موفقیت درس: چه یونانی سرمایه دار خیلی مهم ارسطو Onassis,'s زندگی نشان می دهد

[ad_1]

ارسطو Onassis متولد شد و در سال 1906 در شهر یونانی اسمیرنا (بعد از اشغال ترکیه). چند واقعیت در مورد دوران کودکی خود را نشان می دهد که آن سال ها بودند و نه دشوار است: او از دست مادر خود را زمانی که او هنوز یک کودک و پدرش دوباره ازدواج کرد و یک سال و نیم بعد. رابطه اش را با من بسیار بد: آنها در حالت پیوسته جنگ او در نظر گرفته خود را به عنوان یک غاصب و حاضر به اطاعت از او. همچنین رابطه اش با پدرش نمی شد خیلی بهتر است. ثروتمند عمده فروشی تجاری در سمیرنا او سخت بود پدر بود که می ترسید پسرش.

به عنوان یک نتیجه از این مشکلات Onassis آیا ضعیف در مدرسه. او نه مانند مطالعه و به طور مداوم به قلم کلاس. او نیز بسیار مخرب و اذیت همکلاسی های خود را. به عنوان یک نتیجه اخراج شد از تمام مدارس حضور داشتند. تحت آن شرایط آن را تعجب آور نیست که Onassis هرگز به پایان رسید و مطالعات خود را. هنگامی که او در زمان امتحانات نهایی مورد نیاز برای یک دیپلم دبیرستان در سال 1922 او شکست خورده است -و او هرگز سعی کردم دوباره.

همان سال این وضعیت شد و حتی سخت تر برای او و: ترک ها حمله کرد Onassis,'s شهر اسمیرنا پس از شکست دادن ارتش یونان. جوان Onassis -سپس 16 – گرفتار شد تا به عنوان او اغلب به یاد بیاورید بعد در فاجعه است که به دنبال. ارتش ترکیه جاروب شهر از یک طرف به طرف دیگر برای بسیاری از روز قتل غارت و سوختن. Smyrna به طور کامل نابود شده است.

Onassis,'s پدر جمع خانواده در داخل خانه خود را هنگامی که ترکها وارد شهر و بسته درها و پنجره ها. وحشت زده آنها را تماشا تخریب از طریق ترک در دیوار. در پنجمین روز از ترکان وارد خانه و بازداشت پدر ترک جوان Onassis به عنوان تنها مرد وجود دارد. بعد Onassis در زمان مسئولیت نجات خانواده اش. او بیرون رفت و به هرج و مرج خیابان Smyrna وجود دارد و شانس با او ملاقات آمریکایی vice-consul. با مداخله Onassis خانواده منتقل شد و بلافاصله در یک قایق کوچک به یونانی در نزدیکی جزیره لزبوس. سه هفته بعد Onassis خانواده وارد یونانی بندر پیره -به عنوان آوارگان جنگ – در یک شرایط پر از بدبختی.

در اوج ناامیدی Onassis وجود دارد این ایده را به مهاجرت به ایالات متحده آمریکا. اما او نمی تواند به دست آوردن ویزا بنابراین به عنوان انتخاب دوم او تصمیم گرفت در آرژانتین. متاسفانه پدر او به شدت مخالف تا آنجا که او حاضر به حتی به او پول برای بلیط. Onassis مجبور شد به درخواست برخی از دوستان خود را برای یک وام. او به دست آمده یک مقدار ناچیز و با آن سوار بر یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز. در ماه اوت سال 1923 او رفتگان از یونانی بندر پیره ورود یک ماه بعد در بوئنوس آیرس. او تنها 17, چنگ پاره چمدان و بی پول.

خود را در اولویت اول بود البته برای پیدا کردن یک شغل. او به زودی متوجه شد که نمی't آسان خواهد بود. برای زنده نگه داشتن خود را, او تا به حال برای شستن ظروف در رستوران ها و حمل و نقل آجر در ساخت و ساز سایت. در نهایت در ماه مارس سال 1924 او در بر داشت یک کار در شرکت تلفن از بوئنوس آیرس به عنوان یک برق. این بود که آرژانتین Onassis تا به حال از خواب.

اما در سال 1925 Onassis,'s سرنوشت را تغییر داد. به عنوان به زودی به عنوان او در بر داشت یک شغل مناسب و معقول گام بعدی او بود که با زن پدر خود را به طوری که او می تواند شروع به فروش یونانی توتون و تنباکو در آرژانتین. در اوایل سال 1925 او شروع متناظر با پدرش و قبل از اینکه طولانی او معتقد پدرش به او ارسال نمونه با کیفیت بالا یونانی توتون و تنباکو. با نمونه های در دست Onassis شروع به بازدید از تولید کنندگان سیگار از آرژانتین به سعی کنید به آنها را به فروش توتون و تنباکو. او به سرعت دریافت اولین سفارش خود را برای $ 10,000. از آنجا که کیفیت توتون و تنباکو بسیار عالی بود یک مرتبه دوم به دنبال به زودی برای $ 50,000. دستور آمد سریع تر و سریع تر است. توسط مه سال 1925 او تا به حال موفق به قرار دادن $ 25,000 در بانک -بد نیست برای کسی که به تازگی بی پول. و بین سال های 1930 و 1931 او گسترش کسب و کار به کوبا و برزیل.

در پاییز سال 1932 Onassis مونتاژ تمام پس انداز خود را در اطراف $ 600,000 – و میره به لندن دریایی world's سرمایه برای خرید کشتی. به دلیل سقوط اقتصادی از 1929-1932 کشتی' قیمت بود بشدت کاهش یافته است. ده سال باری بود که هزینه 1 میلیون دلار برای ساخت در سال 1920 در حال حاضر می تواند به دست آمده برای $ 20,000. Onassis را نمی طولانی برای پیدا کردن آنچه او به دنبال آن بود: یک ناوگان کل ده جمله کشتی ها برای فروش در سنت لارنس در کانادا. در زمستان همان سال او در بر داشت در سنت لارنس. پس از مذاکرات کوتاه او خریداری شش نفر از کسانی که کشتی ها در سال 1933 – برای $ 20,000 در هر.

Onassis,'s حرفه ای به عنوان یک صاحب کشتی را آغاز کرده بود.

[ad_2]