منیزیم اوتیسم و سندرم اسپرگر رنج می برد – یک مادر داستان موفقیت

[ad_1]

هر پدر و مادر خواهد شد بگویید شما فرزند خود را منحصر به فرد است. من هیچ تفاوتی ندارد. در واقع ارزش من پسر جیمز یکی از 10 ، 000. شما ببینید یک یا دو نفر از هر 10000 کودکان متولد شده در حال مبتلا به سندرم اسپرگر رنج می برد. اسپرگر رنج می برد بالا-عملکرد فرم اوتیسم. و این دلخراش اختلال شد مبارزه برای خانواده ما به خصوص از پسر ما بود و نه حتی تشخیص داده تا سن 15 انکار ما این فرصت را به دریافت بیشتر از متخصص کمک او نیاز در طول سال های مدرسه خود را.

او شیرین است سختکوش و شایان ستایش اما جیمز نیست مثل اکثر بچه ها. قابل توجه ترین چیز در مورد اسپرگر رنج می برد کودکان و نوجوانان است که حتی اگر آنها را نرمال یا بالا و هوش آنها مشکل اجتماعی به طور معمول. برای مثال در یک گفتگو با پسر من می تواند بیانیه ای در مورد آب و هوا و او می خواهم دوباره با یک بیانیه ای در مورد آنچه که این گربه انجام شد حتی اگر او تا به حال شنیده ام آنچه من می خواهم گفت.

این فقط یک مثال است اما به عنوان شما می توانید تصور کنید که در اکثر تنظیمات اجتماعی مانند مدرسه و کلیسا و یا سازمان ورزش و فعالیت های این نمی تواند بیش به خوبی با همسالان خود و بیشتر از نه نگه داشته و او را از دوستان. هنگامی که جیمز جوانتر بود آن را کاملا به عنوان یک مشکل به این دلیل که بچه های جوان تر هستند آمرزنده و بردبار از کسانی که متفاوت از خود را دارند. اما به عنوان او مسن تر شدیم آن را سخت تر برای او به جا در با همسالان و همکلاسی.

تحقیقات در حال انجام است در زمینه کمک به اسپرگر رنج می برد کودکان و نوجوانان یادگیری مهارت های اجتماعی برای مقابله بهتر در جهان خود را به عنوان آن یافت شده است که این بچه ها به طور معمول سه تا چهار سال عاطفی کمتر از همسالان خود — چیزی که من قطعا می تواند تایید.

مدرسه نیز یک چالش است. سه تا چهار ساعت ما با هم نشستن هر شب او را در مسیر و تشویق او را از طریق مشق شب خود را هنوز هم به من ثابت شده برای این روز است. اما من نبوده است بنابراین سخت کوش در کار با او هرگز آن را از طریق دبیرستان, اجازه دهید به تنهایی دبیرستان.

دل شکستگی تنها راه برای توصیف احساس من به عنوان من تماشا پسر من مبارزه با زندگی روزمره است. چرا که به عنوان یک پدر و مادر تنها به بالا بردن یک کودک مبتلا به اوتیسم در طول زمان است که تا به حال تحقیقات کمی در این زمینه من را نا امید آزرده و خسته از برخورد با معلمان و پدر و مادر همکلاسی ها و دوستان و خانواده که درک نمی کنند که چرا پسر من راه او بود و نمی باید چیزی برای ارائه در این راه از کمک واقعی.

پس از آن فقط در سال گذشته دکتر مایکل Steelman یک پزشک متخصص در رژیم غذایی و تغذیه را به من نشان داد برخی از تحقیقات در مورد چگونگی رژیم غذایی و تغذیه می تواند نقش بزرگی در کمک به کودکان و نوجوانان مانند پسر من انجام بهتر در تمام شرایط.

من با خواندن چندین تحقیق مقالات در اوتیسم و نقش منیزیم مکمل بازی کرده بود در کمک به بچه های مبتلا به اوتیسم در این مطالعه عملکرد بهتر است. و نور لامپ در رفت. جیمز در حال حاضر مصرف امگا 3 مکمل اما من بلافاصله اضافه شده یکی دیگر از مکمل های غذایی است که تا به حال منیزیم و پتاسیم به عنوان مواد تشکیل دهنده اصلی.

خوب به آرامی اما مطمئنا در سال گذشته بیش از او ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در تمام جنبه های زندگی خود را. او ارتباط به طور موثر تر قرار می دهد افکار خود را و کلمات با هم بهتر و بهتر است در خواندن چهره و عبارات. او همچنین بیشتر هماهنگ می پذیرد و تغییر آسان تر است. او کامل نیست اما او ساخته شده توجهی بهبود قابل توجه نسبت به یک سال پیش. سرانجام در سن 19 او قادر به کار برای اولین بار. بود که یک روز من هرگز فکر نمی کردم اتفاق می افتد!

خود را بهبود زیرا منیزیم و پتاسیم مکمل? من نمی توانم آن را اثبات علمی, اما من می توانم به شما بگویم این تنها تغییر واقعی در زندگی روزمره است. شما هرگز مرا متقاعد کند در غیر این صورت چون من زندگی می کنند با این کودک و می دانم دست اول سخت کار کردن روزانه ثابت تقویت توجه و هوشیاری است که او تا به حال بیش از این دوره از زندگی خود را.

من های James’ داستان موفقیت چرا که من آرزو می کنم کسی تا به حال کلود من در سال پیش زمانی که من در تلاش برای حفظ زندگی ما عاقل و تلاش برای کشف کردن چگونه برای کمک به پسر من رشد در جهان پیچیده. اگر شما در یک وضعیت مشابه و یا کسی را می شناسید که شما می توانید به آنها بگویید که امید وجود دارد که برای کودک است. و بیشتر و بیشتر تحقیقات در حال انجام است در اوتیسم با این امید از پیدا کردن چه چیز دیگری می تواند انجام شود که می تواند کمک به بچه ها مثل من. امید است برای این بچه ها و افرادی که آنها را دوست دارم.

و حتی اگر هیچ محصول یک درمان همه, من می خواهم همه بدانند که وجود دارد محصولات غذایی روش های درمان و دیگر چیزهایی که انجام می شود آن را آسان تر برای کودکان و نوجوانان مانند جیمز نه فقط زنده ماندن اما برای یادگیری و رشد, رشد و زندگی ارزش زندگی است.

[ad_2]