مهارت های شما را آموخته بودند در مدرسه – شبکه برای موفقیت شغلی

[ad_1]

وجود مهارت های فنی شما در مدرسه آموزش داده شد: مهندسی زمین شناسی, خدمات محیط زیست. علم و روش آن چرا). به عنوان شما شروع به کار در این صنعت هر چند شما نیاز دارید برای به دست آوردن مهارت ها و تجارب مربوط به زندگی واقعی فعالیت های کسب و کار.

به عنوان حرفه ای خود را پیشرفت شما خواهد شد درآمد حرفه ای ثبت و به احتمال زیاد به ترویج پروژه سطوح. مسئولیت های خود را شروع به افزایش و آن را تا به شما برای دیدار با مهلت و آماده تحویل. شما یاد بگیرند به نوشتن گزارش تعامل با مشتریان و مدیریت تیم پروژه.

در ابتدا شما را پیدا خواهد کرد آن را دشوار می رویم اما با گذشت زمان و تجربه آن می شود مانند طبیعت دوم. چون شما می دانید چرا و آموخته اند چگونه.

یکی از سخت ترین فعالیت های مهندسی و زیست محیطی حرفه ای وظیفه است که توسعه کسب و کار; شبکه. شما را در درک جنبه های فنی به کار خود را; علم و مهندسی (the چرا)اما چگونه (چگونه به ایجاد روابط چگونه به ایجاد مشتریان و چگونه شبکه با همکاران) فراتر از آموزش و پرورش خود را. این یک مهارت است که شما قطعا نمی شد و تدریس در مدرسه و نیاز به توسعه به عنوان یک حرفه ای به پیشبرد حرفه خود را. اما از کجا شروع کنم ؟

در اینجا برخی از راهنمایی در چگونه به شبکه

· این مهم است به یاد داشته باشید که هیچ کس تا کنون از سوی شبکه (ما بررسی می شود).

· شروع با حضور در یک انجمن ناهار. اگر شما انتخاب می کنید یک رویداد با یک بلندگو و یا موضوع که شما علاقه مند در شما چیزی به بحث در مورد در شبکه های جلسه.

· آوردن کارت و آماده خود را با سخنرانی آسانسور. این است که شما, که شما برای کار و چگونه شرکت خود را مربوط به این موضوع روز در 30 ثانیه. اگر خود را در بخش بازاریابی ندارد که پیام گردد سعی کنید در گوگل.

· یک برنامه. اگر این رویداد شرکت کنندگان ذکر نشده آنلاین نشان می دهد تا به صورت اولیه و اسکن نام دسته. یک روانی توجه داشته باشید که شما می خواهم به صحبت کردن.

· اگر شما تشخیص نام کسی که شما را نمی دانم اما می خواهم به ملاقات (تصمیم ساز در یک مشتری بالقوه شرکت شاید) اویختن در ثبت نام جدول و ببینید که چه کسی میدارد که نام تگ.

· به عنوان دیگر شرکت کنندگان نشان می دهد تا آن را OK به beeline برای یک چهره دوستانه. دوستان خود بخواهید که به شما معرفی اطراف. نکته: نمی اویختن با دوستان خود و برای کل شبکه های جلسه. به وقت خود را به معاشرت خود; مطمئن شوید که شما در معاشرت خود را به عنوان به خوبی.

· ساده ترین راه برای پیدا کردن کسی به صحبت کردن است قرار دادن یک فرد ایستاده توسط خود او مایل بودند در هر نقطه اما وجود دارد. قرار دادن اعصاب خود را به کنار رفتن و سلام می گویند.

· (صحبت از اعصاب آن را کاملا عادی بود و عصبی. بسیاری از چاشنی توسعه کسب و کار حرفه ای دریافت پروانه قبل از هر رویداد شبکه).

· بهترین یخ شکن است که به درخواست جدید خود را در مورد آشنایی خود را. مردم عشق به بحث در مورد خود.

· بپرسید. بله-یا-هیچ سوال این است که یک مکالمه قاتل. او را با سوالات است که منجر به بیشتر سوالات اما نمی بازجویی از او را!

· این باشه حتی ترجیح داده شده به بحث در مورد موضوع دیگر از کسب و کار. روابط در حال توسعه در طول زمان با آشنایی با کسی که به عنوان یک فرد به جای استفاده از پتانسیل کار می کنند.

· می دانم که زمانی که به حرکت در. آیا انحصار یک فرد و یا اجازه دهید یک نفر در انحصار شماست. هنگامی که شما را به آشنایی در مورد او و تبادل اطلاعات ،

· آن را هدف خود را برای دیدار با حداقل سه نفر افراد جدید در شبکه, زمان. این شما را حفظ خواهد کرد در حال حرکت در اطراف و به حداکثر رساندن استفاده از وقت خود را.

· وقتی که آن زمان به نشسته برای ناهار نشستن نیست با کسی که شما در حال حاضر به صحبت. این زمان برای پیدا کردن یکی از افراد شما می خواهید برای دیدار و پیدا کردن یک صندلی در یا نزدیک ، خودتان را معرفی کنید و چت برای فقط یک لحظه با یک وعده به دنبال در زمان بعد.

· هنگامی که همه نشسته تصویب یک پشته از کارت های خود را در اطراف جدول است. هر کس دیگری باید همان را انجام دهید. سپس خودتان را معرفی کنید به مردم در هر دو طرف از شما. نگه داشتن مکالمه نور است. در حال حاضر زمان برای تنظیم جلسات و یا بحث در مورد پروژه.

· لطفا لطفا استفاده از عقل سلیم در هنگام مکالمه! سیاست, دین, sexو یا هر چیزی بحث خارج از محدوده است.

· صنعت شایعات مهم نیست که چقدر آبدار نیز خارج از محدوده. شما نمی دانید که چه کسی می داند که, و ماهیت شایعات منفی است. نمی کشیده شده به آن است.

· پس از ارائه بیش از حلقه خود را با جدول آمپول و دیگر مردم شما را به صحبت. هر کس برای بازگشت به کار, بنابراین در حال حاضر زمان برای اعتصاب در عمق مکالمه.

· مهم ترین بخش از هر رویداد شبکه است ، ارسال یک ایمیل به هر کسی شما را ملاقات کرد. یادآوری آنها را از مکالمات خود را ارائه هر گونه اطلاعات به شما وعده داده شده را به اشتراک بگذارید و از آنها بخواهید برای پیگیری نشست.

بیشتر شما در حوادث گسترده تر از دایره خود را از مخاطبین می شود. نگه داشتن در تماس با شبکه خود را. توسعه روابط و به اشتراک گذاری اطلاعات و حرکت رو به جلو در حرفه خود.

هنگامی که شبکه شما ساخته شده است و آماده برای فرصت های جدید تماس با Webuild نیروی انسانی. آنها با یک گروه بزرگی از رهبران صنعت که علاقه مند به استخدام مهندسین کیفیت.

[ad_2]