است; من've هنوز برای پیدا کردن یک تایپی. مقالات عمدتا کوتاه و مختصر اگر چه هر موضوع شامل حداقل یک یا دو نفر در عمق مقالات با محتوای خوب.

یادداشت نویسنده :

وجود دارد بسیاری از نویسندگان این مجله است اما سردبیر دارن هاردی قابل توجه برای ایجاد استانداردها و چشم انداز برای تناسخ در جسم تازه از این سنت آمریکایی است. هیچ چیز ممکن است بیشتر آمریکا از این ایده است که هر کسی می تواند موفق باشد. هاردی نه تنها مشترک که به اعتقاد او زندگی می کند و آن را منتشر و آن را به صورت ماهیانه.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید :

فقط از آوریل 2011 موضوع:

1. به یک رهبر موثر شما نیاز به درک و دنبال اواخر John Wooden's مشاوره است که شما اول باید منجر به خودتان و رسیدن به اصل خود نظم و انضباط. (John C. Maxwell)

2. یادگیری موفقیت از هوارد شولتز از استارباکس: رشد با نظم و انضباط; تعادل شهود با دقت; نوآوری در اطراف هسته خود را; پیدا کردن راه های جدید برای دیدن; don't در آغوش وضع موجود; گوش دادن با همدلی و بسیاری دیگر. (John H. Ostdick)

3. کلید اختراع مجدد و موفقیت این است که مهارت نادر از واقع شدن در همه چیز انجام می شود. شما باید به ایجاد نتایج است که مردم می خواهند. (Seth Godin)

انتشار اطلاعات :

موفقیت مجله ماهانه منتشر شده است با موفقیت رسانه Lake Dallas, Texas. آن است که حق کپی رایت با موفقیت رسانه ها.

امتیاز: موفقیت, مجله بهترین در نوع خود در جهان امروز است. این مجموعه استاندارد برای چاپ و نشر در آن منطقه است. نویسنده این نقد و بررسی است که یک مشترک است اما در سایر روابط مالی با مجله.

[ad_2]