موفقیت در زندگی – یک روز با کریس گاردنر

[ad_1]

این یک بعد از ظهر سرد در آتلانتا گرجستان اما خودی بلندگوهای سالن دانشگاه (GSU) سطح انرژی بالا بود و ضربان دار با ارتعاشات مثبت به عنوان نویسنده این خاطرات که الهام بخش عمده حرکت تصویر The Pursuit of Happynessزمان مرحله برای الهام بخشیدن به این گروه از افراد جوان مشتاقانه به دنبال به جلو به موفقیت در زندگی است.

کریس گاردنر داستان “ناب ژنده پوش به ثروت رویای آمریکایی داستان” به عنوان ادعا کمتر یک قدرت از سان فرانسیسکو کرونیکل. ترک و چپ به مراقبت از فرزند خود را از طریق افزایش بیکاری و یک سال در خیابان های بی خانمان – از جمله بسیاری از شب را صرف در یک سرویس بهداشتی عمومی — او هرگز تا به امید که او را یک روز آن را بزرگ یا دبه در وعده خود را برای همیشه وجود دارد برای کودک خود را.

به عنوان همیشه مورد برای کسانی که در برگزاری ایمان از طریق تداوم رویاهای خود را به یک واقعیت تبدیل شد زمانی که او ساخته شده آن را به اتاق هیئت مدیره در وال استریت; یک میلیونر داستان که بهترین است گفت: خاطرات خود The Pursuit of Happyness و شماره یک باکس آفیس عنوان تحمل به همین نام است که ستاره دار ویل اسمیت به عنوان کریس گاردنر و پسرش جیدن به عنوان گاردنر ،

به صدها نفر از دانش آموزان که پر از بلندگوی سالن اجتماعات در GSU گاردنر پیام ساده بود: من شکست یک چرخه! علاوه بر میلیون ها دلار ساخته شده او در برابر شانس او گفت که دستاورد اصلی این واقعیت است که در یک نسل است که دیده می شود کودکان و نوجوانان مطرح شده توسط زن تنها پدر و مادر او شده است وجود دارد برای کودک خود را به منظور بالا بردن او را به عنوان خوب و مسئول است که انتظار می رود برای انجام همین کار را برای کودکان خود. و بیشتر گاردنر ادویه این واقعیت است که او داستان الهام بخش زندگی در سرزمین های دور و الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است.

او گفت: داستان یک زن ایرانی که او را فرستاده ایمیل گفتن او را که او خوش شانس بود به خواندن کتاب خود را با پرداخت یک راننده به قاچاق این کتاب برای او (از اردن) به ایران. و سپس گاردنر متوقف به اجازه دهید مخاطب درک برخی از مزایای زندگی در آمریکا که در آن همه ما را از بسیاری از آزادی های اساسی برای اعطا مثل این است که قادر به دسترسی به هر کتاب یک انتخاب است.

من خودم را خوش شانس ترین در میان گروهی از دانش آموزان که به یک نگاه اجمالی از گاردنر. من او را به حال تولدش من کپی از کتاب خود اما من نمی خواهد متوقف کردن وجود دارد. با توجه به داشتن او یک کپی از خاطرات وطنی: دانش آموز تجربه منحصر به فرد در کانادا-آفریقا برنامه دانشگاه من هم به او یک کپی برای تولدش برای من گفتن او “این است که خود من پیگیری خوشبختی”. اما این فرصت بود که نمی توان تنها به برآوردن سخت گیر می شه در من. در واقع من در یک آسانسور رفتن به لابی GSU مرکز دانشجویی که گاردنر شنبه, صبورانه در انتظار تولدش کتاب به صورت یک خط طولانی از دانش آموزان است. من می خواستم برای رفتن به عقب و فقط در یک فاصله به دنبال کریس گاردنر برای پر کردن ذهن با تصویر واقعی داستان موفقیت.

حقیقت و ببین من آسانسور شد و به توقف در طبقه دوم تنها برای دیدن کریس گاردنر در آمده با یک اسکورت. من با عجله به خاطر دست در دست او ضمن تشکر از او را برای های خود را الهام بخش داستان است. و البته من به یاد او دوباره که من به او داده بود یک کپی از دو کتاب (به طوری که او نمی خواهد آنها را فراموش کرده ام). پله از آسانسور گاردنر تبدیل به اطراف و نگاه من در صورت به دنبال تقریبا مانند یک پدر خطاب به پسرش: با سلام این به یاد داشته باشید هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید که شما نمی تواند انجام دهد. اگر من می توانید آن را انجام دهید شما می توانید آن را بیش از حد!

در حال حاضر اگر شما فکر می کنم شانس در برابر شما. اگر شما فکر می کنم شما یک شانس برای رسیدن به موفقیت در زندگی فقط به عنوان خوانده شده (و یا پخش) The Pursuit of Happyness. روز خود را با کریس گاردنر ممکن است یکی از قابل توجه ترین نقطه عطف در زندگی خود را. کریس گاردنر داستان زندگی است که واقعا الهام بخش است. میلیاردر املاک و مستغلات مغول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را “فوق العاده درس در سرسختی”!

[ad_2]