موفقیت شغلی آغاز می شود با شناخت خود

[ad_1]

من پیدا کردن افراد اغلب صبر کنید تا آنها میانسال و رفتن را از طریق تجربه وحشتناک از فرسودگی شغلی را از انجام یک کار است که آنها هرگز به انجام این کار ایجاد قبل از آنها شروع به

به دنبال در ساخت برخی از تغییرات.

اما نه همیشه.

گاهی اوقات من در سراسر یک کسی به من می گوید یک داستان است که قلب من خوب است.

من صحبت کردن با یک زن جوان روز دیگر بود که ابتکار عمل را در اوایل.

او آموزش دیده به عنوان حسابرس و به خوبی انجام شد در کار او اما آن را واقعا احساس می کنید مناسب برای او. او به اطراف نگاه کرد و در همه دیگر حسابرسان و دیدم چه تبدیل شده بود از آنهایی که بدیهی است که واقعا از آن لذت ببرید. آنهایی که تا به حال انجام شده است این کار برای سال ها و تا به حال فقط “گیر” در آنجا بدبخت و بد خلق!

او ناگهان متوجه شد که اگر او را نمی برخی از تغییرات و به زودی او را تا پایان درست مثل آنها. بد خلق و بدبختی!

در حال حاضر او مشغول به کار در استخدام و آن را با محبت!

آن زمان شجاعت اما او ساخته شده جهش است و در حال حاضر جمع آوری پاداش. او تصمیم گرفت که حتی اگر او تا به حال صرف سال و بارهای از پول آموزش به حسابرس این امر هزینه بسیار بیشتری در آینده شادی اگر او در گیر شدن با آن است.

اما شما می دانید, من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر نمی کنم آنها سزاوار برای خوشحال است. آنها احتمالا نمی خواهد آن را بپذیرد اما در اعماق من مطمئن هستم که آنچه را که آنها باید فکر می کنم.

چگونه دیگری را به شما توضیح دهد این واقعیت است که بسیاری از مردم به پایان رسید تا بودن گیر کرده در بن بست شغل که آنها نفرت? چرا که آنها خود قرار داده و از طریق آن روز پس از روز پس از روز, اگر آنها واقعا فکر می کردم که آنها سزاوار بهتر است ؟ چرا که آنها همچنان به سمت فرسودگی شغلی.

مگر اینکه مردم باید سالم اعتماد به نفس و حس خود را منحصر به فرد آنها در حال رفتن به توانایی برای انجام آنچه باید انجام شود برای رسیدن خوشحال و برای جلوگیری از این کار مخوف سوختن!

شاید کمی وجود دارد که صدای داخل آنها راه را در ناخودآگاه خود است که گفتن آنها نهفته است. گفتن آنها را آنها سزاوار نیست هیچ بهتر است.

شاید آنها شده اند در مقایسه نامطلوب خود را به افراد دیگر.

بهترین چیزی است که من پیدا کرده اند برای کمک به خود را دریافت کنید صحبت خود طبقه بندی شده اند به مثبت گفت و گو است پیدا کردن که شما واقعا هستند. موفقیت شغلی آغاز می شود با دانستن خودتان.

هنگامی که شما متوجه است که شما واقعا منحصر به فرد است که شما ساخته شده بودند دقیقا همان هر کس دیگری و شروع به کشف این واقعیت آن است که چنین فوق العاده آزاد را تجربه کنند.

Myers Briggs Type indicator یکی از راه های که مردم برای پیدا کردن بسیار چشم باز نسبت به پیدا کردن آنها چه کسانی هستند و چه چیزی باعث می شود آنها را تیک بزنید. وجود دارد بسیاری از دیگر ارزیابی در دسترس است.

مربیگری می تواند به شما کمک کند کشف این موضوع محرمانه و ایمن محیط زیست است.

یک نقطه شروع خوب می تواند به درخواست کسی که می داند که شما به خوبی به شما بگویم که چگونه آنها را توصیف می کنید. که می تواند یک ورزش بسیار جالب است.

من امیدوارم که شما در حال ساخت و همان اشتباهی که بسیاری از را و که در تلاش است به کسی که شما هستند. به یاد داشته باشید که موفقیت شغلی آغاز می شود با دانستن خودتان آن را واقعا.

بهترین چیزی است که هر کسی می تواند انجام دهد در حالی که به دنبال در مسیر شغلی خود را به صداقت با خود را در مورد که آنها واقعا هستند و سپس حرکت به سوی موفقیت شغلی با استفاده از این دانش است.

[ad_2]