ملیسا و داگ اسباب بازی چوبی هستند که الهام بخش داستان موفقیت

[ad_1]

مسلح با اعتقاد خدمات به مشتریان از همان آغاز کسب و کار خود ملیسا و داگ هنوز هم به یاد داشته باشید آنچه که آنها را از آمد و آنچه در آن زمان به جایی که آنها در حال حاضر بیش از 21 سال بعد. آنها باقی می ماند پرشور در ارائه بالاترین کالیبر اسباب بازی چوبی بدون عبور در یک قیمت بالا به مشتریان خود را. تاکید این است که شواهدی از باور خود را در فرزندان پدر و مادر و خانواده راه زندگی است.

در اواخر تابستان سال 1988 داگ متوجه شد او عاشق ملیسا. او امیدوار بود احساسات بودند متقابل است. عدم تمایل به خطر چیزی کمتر از یک “بله” داگ تصمیم گرفت او می خواهم آن را بازی امن و به جای پیشنهاد ازدواج او پرسید: ملیسا به رفتن به کسب و کار با او. پسر هوشمند به دلیل آن کار می کرد! آنها ساخته شده طرح کسب و کار و رفت و به کار توسعه آنها در داگ پدر و مادر گاراژ. ایده های رونق در ایجاد اسباب بازی چوبی که بودند آموزشی و سرگرم کننده برای کودکان به بازی با. سریع به جلو و 21 سال بعد و امروز, زن و شوهر خوشحال به اشتراک گذاری عشق و علاقه خود برای ارائه محصولات با کیفیت بالا سنتی در دوام طولانی مدت مواد.

در 1991 “فازی مزرعه” پازل اولین اسباب بازی های چوبی معرفی شده در ملیسا و داگ مجموعه است. با رئالیسم “fuzz” زن و شوهر شگفت زده شد که کودکان بیش از همه به ملت اجازه دهید آنها را می دانم که آنها واقعا نمی دانم که وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک فازی خوک.

اسباب بازی چوبی با طراحی در میان با دوام ترین از همه است. آنها ایستاده آزمون زمان و بازگرداندن خاطرات از اوایل دوران کودکی. ملیسا و داگ این درک و ایجاد بسیاری از انواع مختلف از اسباب بازی ها در طول سال از جمله الگوی مغناطیسی بلوک مجموعه طبقه پازل خانه عروسک و اسباب بازی کامیون. وجود دارد بسیاری از دیگر محصولات در روند توسعه است.

از آموزشی چشم انداز, بسیاری از اسباب بازی چوبی کمک به کودکان خود را توسعه شناختی و مهارت های حرکتی خوب. مطالعات نشان می دهد فرآیندهای تفکر برای کودکان از سنین 2-1/2 به 4 افزایش یافته است سرگرمیها فعالیت است. هنگامی که آنها محل اشکال به درستی در یک بلوک چوبی و یا یک دولت در آن محل در ایالات متحده طبقه, پازل, پرورش کودکان خود را به یاد بیاورید و شناخت مهارت های خود را در حالی که داشتن سرگرم کننده در همان زمان است!

یکی از همکاران اصلی به ملیسا و داگ موفقیت کسب و کار آنها بودند و هنوز هم باقی می ماند قاطعانه در مورد نگه داشتن هزینه های عملیاتی پایین حتی در طول گسترش است. در سال های اولیه خود را, کارمند, پایگاه بزرگ شده اما آنها همچنان ثابت قدم در محدود کردن خرید تجهیزات اداری با اعضای هیات های یک میز. آنها تا به حال بسیاری از صندلی ها شدند و بیش از حد مشغول گرفتن سفارشات به مراقبت!

امروز ملیسا و داگ همچنان به زندگی خود الهام بخش موفقیت است. آنها در حال حاضر به روز رسانی ساختمان اداری با میز به اندازه کافی برای هر یک از کارکنان. خود را به امکانات جدید است بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به فراغت به رسیدگی رو به رشد خود را کارمند پایه.

آنها ثابت رویای آمریکایی است که هنوز زنده و سالم است. آنها رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند و به عنوان آنها خود را romantic dreams آمد واقعی بیش از حد زمانی که آنها در نهایت ازدواج; پس از خود را طرح کسب و کار تکمیل شد ، امروز خط تولید خود شامل صدها اسباب بازی که در حال ساخت رویاها به حقیقت می پیوندند برای بسیاری از هزاران نفر از کودکان و نوجوانان هر سال است.

[ad_2]