موفقیت حرفه ای از طریق بازاریابی خود

[ad_1]

بازاریابی نباید محدود به شرکت های تبلیغاتی. پیدا کردن یک شغل و یا ارتقای موقعیت فعلی خود را نیاز به خود مهارت های بازاریابی. نفس چیست-بازاریابی است ؟ در واقع بازاریابی خود در برقراری ارتباط خود را با منافع بالقوه یا کنونی کارفرمایان. فکر می کنم از خود را به عنوان یک “محصول” و توضیح به کارفرمایان آنچه شما را متمایز از دیگر محصولات است.”

به همین دلیل است که بازاریابی خود مهم است ؟ فرود یک کار و یا بهبود موقعیت فعلی خود را به طور موثر نیاز به فروش مهارت های خود را و توانایی و دانش به کارفرمایان. شما چگونه بازار خود را ؟ خود بازاریابی می تواند از طریق شبکه, رزومه, مصاحبه و مذاکره حقوق و دستمزد.

گزارش تخمین می زنند که به عنوان بسیاری از 85 درصد از مشاغل نیستند آگهی. شبکه یک راه برای دریافت در و “بازار کار” – کسانی که unadvertised شغل. همه شما می دانید که شما به دنبال یک شغل. آنها فقط ممکن است می دانم کسی است که استخدام. توسعه یک لیست تماس از جمله: خانواده و دوستان و دوستان دوستان و آشنایان و همکاران سابق و همکاران و همسایگان و پزشکان و دندانپزشکان و وکلا. اگر شما زندگی می کنند در یک شهر بزرگ شانس هستند شما می توانید پیدا کردن یک شغل جستجو پشتیبانی/شبکه گروه برای حضور در. به یاد داشته باشید بیشتر مخاطبین برابر بیشتر فرصت های شغلی.

رزومه اغلب اولین تماس خود با یک کارفرما. رزومه کاری خود را باید برجسته مهارت های خود را برای این کار شما می خواهید شغل شما برگزار می شود. اگر شما در حال حاضر خود را به خوبی بر روی کاغذ شما باید یک فرصت به صورت چهره به چهره ملاقات با یک کارفرما.

مصاحبه شانس خود را برای واقعا فروش خود را. مصاحبه در تلاش است برای تعیین اگر شما خوب و مناسب برای موقعیت ها و شرکت. تمرین سوالات متداول. آماده با داستان های موفقیت است که تاکید می کند زمانی که شما به طور موثر با استفاده از مهارت های خود را و توانایی و دانش منجر به نتایج استثنایی.

فراموش نکنید که برای ارسال با تشکر از شما توجه داشته باشید پس از مصاحبه. با تشکر از شما نامه اجازه می دهد تا شما قدردانی برای مصاحبه و تقویت نامزدی خود را. این اجازه می دهد تا شما را به reemphasize خود را قوی مدارک restate علاقه خود را در موقعیت و ارائه اطلاعات اضافی قبلا داده شده است.

حقوق و دستمزد مذاکره یک ابزار مفید برای اطمینان از شما در حال پرداخت آنچه شما ارزش و آنچه در بازار پشتیبانی می کند. مذاکرات انجام می شود خود را با زمان و یا کارفرمای بالقوه. در هر دو وضعیت آماده به بحث در مورد آنچه که اعتبارنامه مهارت ها و دستاوردهای خود را توجیه درخواست حقوق و دستمزد. علاوه بر پول و چیزهای دیگر که شما می توانید مذاکره عبارتند از: انعطاف پذیری-زمان اضافی تعطیلات روز بازپرداخت شهریه و استخدام پاداش.

[ad_2]