موانع برای رسیدن به موفقیت هدف

[ad_1]

تعیین هدف اغلب رپ بد به مردم تلاش کرده اند و شده است ناموفق در تعیین اهداف. انجام ناامیدی نیست. امتحان کنید, امتحان کنید, امتحان کنید و دوباره امتحان کنید. هر زمان شما خواهد شد قوی تر و نظم و تمرکز و مهارت برای هدف موفقیت است. در اینجا برخی از موانع مردم را با اهداف خود و برخی از راه حل را امتحان کنید! نگه داشتن شارژ!

من نمی خواهم به اهداف تعیین شده اما من دوست دارم نتایج. باید چه کار کنم ؟

اغلب این است که از ترس. واقعیت این است که به منظور تنظیم هدف شما باید تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید. بسیاری از مردم ترجیح می دهند به ترک همه گزینه ها باز چیدن هیچ چیز و متخلف به “زندگی” به انتخاب سرنوشت خود را برای آنها. این که آیا شما مقاومت در برابر تعیین هدف به دلیل ترس از شکست, موفقیت, فشار, و یا به هر دلیل این واقعیت باقی می ماند شما نمی رسند که در آن شما باید مجموعه ای به رفتن. افرادی که اهداف باید چیزی به رسیدن و اغلب انجام دهید. شما نمی تواند رسیدن به آنچه که شما تعیین کرده اند. آیا به نفع خودتان ارزیابی که در آن شما می خواهید برای پایان دادن به, تعیین دوام البته برای دریافت وجود دارد را انتخاب کنید تمرکز و کار نسبت به آن است. شما همیشه می توانید تنظیم کنید و یا تغییر دهید اگر پس از چند ماه درها در حال بسته شدن است اما حداقل در آن شما می توانید بی اعتنایی این گزینه!

من مقدار زیادی از ایده ها و اهداف, اما من غرق کجا شروع کنم ؟

اغلب هدف-setters می توانید بیش از حد بسیاری از اهداف. سه هوشمند (خاص و قابل اندازه گیری قابل دستیابی و واقع بینانه و بهنگام) اهداف مورد حداکثر یک مغز انسان واقعا می تواند تمرکز بر روی. من ترجیح می دهم به یک تمرکز بیانیه ای که ترکیبی از چند اهداف است. برای مثال

اهداف:

1) کسب 5K یک ماه در حال منظم و متمرکز در ساخت پول فعالیت است.

2) بهبود مهارت های من (آموزش و پرورش) و فرآیندهای برای نگه داشتن مشتریان من بیشتر پاسخگو به بیش از اهداف است.

3) رشد شخصا بیشتر در زمان مطالعه, گسترش, خانواده, خوردن بهتر است/کار کردن باید خانه سازمان یافته.

تمرکز گفته:

من انرژی به صورت متمرکز و منظم IBO درآمد 5K/mo. مربیگری و آموزش ‘سیاست گذاران و Shakers’ به فراتر از اهداف خود در حالی که زندگی در تمامیت پرورش و پیشبرد من ایمان, خانواده, سلامت و صفحه اصلی.

من اهداف اما به نظر نمی رسد به آنها برسد ؟ چرا ؟

فقدان یک طرح. در کتاب “اهداف” توسط برایان تریسی, او می گوید داستان در مورد 2 دسر و مردم چگونه درگذشت عبور از یک شهر به دیگری چرا که آنها از دست داده و چشم انداز در وسط دسر از آنجایی که آنها نمی تواند آغاز یا پایان و درگذشت. برای حل مشکل این شهر قرار داده و مایل نشانگر بین شهرها به مسافران کوچکتر عطف به تمرکز بر روی. اهداف نیز مانند این. اگر شما خود را شکستن نیست اهداف بزرگ به نقاط عطف آن می تواند طاقت فرسا به شکل از چگونه برای به انجام رساندن آنها را و آن است که همیشه بیش از حد بزرگ از یک پروژه به انجام و آن را به سادگی هرگز انجام می شود. مجموعه ای از تمرکز خود را هدف قابل اندازه گیری اهداف و نقاط عطف اجازه می دهد تا یک برنامه مشخص برای هدف موفقیت است. من توصیه می که شما را سالانه تمرکز بر هدف و ماهانه نقاط عطف. خواندن هدف و نقاط عطف برای ماه روزانه. (به عنوان مثال اگر شما می خواهید برای افزایش درآمد خود را با اضافه کردن 2 مشتریان جدید این ماه کرده اند و برنامه ریزی برای جذب آنها.)

من یک هدف تمرکز, اما من فقط بیش از حد شلوغ به انجام هر چیزی در مورد آن. چگونه می توانم بیشتر ؟

قدرت از شور و شوق. چرا شما مجموعه ای است که هدف ؟ آن را یک “باید”? اغلب ما به اهداف تعیین شده مانند از دست دادن 25 پوند غذا خوردن بهتر پول بیشتری را از آنجا که ما نیاز به و یا می دانم که ما باید این کار را انجام, اما واقعا انگیزه برای ایجاد این اتفاق می افتد. آنچه که ما در مورد پرشور را دریافت کنید وقت و توجه خود را. دریافت متصل و به همین دلیل هدف خود را. از خودتان بپرسید “چرا این مهم است؟”10 بار به رسیدن به قلب از آن است.

من یک هدف, اما آن اتفاق می افتد نیست هنوز. چه نیاز به اتفاق می افتد ؟

ارسال در 3 نقاط. خواندن آن روزانه است. فکر می کنم در مورد قوانین جاذبه (www.thesecret.tv). نوشتن آنچه شما باید انجام دهید در هر هفته به این هدف بیشتر از یک واقعیت است. نمی انصراف از خودتان را با منفی یا خود شکست خود صحبت کنید. مثبت می شود. به دنبال فرصت است. ارزیابی و مطمئن شوید که آن را قابل اندازه گیری است و می دانم که چه گام های کودک شما می تواند به حرکت و نزدیک به آن است. یک فیل است و معنای خورده در یک نیش می زنند!

[ad_2]