موفقیت شغلی برای بزرگسالان مبتلا به اسپرگر رنج می برد – نکات مربیگری برای کار تیمی

[ad_1]

به نظر می رسد مانند هر کس نگران است در مورد اقتصاد در حال حاضر. و برای بزرگسالان مبتلا به اسپرگر رنج می برد حرفه ای مسائل می تواند به خصوص به چالش کشیدن. اما فرصت مطرح می شود در زمان تغییر و شما می توانید با استفاده از مزایای استفاده از اسپرگر رنج می برد خود را به ساخت حرفه ای و اطمینان از آینده امنیت شغلی است.

سندرم اسپرگر رنج می برد یک بیماری است که حمل و نقاط قوت و ضعف است. برای موفقیت شغلی, مهم این است که بدانید خود را, نقاط قوت و ضعف و استفاده از آنها به نفع خود استفاده کنید. چه هستند برخی از نقاط قوت اسپرگر رنج می برد? در بسیاری از موارد کسانی که با اسپرگر رنج می برد در حال منطقی مهارت فنی ساده زحمتکش و قابل اعتماد و صادق است. همه این صفات است که امروز بیشتر کارآمد و هزینه آگاهانه کسب و کار نیاز دارید!

آنچه در مورد چالش های سندرم اسپرگر رنج می برد? با توجه به تونی Attwood در این راهنمای کامل به سندرم اسپرگر رنج می برد, (2007 Jessica Kingsley Publishers) مبتلا به اسپرگر رنج می برد ممکن است مبارزه با, در میان چیزهای دیگر, کار تیمی, مدیریت, دیگران, سازمان, درگیری و مقابله با تغییر. در این مقاله من به برخی از راهنمایی برای چگونه برای به حداقل رساندن چالش های تیمی با تاکید بر نقاط قوت خود را. نگاه برای مقالات آینده در چالش های دیگر است.

چالش:کار تیمی مسائل

فرض کنید به شما اختصاص داده شده یک گروه پروژه و این اتفاق خوبی است. فکر می کنم در مورد هدف این تیم در اینجا. نکته این است که برای دریافت کار انجام می شود. این چیزی است که شما خوب هستید! تمرکز انرژی خود را در تکمیل این کار حتی اگر این به معنی انجام بیش از سهم خود را, و یا تلاش ایده های افراد دیگر و حتی زمانی که شما می دانم که شما بهتر هستند.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند تیم نیست عادلانه بودن یا که دیگران انجام نمی دهد خود را به اشتراک گذاری آن را به ندرت می پردازد برای رفتن شکایت به مدیریت. آنها مشکلات بزرگتر در حال حاضر رئیس خود است که احتمالا امیدوار است که این پروژه را انجام داده دریافت کنید بدون نیاز به صرف مدیریت منابع در آن است. آن را هدف خود را به بخشی از یک تیم برنده. اعتماد که مدیریت را در نهایت توجه کنید که گرفتن کار انجام می شود و کسی که فقط سرازیری همراه در تلاش دیگران. خود را اسپرگر رنج می برد و نقاط قوت به شما یک مزیت قوی در اینجا. تمرکز بر روی کار و ترک مانور سیاسی به افرادی که به انجام نمی دهد خود را به اشتراک بگذارید. شرکت خود را نمی توانیم به حمل وزن مرده به طوری که آنها خواهید بود با توجه به نتایج که به دست آنها است.

مربیگری برای اسپرگر رنج می برد نکته برای کار گروهی:

شکایت در مورد هم تیمی ممکن است شما به عنوان یک whiner یا مزاحم. بزرگسالان مبتلا به اسپرگر رنج می برد مبارزه با خواندن سیگنال های اجتماعی, بنابراین آن را می پردازد به یک بی طرف نظر از شخص دیگری. ایجاد یک پیمان با خودتان است که شما همیشه دریافت نظر دوم قبل از بحث در مورد مشکلات خود را با هر کس دیگری در دفتر. آیا شکایت به رئیس خود را بدون نظر دوم!

از چه کسی بپرسید ؟ کسی که شما می توانید اعتماد به طور کامل ترجیحا از خارج از شرکت مانند یک مرد متاهل, دوست نزدیک و همکار سابق و یا مربی. وضع از آنچه که بخواهید مشاور شما از نظر مردم مسائل به طور خاص و گوش دادن به آن ، مهارت های اجتماعی نیستند قدرت خود را به همین دلیل شما به دنبال مشاوره. اگر شما مطمئن نیستید که به اعتماد شما ممکن است در نظر استخدام یک مربی است که بخشی از این شرکت خواهد شد که موظف به اخلاق خود را به نگه داشتن مکالمه محرمانه است.

[ad_2]