معرفی 30 مدل بازی فکری برای تقویت حافظه و استعداد + خرید آنلاین

اگر در قالب بازی گروهی و تیمی باشد، بسیار هیجان انگیز هم میشود.بخاطر تیمی بودن این ایدهها میتوان به عنوان بازی گروهی استفاده کرد. بازیکنان بسیار مؤثر باشد و به عنوان یک بازی فکری برای کودکان ۵ ساله بازی جذابی است. بازی فکری باقلوا، بازی که استودیوی نردبان اندیشه آن را توسعه و انتشار داد، در واقع نوعی بازی با کلمات است که در مدت کوتاهی توانست طرفداران بسیاری پیدا کند. احساس غرور و پیروزی می کند که دراعتماد به نفس کودک بسیار مؤثر است. این آغاز شکلگیری اعتماد به نفس است. به این ترتیب ذهن تقویت میشود و یک ورزش مغزی محسوب میگردد.

5 سال به بالا به چه نکاتی باید توجه داشت ؟
بازی Lyne در حال حاضر یکی از بهترین و آرامشبخشترین بازی های فکری موجود در اپ استور محسوب میشود که رابط گرافیکی و موزیک فوقالعاده و حجم ناچیزی دارد. که باعث میشود فرد از نظر ذهنی، قوی تر، قدرتمند و باهوشتر شود. معمای هفت قطعه تانگو یا تنگرام یک بازی فکری چالشی و سرگرم کننده برای افزایش هوش و تجسم فضایی کودکان از گروه سنی 6 سال به بالا می باشد. هنگام خرید بازی فکری 5 سال به بالا به چه نکاتی باید توجه داشت ؟ بازی فکری 5 سال به بالا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ عمارت متروکه داستان در قلب خود خاطراتی را دارد که برای پیدا کردن آنها باید به سراغ دستنوشتههای پخششده در کل عمارت بروید.

برای همه سنین بازی سرگرم کننده است.
داستان از این قرار است که باغ وحش شهر به هم ریخته است. این کار با سرعت و مخفیانه انجام میگیرد. کافیست یک مرتبه در جمع خانوادگی و دوستانه این بازی روپولی جدید را انجام دهید تا دیگر آن را رها نکنید. غذا و دسرهای خوشمزه درست کنید ، این بازی یکی از بهترین بازی های آیفون برای مدیریت یک رستوران میباشدکه ساخته شده توسط شرکت nordcurrent میباشد . برای همه سنین بازی سرگرم کننده است. اسکیپباکس، یک بازی رومیزی است که برای شما تجربهی هیجانانگیز اسکیپروم یا اتاق فرار در خانه، محل کار یا کافه بازی را فراهم میکند. برای تهیه بازی فکری مدل تانگرام روسی روی لینک زیر کلیک کنید.

بازی فکری و پا
شدیدا خودداری کنید. چون ممکن است این قطعات بر روی زمین بیفتند و کودک نوپا آنها را ببلعد. و به این ترتیب کودک باهوشتری خواهیم داشت. این مطلب اختصاص به دوستداران بازی های اندرویدی داره از بین صدها نمونه از بهترین بازی های اندرویدی که در اینترنت پیدا کردم 50 تا از برترین و جالب ترین هاش رو برات انتخاب کردم. می دونم که چند تا از بهترین بازی های اندرویدی رو روی گوشیت نصب کردی ولی باز هم به دنبال جدیدترین بازی های اندروید هستی. بازی های اندرویدی اولین گزینه برای نصب روی گوشی های هوشمند هستند. وظیفه شما این است که برای موفقیت کوچولوی خود, یکی از حضار محترم باشید! بعد از تسخیر شهر توکیو توسط دکتر اگمن شیطانی، سونیک و همراهانش سعی دارند تا مسابقات المپیک را نجات دهند.برای رسیدن به این هدف آنها باید وارد مسابقات المپیک شوند و با شکست دادن سایر بازیکنان، مدالهای رنگارنگ این رویداد را از آن خود کنند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی فکری ر وب سایت خود باشید.